Вівторок, 02 червня 2020p.

Чи знає керівництво міськРЕМу про свавілля своїх працівників?

Чернівецький міськРЕМ – структурний підрозділ ВАТ «Чернівціобленерго», директором якого є Ярослав Васильович Команяка. Та чи знає Ярослав Васильович, що творять його підлеглі і як вони фактично знущаються зі своїх клієнтів. Справа в тому, що Чернівецький міськРЕМ – єдина структура в місті, що постачає населенню та підприємствам електроенергію. Вона займає монопольне становище в нашому місті, оскільки альтернативи, зрозуміло, немає. Чим і користуються енергетики. Щодо тарифів – це окрема тема. Її ми розглянемо обов’язково в подальшому, але деякі працівники займаються фактично «вимаганням» коштів у підприємців чи населення. Ще можна зрозуміти, коли існує фактична заборгованість, але коли підприємства чи населення вчасно платять, а деякі працівники інспекції Чернівецького міськРЕМу займаються самосудом, користуючись своїм становищем монополіста і розкидаючи, немов насіння, направо чи наліво попередження про відключення, не маючи на це жодних підстав. Деякі працівники по-хамськи поводяться, знаючи, що від них залежить робота будь-якого приміщення, і не має значення, чи є там холодильники, забиті дорогою продукцією, адже їм на це «начхати». Вони чітко зловживають своїм становищем, тому що їх, ймовірно, «прикриває» безпосередній керівник. Саме на одній типовій історії ми хочемо акцентувати Вашу увагу.


 Одного суботнього дня в одне з міських кафе прийшов інспектор вищеназваної організації Булега Юрій Дмитрович. Не представившись, не зробивши навіть спроби запросити директора для нібито «перевірки», пан Булега самовільно складає Вимогу №102926 від 25.06.2011року, ймовірно, самовільно, на свій розсуд оглядає кафе і, незаконно (за неперевіреною інформацією) включаючи особу, що не має жодного відношення до власника, в якості представника споживача і залишає цю, м’яко кажучи, «липову» Вимогу справжнім працівникам закладу для власника. Що написано у Вимозі, ми детальніше розглянемо нижче. І, звісно, як зазвичай прийнято в інспекторів, пан Булега виписує Попередження про припинення постачання електричної енергії знову ж таки безпідставно і з численними порушеннями та неточностями. Назва закладу написана невірно, підпису від споживача немає. Чому деякі працівники-енергетики, в тому числі пан Булега, працюють у такій «рейдерській» безапеляційній формі, до того ж надто неграмотно? Але навіщо ця грамотність, адже він працює в монопольній структурі, що може відключити в будь-який час електроенергію і довести, що ти правий, у тебе немає часу, адже самого інспектора «кришує» його безпосередній шеф – Царюченко Ігор Володимирович (довідка «БП» – народився 22.05.1974 року, начальник енергоінспекції Чернівецького РЕМ Відкритого акціонерного товариства ЕК «Чернівціобленерго»)? До речі, він під №29 від «Фронту Змін» балотувався в Чернівецьку міську раду і не пройшов за списками.


 Щодо самої Вимоги, то знову ж таки інспектором Булегою Ю.Д. вказана невірна назва кафе, що вже робить Вимогу юридично нечинною, включений неіснуючий представник кафе, адже Вимога виписувалась самовільно Булегою, чим, гадаю, він перевищив свої повноваження і упереджено, без належної на те перевірки, без присутності власника або хоча б представника власника здійснив цю «незаконну» перевірку. А вимоги, які пред’явив пан Булега Ю.Д., чітко показує неграмотність даного інспектора, який навіть не перевірив належним чином кафе, та й в принципі, як він міг перевірити, якщо, ймовірно, він наперед виписав цю «липову» Вимогу.


 Отже, одна з вимог інспектора Булеги Ю.Д. – виконати заміну рубильника на вводі на автоматичний з відповідним захистом на максимальне навантаження потужністю у 80А і підготувати пристрій для опломбування. Найцікавіше те, що автоматичний рубильник на вводі в кафе з даним навантаженням потужністю у 80А стоїть давно і він теж давно опломбований (пломба ЖМ4031). Яким же невігласом потрібно бути даному інспектору, щоб під час перевірки не побачити ввідний автомат, що встановлювали самі ж працівники Чернівецького міськРЕМу, які його й опломбовували! Як можна писати такі вимоги про заміну, не перевіривши їх наявності? Користуючись знову ж таки монопольним становищем його організації, Булега Ю.Д. відчув себе, напевне, дуже «значимою» людиною, адже він може вплинути на відключення, нехай воно буде незаконним, але ж він відчуває, що може познущатись з будь-кого. І це додає йому жалюгідності.


 Також пан Булега Ю.Д. «запропонував» провести виміри «опору ізоляції», не перевіривши їх наявність. Хоча звідки йому знати, що 2010 року власник кафе вже проводив дані виміри саме за допомогою працівників Чернівецького міськРЕМу. Дивна робота інспектора! Також цікаву вимогу виписав – встановити активно-реактивний прилад обліку. Знову ж таки не перевіривши інформацію про обсяги споживання електроенергії в кафе. А якщо б перевірив, то ніколи такої безглуздої вимоги не писав би, адже такі невеликі обсяги споживання не передбачають встановлення вищевказаного лічильника. На додачу вимагав в односторонньому порядку переукладення діючого договору на електропостачання.


 До речі, в журналі реєстрації перевірок вищевказаного кафе відсутня інформація про проведення перевірки працівниками Чернівецького міськРЕМу, в тому числі інспектором Булегою Ю.Д., а у сфабрикованій і незграбній Вимозі інспектор Булега Ю.Д. вказує про наявність перевірки. Очевидним є підроблення документів, що можуть вплинути на діяльність кафе і завдати немалої шкоди, в тому числі фінансової. Як взагалі таких працівників можуть допускати до виконання своїх обов’язків, адже від них багато залежить, а відповідальності – жодної? Чому до сих пір жоден правоохоронний орган не перевірив випадки свавілля, які чинять деякі інспектори Чернівецького міськРЕМу? Адже порушень законодавства безліч, а відповідальності немає.


 Більше того, коли власник кафе передзвонив даному інспектору Булезі Ю.Д. і пояснив безпідставність даної Вимоги, про відсутність представника під час перевірки і про те, що, ймовірно, перевірки як такої не було, то Булега Ю.Д. пояснив, що обов’язково зустрінеться з директором і виправить помилки, які він допустив.


 Після кількох безуспішних спроб зустрітись директор кафе телефонував Булезі Ю.Д., щоб зрозуміти, звідки взялась така вимога. Що робить пан Булега Ю.Д., зрозумівши з телефонної бесіди з директором, що він написав «незаконну» Вимогу, ймовірно, взагалі без перевірки? Він приходить у кафе, знову ж таки не реєструється в журналі реєстрації перевірок, самовільно знаходить автоматичний рубильник на вході і знімає з нього пломбу, про що жодним чином не повідомляє власника кафе. Більше того, Булега Ю.Д. «створює» Акт перевірки без дати і знову ж таки самовільно вказує представника, тепер уже власника закладу, де зазначає, що ввідний автомат не має жодних написів, а отже, він (Булега) не впевнений, що автомат має саме 80А. Були написи чи ні, ніхто тепер не знає, адже інспектор Булега Ю.Д. зник з місця «злочину», зірвав пломбу (ЖМ4031) і залишив цей нашвидкуруч сфабрикований Акт. Більше того, на цей раз інспектор Булега Ю.Д. вигадав в Акті новинку – написав, що директор кафе від підпису відмовився.


 Директору не залишалось іншого виходу, як піти наступного ранку до безпосереднього керівництва пана Булеги і з’ясувати, кому ж все-таки вигідно в Чернівецькому міськРЕМі займатись свавіллям і чи не замовна ця Вимога від інспектора. Він знайшов безпосереднього керівника і спробував довести, що вимоги інспектора безпідставні.


 Пан Царюченко Ігор Володимирович є керівником всіх інспекторів Чернівецького міськРЕМу. Незаконні дії він пояснив тим, що потрібно однозначно замінити ввідний автомат на автомат з написом. І що коштує це недорого – всього 150 грн. Директор чітко пояснив, що кілька років тому автомат встановлювали саме працівники Чернівецького міськРЕМу і опломбовували вони ж. Не можуть же одні працівники тієї самої організації мати різні стандарти? Окрім того, прямого доступу до автомата у директора ніколи не було. Більше того, власник кафе заявив, що декілька років тому за свій кошт замінив досить велику ділянку з кабелями на величезну суму. В чому вина власника – незрозуміло. Але пан Царюченко І.В. захистив свого підлеглого Булегу Ю.Д., мотивуючи все свавілля тим, що заміна буде коштувати недорого. При незгоді директора пан Царюченко цинічно та з посмішкою дозволив звертатись до прокуратури та ЗМІ.


 Ми щиро скористалися з дозволу пана Царюченка І.В. і максимально коректно описали цей «беспредел», що «кришує» Царюченко І.В.

Цікаво, чи знають про такі дії своїх працівників начальник Чернівецького міськРЕМу Олександр Харабара, адже підлеглі, напевно, користуються тим, що шеф у відпустці, та керівник ВАТ «Чернівціобленерго» Ярослав Васильович Команяка? Чи застосує керівництво якісь заходи щодо даних працівників, чи й надалі такий безлад буде на теренах нашого міста?


 Запитання риторичні, але ми все ж таки доведемо цю справу до кінця і розповімо в наступних номерах, чим же закінчилась ця історія і чи владнали вигадану «проблему» директор і монополіст. Довідка «БП» Власник платить завжди вчасно по рахунках, всі роботи виконував лише з працівниками Чернівецького міськРЕМу та ще й за свій кошт замінив на величезну суму кабелів, що зараз належать тому ж монополісту Чернівецькому міськРЕМу.

Оцінити матеріал:
(0 голосів)

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення