Четвер, 08 грудня 2022p.
Помилка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 99

Кінотеатри

Понад п’ятдесят років міська влада «футболить» чернівчанку

 Давно відомо, що в нашій країні людей «футболять», хто як може. Особливо під таке потрапляють беззахисні, малозабезпечені. За них нікому заступитися, допомогти. Тому й чиновники поводяться нахабно та безвідповідально. Цього разу під критику потрапили чиновники міської ради, які ніяк не можуть чи не хочуть вирішити проблему чернівчанки Гузік Олени Дмитрівни, яка проживає по вул.Рилєєва, 3.


 Жінка, 1934 року народження, вже понад 50 років оббиває пороги державних органів і просить зробити ремонт будинку та приватизувати його. «Де я тільки не була. 26 разів їздила до Москви ще за радянських часів. 7 разів була в Києві за незалежної України. Я вже не кажу про місцевих чиновників. Була і в прокуратурах, і в судах. Вони з мене знущаються», – плаче п. Олена.


 Проблема полягає в тому, що будинок, в якому проживає пенсіонерка, потребує негайного ремонту. Навіть самі чиновники зізнаються в цьому. Будинок визнано аварійним. Але ніяк не можуть розпочати його ремонт. Олена Гузік каже: «Вони не хочуть робити ремонт, бо чекають, щоб будинок завалився. І тоді продадуть цю землю», – каже п. Олена. Однак чиновники з міської ради, зокрема начальник житлового управління Першотравневої районної ради Ніна Степанчеко, стверджують наступне: «Ми неодноразово попереджали пані Олену про те, що оскільки будинок аварійний, то небезпечно знаходитися в ньому. Тому пропонували відселитися, але вона неодноразово відмовлялася. Ми не можемо без її дозволу проводити там ремонтні роботи». За словами чиновниці, ситуація там така: «Наприкінці цього місяця буде готовий технічний висновок про стан будинку, що надається Чернівецьким проектно-вишукувальним відділенням «НДІпроектреконструкція». І тільки після того будемо щось вирішувати».


 Олена Гузік переконана, що чиновники її обманюють: «Вони брешуть, тому що хочуть, щоб я пішла звідти геть. Поруч проживає мій син, тому я б могла відселитися, якщо б вони мені запропонували». Хто говорить неправду, покаже час. Проте, якщо б було все так, як стверджує влада, жінка, напевно, не шукала б сторонньої допомоги, в тому числі і від газети.


 Чиновники міської ради стверджують, що справжньою проблемою довкола цієї ситуації є те, що мешканка одноквартирного будинку громадянка Олена Гузік просить приватизації. Вона стверджує, що в неї є всі підстави приватизувати цей будинок. За словами жінки, її дід склав заповіт на дітей ще в 1924 році. «Я народилася в цьому будинку і дотепер живу тут сама», – запевняє пані Олена.


 З досвіду скажу, що такий стиль роботи для нашої влади є дуже характерним. Проте з’ясовувати, хто винен, не є справою журналістів. Наша справа – констатувати факт та об’єктивно подати позиції двох сторін, які конфліктують.

Як вже було сказано, проблема тягнеться ще з 50-х років ХХ століття, а саме в той час міська рада взяла цей будинок на баланс. Дивна річ виходить: у Державному архіві області щодо цього питання кажуть: «У документах архівного фонду виконавчого комітету Чернівецької міської ради депутатів трудящих за 1949-1950 рр. рішення, згідно з яким будинок №3, що по вул.Рилєєва, був взятий на баланс Чернівецької міської ради, не виявлено». А Департамент житлово-комунального господарства міської ради стверджує інше: «Встановлено, що, згідно з даними КЖРЕП №12, вказаний будинок з 1952 року знаходиться на балансі КЖРЕП №12». Тут чорт ногу зламає. Чи знають начальники, що вони підписують?


 Два тижні тому скаржниця зверталася до житлового управління Першотравневої районної ради. Там їй пообіцяли, що наступного дня приїде комісія. Але, за словами пані Олени, комісія так і не з’явилася. Якщо вірити жінці, то це з боку чиновників непорядно та безвідповідально. Потрібно вже починати відповідати за свої слова, тим більше, якщо перебуваєш на державній посаді.


 Будемо сподіватися, що новоспечена молода команда міської влади допоможе нарешті вирішити цю проблему. Пані Олена готова йти до кінця, щоб вирішити проблему. Я дивуюся з бадьорості та впевненості цієї літньої жінки та бажаю їй сили й терпіння. Редакція газети уважно стежитиме за розвитком ситуації.

Оцінити матеріал:
(0 голосів)

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення