Четвер, 08 грудня 2022p.
Помилка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 99

Кінотеатри

Правоохоронні органи на боці потерпілих

Правоохоронні органи на боці потерпілих

У статті під назвою «Кредитна спілка чи лохотрон» від 30.08.2011 року ми вже розповідали про кредитну спілку «Бісер» та її ошуканих вкладників. Йдеться про те, що кредитна спілка під назвою «Бісер», яка активно працювала в області, рухнула. Люди втратили свої заощадження.

За справу взялися правоохоронні органи. Відомо, що цією справою сьогодні займаються слідчі Служби безпеки Україні в Чернівецькій області. До сьогодні ця справа перебуває то в СБУ, то в суді, то в міліції. Як наслідок утворюється зачароване коло. І кінця-краю не видно. Люди вже не один рік оббивають пороги прокуратури, судів, облдержадміністрації з проханням допомогти повернути їхні вклади. Вкладники вимагають одного – повернути їхні внески, що знаходяться на рахунках кредитної спілки «Бісер».

Як вже повідомлялося раніше, колишній голова спілки Ш.Авербух пересилав вклади спілки через підставних осіб за кордон через російські банки. Нагадаємо, що слідчий відділ Управління СБУ в Чернівецькій області 17.08.2009 року порушив кримінальну справу щодо колишнього голови правління кредитної спілки «Бісер» Ш.І.Авербуха та головного бухгалтера В.В.Працюк за фактом привласнення ними на свою користь грошових коштів спілки, за ознаками злочинів, передбачених ч.5 ст. 191, ч.3 ст.365, ч.2 ст.366, ч.2 ст.367 КК України.

Оскільки наша газета обіцяла інформувати про розгляд цієї проблеми, повідомляємо наступне: слідче відділення Першотравневого району УМВС України в Чернівецькій області на підставі постанови Першотравневого районного суду м. Чернівці від 25.11.2011 року провело 06.12.2011 року обшук за юридичною адресою кредитної спілки «Бісер» (вул.Шептицького, 23), в ході якого було виявлено та вилучено установчі документи КС «Бісер» та дві її печатки, що знаходяться в матеріалах кримінальної справи №10-119008 за ознаками складу злочину, пов’язаного із заподіянням майнової шкоди членам КС «Бісер» у великих розмірах. За словами одного з потерпілих Василя Фуги, «правоохоронні органи нарешті на боці нас – потерпілих».

Третього січня потерпілі були в СБУ та обласній прокуратурі та подали заяву про відкликання кримінальної справи із суду щодо екс-голови кредитної спілки Авербуха та попросили направити її на додаткове розслідування, оскільки, за словами вкладників, перше розслідування було неповним, однобічним. Тому і в протоколи вони не вписані і не визнані потерпілими та цивільними позивачами. Нагадаємо, що міліція вже визнала вкладників потерпілими. Вкладникам пообіцяли, що за два тижні дадуть відповідь по цих заявах. Далі справа за судом. Судове засідання відбудеться 17 січня. Згідно з нормами права суд має право в односторонньому порядку визнати вкладників потерпілими. Однак до цього часу ще не визнав. Будемо і надалі інформувати Вас про вирішення цієї справи.

(!) З метою убезпечення себе та своєї родини від фінансових махінацій, лохотронів ретельно перевіряйте фінансові установи, з якими бажаєте співпрацювати. Будьте пильними! 

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення