Понеділок, 03 жовтня 2022p.

Працівники комунальної сфери міста не згодні з наріканнями журналістів і чернівчан

 Реакцією на статтю «Роботою одного з міських ЖРЕПів зацікавилися у міліції», що була опублікована 20 жовтня у №36 газети «Буковинська правда», стало офіційне звернення до редакції директора ПП «Регіон-Центр» (колишнього ЖРЕПу №7) В.Читайла та голови профкому підприємства Л.Олійника.


 У листі йдеться про те, що «стаття є необ’єктивною» і у «викладеному в ній матеріалі не відображено види та обсяги ремонтних робіт (сантехнічні – заміна ділянок водопроводу та каналізаційної мережі, ремонт покрівлі тощо), які виконувалися у 2010 році і в попередні роки, що підтвердилося при обстеженні. Керівники пишуть, що «необгрунтовані звинувачення і перекривлені факти негативно впливають на ділову репутацію керівника і працівників підприємства, а також створюють соціальну напругу серед мешканців».


 Тож, повторно дослідивши ситуацію, наводимо достовірні факти, що п. Володимир Читайло очолює ПП «Регіон-Центр» з 01.10.2011 року. Тому до історії, з якою розбиралася міліція, відношення не має. Роботи, що виконували ВСТ «Житловик» та ПП «Регіон-Центр» у вказаному будинку впродовж 2010 року, документально підтвердили фахівці зазначених підприємств. У цьому можна було переконатися 27.10.2011 під час повторного обстеження комісією будинку в присутності мешканців його окремих квартир.


 Проте мешканці поскаржилися в газету на підприємство. Саме тому ми ще раз перевірили інформацію про підприємство «Регіон-Центр». Згідно з офіційними джерелами, наразі міліція планово перевіряє всі ЖРЕПи та комунальні підприємства у Чернівцях. І це не дивно, адже до роботи комунальників у місті є багато претензій. Але є й закон, який твердить, що деякі роботи повинні виконуватися під час проведення капітального ремонту підрядними організаціями за рахунок бюджетних коштів. А їх, як завжди, не вистачає. Тому люди звинувачують дуже часто саме ЖРЕПи і комунальні підприємства, які обслуговують їхні будинки у тому, що домівки та під’їзди у жахливому стані, штукатурка сиплеться, а сходи та плитка розбиті.


 Нагадаємо, що міський департамент ЖКГ підтвердив документально, а також у ПП «Регіон-Центр» нам надали документи, що свідчать про виконані працівниками підприємства роботи. У будинку №16 на вулиці 28 червня було замінено труби у підвалі та каналізаційній мережі. Також за рахунок коштів капітального ремонту в будинку проведено заміну дерев’яної балконної галереї, водовідвідних елементів та фарбування покрівлі. Керівництво ВСТ «Житловик» підтвердило, що очищення димовенканалів у будинку №16 проведено за графіком – у вересні 2010 року.

Викладені в матеріалі факти – скарги й коментарі, думки мешканців щодо необхідності ремонту фасаду, під’їзду та даху – є достовірними.

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення