Неділя, 05 липня 2020p.

Сторожинецьким листоношам обіцяють вручити велосипеди

 У місті Сторожинець, як і у більшості районних центрів Чернівецької області, 15 листопада урочисто відзначали День працівників радіо, телебачення та зв’язку. Усіх представників сфери зв’язку Сторожинецького району зібрали під одним дахом у адміністрації, де їх привітали керівники, вручили подяки та грошові винагороди найкращим листоношам і керівникам районних поштових відділень, а також привітали музичним виконанням місцеві таланти.


 За словами заступника голови районної державної адміністрації Георгія Пожоги (на фото зліва), попередні показники з передплати, що планували виконати, у районі поки що не виконали, адже адміністрація планувала мати на 16 листопада 50% з усіх передплат, а на сьогодні в районі 40-45% мешканців передплачують пресу. «Але я сподіваюся, що після того, як проведемо акцію до Дня передплатника, ми вийдемо на кращі показники, – каже заступник голови районної державної адміністрації. – На сьогодні в нас у районі працює 92 листоноші, які обслуговують 97 тисяч населення району. Передплату нашої районної газети «Рідний край» на друге півріччя 2011 року виконали за таким показником – 8 тисяч 680 штук. Це вперше, коли ми так підняли передплату. Що ж, можливо, газета стала більш цікавою людям. Плануємо наступного року хоча б 10 тисяч за перше півріччя, бо це газета районної ради та адміністрації. Тому ми зацікавлені в її розповсюдженні. Але підтримуємо, коли люди хочуть читати обласні публікації і республіканські. Отже, радітимемо, якщо люди будуть передплачувати і «Буковинську правду», і інші цікаві видання. А поштарям і листоношам бажаю терпіння, щоб дочекатися тієї миті, коли їм підвищать заробітну плату, щоб вони робили все, щоб у кожному домі була газета, щоб люди читали і знали, що відбувається в нашій державі. В першу чергу бажаю їм здоров’я. А ще хочеться, щоб кожний листоноша мав велосипед. Працюватимемо над цим, і особисто я робитиму все для того, щоб найкращим листоношам обов’язково вручили велосипеди від імені Сторожинецької райдержадміністрації».


 Але зв’язок – поняття широке, адже людей з іншими людьми, з владою та світом пов’язує не лише газета, радіо чи телебачення, що доносять інформацію у найвіддаленіші куточки. Так було колись. Зараз потужною мережею зв’язку є Інтернет, користувачами якого є і молодь, і люди старшого покоління, які теж вчаться користуватися мережею. «Приходить нещодавно до мене старенька бабуся з паличкою і каже, що хоче провести вдома Інтернет, щоб спілкуватися з рідними. І таке буває», – розповідає начальник цеху телекомунікацій №11 ВАТ «Укртелеком» у місті Сторожинець Михайло Данко. За його словами, силами зв’язківців району цього року Інтернет з’явився в таких селах, як Комарівці, Жадова, Клинівка, Годилів, Снячів. «Це зроблено спільними зусиллями місцевої влади і ВАТ «Укртелеком». На це не виділялися кошти, тому ми це робили в господарський спосіб, – продовжує Михайло Данко, – зараз таким же шляхом будемо впроваджувати мережу в селах Глибочок і Михальча».


 Варто додати, що святкування Дня зв’язківців об’єднує не лише поштарів, а людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, режисерів, операторів – всіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на свободу слова.

Оцінити матеріал:
(0 голосів)

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення