Понеділок, 03 жовтня 2022p.

Весело зустріньте Рік Дракона, щоб гідно його провести!

Весело зустріньте Рік Дракона, щоб гідно його провести!

Новий 2012 рік потрібно зустрічати особливо. Дракон любить все свіже та цікаве, тому стандартні програми та сценарії відкладіть подалі. Ввімкніть ритмічну музику, вигадайте цікаві конкурси та весело зустрічайте Рік Дракона. Вдома, у ресторані, за містом чи за кордоном зустрічати Новий рік. Оскільки Новий рік ще не «прийшов», подумайте, чи встигли все зробити: прикрасити оселю, закупити продукти та подумати над приготуванням страв, підібрати новорічне вбрання й зробити приємне близьким, купивши символічні подарунки. 

                                          Вдома, у ресторані, за містом чи за кордоном зустрічати Новий рік?

За соціологічними дослідженнями, для переважної більшості українців Новий рік – це сімейне свято, а кожен десятий українець взагалі не відзначає його. Якщо зустрічати це свято вдома, доведеться купити ялинку, прикрасити її та накрити самостійно стіл. Як правило, традиційними на новорічному столі є м’ясні, рибні страви, салати, фрукти та солодощі. Звичайно, кількість і специфіка приготовлених страв залежать від конкретної родини та її уподобань. Але якщо у гості мають прийти друзі, то вартість новорічного столу зростає в рази. Ті, хто вирішив зустрічати Новий рік удома, зазвичай роблять це тому, що хочуть більше поспілкуватися з друзями, родичами, а також мають намір переглянути новорічні телепередачі.

 Хтось обмежується святом у сімейному колі, а хтось прагне яскравих вражень. Тоді є можливість зустріти Новий рік з компанією в ресторані. І хоча ресторани намагаються чимось вразити клієнта, зізнаються: замовлень поки що не надто багато. Разом з тим у деяких закладах вільних для святкування Нового року місць уже майже не залишилося. Та, обираючи будь-яке місце для вечірки, її організатори повинні враховувати ціни, меню, музику, стиль закладу. Також варто одразу обумовити, чи передбачена у святкуванні розважальна програма і відповідно тамада.

 Різноманітні конкурси, вікторини, жартівливі загадки, а також шоу-програма й щирі віншування, танцювальна дискотека неодмінно створять святковий настрій. Зрозуміло, будь-який обраний варіант для святкування вимагає фінансів. Залежно від можливостей конкретної компанії святкування може проходити з різним розмахом. Але за наявності і малого бюджету можна зробити Новий рік незабутнім. Тим більше, що основною запорукою гарного свята, звичайно, є вдала компанія.

 Якщо підрахувати вартість такого святкування (наїдки, розважальна програма, музика), то у середньому застілля обійдеться від 250 гривень з людини. Втім, варто зважати й на те, що на ціну впливає й дата святкування. Чим ближче вечірка запланована до Нового року, тим і вартість вища. Натомість можна провести вечірку без тамади і конкурсів, вклавшись у суму від 200 гривень. При цьому майже у всіх закладах у ціну не входять спиртні напої, фрукти та солодощі.

Згадувати зустріч 2012 року протягом 12 місяців до наступних свят точно будуть ті, хто зустріне його за кордоном, переконані туроператори. «Адже новорічні тури – це можливість відірватися від щоденної метушні та отримати задоволення від прекрасного відпочинку в колі дружньої веселої компанії. Наразі популярністю серед чернівчан користуються тури у Фінляндію, Францію, Австрію, традиційно – Єгипет. Ціни залежать від кількості днів, екскурсій та головне – обраного готелю. Мінімальна вартість новорічного туру, наприклад, у Єгипет, коштуватиме від 450 доларів з людини. Можна з компанією друзів відправитися не за кордон, а наприклад, до Києва чи Львова, щоб провести старий рік і зустріти рік прийдешній на одній з площ цих міст. Шампанське з пластикових стаканчиків, салати з таких же коробочок та одноразовий посуд. Чим це не романтика? Та ще купа нових знайомих-однодумців, які, напевно, захочуть випити на брудершафт.

Однак зовсім не обов’язково кудись їхати, щоб добре провести час. Це можна яскраво і з розмахом зробити будь-де! Все залежить від ентузіазму та фантазії. Адже зустріч Нового року – це важлива подія, і потрібно зробити все, щоб вона запам’яталася на весь рік! І неважливо, що врешті-решт обере кожен: головне, щоб цей вибір був!

                                                 Атмосфера корпоративної вечірки не залежить від гаманця

 Велику частину свого свідомого життя сучасна людина проводить на своєму робочому місці. Загальновідома закономірність: людина, яка вміє добре працювати, зможе і правильно відпочити. А враховуючи те, що Новий рік українці звикли святкувати щонайменше двічі (напередодні свята – з колегами, у Новорічну ніч – з родиною), то святкування у колі колективу – річ необхідна. Адже співробітники будь-якого підприємства бажають не лише гарної зарплати, але й хліба та видовищ. Тому корпоративний Новий рік повинен запам’ятатися працівникам надовго. «Вдале проведення корпоративу – це можливість майбутнього для всієї організації, тому підготовка корпоративного свята просто зобов’язана бути на високому рівні. А тому до вирішення організаційних питань, розробки сценарію й іншого треба підійти з максимальною серйозністю. Важливо, щоб підготовкою корпоративного свята займалися обізнані люди», – вважає директор приватної охоронної фірми Ігор Ланівський.

«За ці кілька років досвід показав, що корпоративне свято об’єднує колектив як ніщо інше. Після нього зміцнюється корпоративний дух, підвищується творчий потенціал працівників. Іншими словами, після такого відпочинку хочеться вже не просто працювати, а творити на загальне благо. Головне, щоб вечірка вдалася», – розповідає керівник приватної дизайнерської фірми Віктор Кондрючок.

Менеджер із організації свят Марта зазначає, що на корпоративах працівники полюбляють рольові ігри та різноманітні конкурси. Причому участь у них беруть усі без винятку. Керівники у першу чергу. «Сценарій свята може виглядати як якийсь фільм чи мультик. Головне, щоб весело було. Завдяки правильно заданому сценарію, вдало підібраному одягу, хорошій музиці і вишуканим стравам дія йде на всі органи чуття втомлених від сірих буднів співробітників», – каже пані Марта.

                                                                        Поведінка на корпоративній вечірці:

Щоб не відриватися від колективу, усім варто брати участь у конкурсах, виголошувати тости.

Одягнутися варто святково, адже такі свята проводяться нечасто. Краще, звичайно, у все нове. Тоді, як кажуть, і наступний рік усім усміхнеться.

На корпоративній вечірці потрібно бути присутнім, навіть якщо Ви не особливо любите гучні компанії. Інакше Ваша відсутність буде розцінена як зневага до організації, до колективу й до керівництва.

По-товариськи варто поводитися з усіма, хоча природно, що у кожного на роботі є свої друзі, але буде досить неправильно провести весь вечір винятково в їхній компанії. Корпоративна вечірка передбачає спілкування між собою всіх працівників. Через надмірне вживання спиртного людина ризикує показати себе перед колегами з непривабливого боку. Не варто бути легковажним, але й не варто відмовлятися від випивки.

На корпоративній вечірці не варто говорити про роботу і все, що з нею пов’язано, адже це свято має на меті відпочинок.

І найголовніше: співробітники будь-якої організації мають почуватися розкуто й безтурботно. 

                                                                   Оформіть оселю у морському стилі 

Новий рік – найочікуваніше зимове свято, яке завітає до нас за кілька днів. Щоб відчути новорічну атмосферу, потрібно створити свято навколо себе – прикрасити оселю у та розмістити в домі символічні аксесуари.

Почнемо з того, що 2012 рік – рік Дракона, який живе у воді. Тому прикраси для дому краще підбирати в морському стилі. При прикрашанні квартири чи будинку більше уваги зверніть на яскраве та життєрадісне оформлення. Як зазначає дизайнер Наталія Бордіян, не слід скупитися на золоті, червоні, оранжеві кольори. Не забувайте й про те, що колір 2012 року – чорний, тож розбавити гамму можна саме цим кольором. «Новинкою будуть і прозорі елементи зі скла, – розповідає пані Наталія. – Але повинен бути присутній і колір моря. Тому штори, люстру, карніз, можливо, й шафу варто прикрасити зеленими стрічками або дощиком у вигляді морських водоростей».

Акваріум – невід’ємний атрибут наступного року, адже він може стати центром всіх подій у домі. Якщо ж акваріума немає, то можна розставити предмети, пов’язані з водою: гілочки коралів, мушлі, морські зірочки та інші фігурки різних морських тварин або ж малюнки риб.

Щодо морської тематики, то доречно покласти сімейне фото в екзотичні рамки, які будуть прикрашені морськими мушлями, штучними водоростями та різними рибками. Таких рамок можна купити кілька і покласти в них фото не лише рідних, але й близьких людей. Рамки – своєрідні амулети, що охоронятимуть близьких протягом року.

Перед Новим роком головне – не забути придбати фігурку із зображенням дракона. Це може бути статуетка, іграшка або ж магніт. Дракон має бути зроблений з дерева, кераміки, кришталю. В жодному разі із золота чи інших металів. Є безліч місць, де можна покласти дракончика, окрім спальні. Бажано одну з фігурок подарувати близьким, щоб їх супроводжував успіх і щастя. До речі, цього року під новорічну ялинку радять покласти, замість фігурки діда-мороза, – дракончика. Щоб завершити створення новорічної атмосфери, у вітальні можна поставити вазу з ліліями, адже лілії – водяні квіти.

                                                             Новорічний стіл прикрасить риба зі спеціями

При сервіровці столу доречно використати скатертину білого та різних відтінків синього кольорів. Посуд теж варто підібрати під таку гамму. Настрій піднімуть свічки, що в Новорічну ніч символізуватимуть стихію вогню.

Відомо, що Дракон їсть все, тому не варто довго роздумувати над стравами до святкового столу, головне, щоб вся їжа була свіжою. Недоречно на столі виглядатимуть минулорічні зимові заготівлі, консерви та напівфабрикати. Оскільки стихія 2012 року – вода, неодмінним представником водяної стихії на святковому столі буде риба цінних сортів. Як зазначає викладач технології приготування їжі Вищого комерційного училища КНТЕУ Клавдія Федорович, акцент потрібно зробити на рибі: фаршированій, заливній. «Незамінними будуть також морепродукти та закуски з риби», – розповідає Клавдія Карлівна. Серед доступних делікатесів: креветки, кальмари, устриці, ікра тощо. Якщо жодного разу не куштували морепродукти, то цього року з’явиться така можливість, але не тільки скуштувати, а й порадувати Дракона. Другорядним на столі буде м’ясо, що його теж полюбляє Дракон. Щоб йому догодити, варто приготувати відбивні, стейки або ж запечене великими шматками м’ясо. Фахівці радять приготувати страви з курки, гуски або індички. Дракон віддає перевагу тій їжі, яка максимально схожа на те, з чого приготовлена (не потрібно подрібнювати продукти).

Всі страви необхідно приправити спеціями східної та кавказької кухонь, адже Дракон полюбляє гостреньке. Незамінними будуть: запашний червоний та чорний перець, кориця, мускатний горіх, чилі, карі тощо.

Родзинкою на новорічному столі стане гарбуз: як страва чи екзотичне оформлення у вигляді скибочок, залитих медом або лимонним соком. Саме гарбуз має привести дух Дракона до святкового застілля.

Доповнять новорічний стіл фрукти та напої. Дракон віддає перевагу фруктам червоних та оранжевих кольорів: апельсинам, мандаринам. Полюбляє він і екзотичні фрукти.

Особливу увагу приділіть напоям. Варто покласти чисту воду, адже в ній вся сила та міць майбутнього року. Забудьте про соки та компоти. До святкового столу оберіть світлі та прозорі міцні напої. Клавдія Федорович каже, що для риби підійде біле вино.

                                                   Стіл обійдеться від 455 гривень на 3 осіб

Новорічний стіл цього року обійдеться дорожче, ніж в інші роки. Спробуємо підрахувати в середньому новорічне меню на сім’ю, яка складається з 3 осіб: заливна риба – 50 грн., куряче м’ясо – 35 грн., нарізка з ковбаси та сиру – 50 грн., печеня (картопля, м’ясо) – 40 грн., хліб та бутерброд з ікрою – 50 грн., приправи – 15 грн., фрукти (апельсини, мандарини) – 20 грн., десерт (торт або тістечка) – 45 грн., напої (вода, кава, чай) – 50 грн., спиртні напої (шампанське, вино, горілка) – 100 грн. Отже, новорічний стіл обійдеться у 455 гривень.

Якщо ж додати екзотичні фрукти (50 грн.), морепродукти (50 грн.), оливки (20 грн.), мариновані грибочки (15 грн.) та хоча б два салати: олів’є та оселедець під шубою, дрібниці (соняшникова олія, сіль, цукор), то з сімейного бюджету потрібно викласти ще понад 200 гривень. Загальна сума дорогого новорічного столу – понад 655 гривень. Оскільки за новорічну ніч не все з’їсте, то залишиться ще на 1 січня. Смакуйте, але не переїдайте.

                                                                   Сяйте в чорній сукні з елементами золота

Одяг.

Незалежно від того, де відбудеться святкування Нового року, про вбрання потрібно подумати заздалегідь. У Рік Чорного Дракона бажано, щоб у одязі був присутній чорний колір, неперевершеним буде додавання відтінків золота. Астрологи радять, щоб все блищало, адже Дракону притаманне все яскраве, екстравагантне.

Художник-дизайнер Любомира Зайцева розповідає, що для ресторану чудово підійде класична елегантна чорна сукня з елементами золотистого чи сріблястого кольорів. Поєднання чорного із золотистим кольором символізуватиме силу Дракона, а чорний і сріблястий – пробудять мрії та бажання.

Оскільки Дракон не лише Чорний, але й Водяний, то актуальний одяг таких кольорів: блакитного, синього, бірюзового, навіть із зелено-синім відтінком. Якщо ж у гардеробі знайдеться червоне, оранжеве чи малинове вбрання, то воно теж доречне. Головне, щоб вбрання було з натуральних волокон і вільне.

Не завадить з одягом поекспериментувати. Дракон – маскарадна тварина, тому в 2012 році йому сподобається фантастичне вбрання. До прикладу, золота рибка, головне, щоб підійшов образ, адже Дракон любить життєрадісних персонажів.

У чоловіків ситуація дещо краща: їм не потрібно заморочуватись, тому що 2012 рік вони можуть зустріти в чорному елегантному костюмі, яскравій шовковій сорочці з жовтою краваткою. Образ доповнять прикраси з дорогоцінних металів.

 Аксесуари.

Жінкам теж личитимуть коштовності. Актуальні такі аксесуари: браслети, персні, сережки та вироби із золота, платини, срібла у вигляді різних рибок, ящірок тощо. Любомира Аркадіївна радить одягнути діаманти. Не бажано використовувати вироби, виконані власними руками, або біжутерію, аксесуари повинні бути зі справжніх металів. Блиск золота і дорогоцінних каменів заворожить тварину й протягом 2012 року підтримуватиме силою та мудрістю.

Зачіска.

Жінкам – хвилясте волосся, покрите блискучим лаком, а чоловікам – зачіска з використанням лаку.

Взуття.

Модним є чорне лаковане взуття з блиском.

                                 Символічні подарунки від Дракона 

Найпопулярніші подарунки на Новий рік – всі, що пов’язані з Драконом: статуетки, календарі, магніти, келихи, картини, іграшки та інші дрібниці. Вважається, що будь-який символ Дракона приносить успіх у дім. Вартість подарунків коливається від 15 гривень і вище. Для жінок найкращим подарунком є золота прикраса, а для чоловіків – гаманець чи блокнот із зображенням дракона.

Дарувати одне одному подарунки бажано з любов’ю, тоді й рік стане щасливим і радісним.

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення