Неділя, 05 липня 2020p.

Віталій Кличко відвідав Буковину

 Світовий боксер Віталій Кличко 26 жовтня відкрив у Хотині відновлену дитячу спортивну школу. Приїзд Кличка викликав неабиякий ажіотаж жителів міста Хотина. Кілька тисяч людей з нетерпінням очікували великого спортсмена. Зустріч відбувалася природно. Нікого не зганяли. Вулиці не перекривали. Не було нічого показового. Не обклеювали бігборди на честь приїзду. Як це часто буває, коли наш край відвідує керівництво держави. Взагалі не було обмеження у зв’язку з приїздом людини, яку знає увесь світ. Відчувалося, що до нас їде європеєць. Чітко у справі. Навіть не було видно, чути ніякої партійної символіки. Принаймні я цього не помітив. Хоча Віталій Кличко очолює політичну партію «Удар».

 

Дивно, що на відкритті не було ні мера Хотина, ні голови райдержадміністрації, ні голови облдержадміністрації, адже відкривали соціальний об’єкт. На такі заходи, як правило, посадовці дуже поспішають, щоб в черговий раз пропіаритися. Обмежилися тільки заступником мера Хотина. З достовірних джерел відомо, що однією з причин відсутності представників крайової влади є те, що організатори їх не запрошували. Тому й не приїхали. Образилися? Можливо, через те, що він політик? Проте, на мою думку, зустріти потрібно було б. Хоча б своєю присутністю виявити до нього повагу. Я вже не кажу про те, щоб подякувати. За кордоном, щоб побачити Віталія Кличка, з’їжджається чи не вся країна, де він проводить бій. А тут навіть не показалися. Тим більше, що братів Кличків знають набагато більше іноземців, ніж будь-кого з українців. У нього рейтинг у світі набагато вищий, ніж у всіх наших політиків, взятих разом. Але зараз мова не про це.

 

Спонсори Фонду братів Кличків сказали: «Це вперше за 16 років у місті Хотин після реконструкції була відкрита єдина у місті та районі дитячо-юнацька спортивна школа». Відкриття цієї школи стало можливим завдяки участі цієї школи у проекті Фонду братів Кличків «Спорт до успіху!». Ця школа отримала найбільші капіталовкладення з часу заснування у 1958 році. Проект «Старт до успіху!» покликаний відкрити для дітей України спорт. На сьогодні Фонд вже обрав дитячі спортивні школи, які найбільше потребують допомоги. Пріоритетними стали ті, що мають максимальну фінансову підтримку органів місцевого самоврядування.

 

Фонд братів Кличків – всеукраїнська благодійна організація, заснована братами Віталієм і Володимиром з метою створення належних умов для гармонійного розвитку підростаючого покоління України.

 

За 8 років Фонд реалізував низку соціальних проектів, що були спрямовані на популяризацію здорового способу життя. Результатами цієї роботи стали такі відомі проекти, як створення мережі дитячих спортивних майданчиків по всій Україні «Клич друзів – граємо разом!», модернізація спортзалів «Спортивну Україну побудуємо разом!», освітні проекти «Обирай серцем» та «Підтримаємо освіту разом!», молодіжний проект «Оздорови суспільство».

 

Хотинська ДЮСШ – єдиний осередок спортивного життя не лише у місті, але й в районі. Як і більшість таких спортивних закладів, школа дісталась у спадок юним спортсменам ще з радянських часів: капітального ремонту не проводилось, обладнання застаріле. Але сюди тягнуться діти з інших селищ і містечок, аби лише мати можливість займатися спортом: в їхніх школах і населених пунктах немає спортивних залів. А тут працює 7 секцій, де діти до 16 років мають змогу займатися гандболом, футболом, баскетболом, дзюдо, боксом, шахами та іншими видами спорту.

 

За кошти Фонду братів Кличків було відновлено спортивний зал, замінено вікна та реставровано підлогу, відремонтовано додаткові приміщення всього на суму 1 млн. 300 тис. грн. «Я хочу подякувати всім, хто підтримав наш проект. Особливо вдячний міській раді та громаді за сприяння реалізації цього проекту», – сказав Віталій Кличко.

 

Крім Фонду братів Кличків, кошти на оновлення і розвиток спортивної бази в Хотині виділили обласна та районна державні адміністрації та міська рада: 260 тис. грн. від ОДА використано на перекриття великого спортивного залу, а 100 тис. від РДА та міськради – на освітлення двох залів і перекриття другого (меншого) спортзалу.

 

Впродовж року Фонд вже відкрив оновлені спортивні школи у містах Кам’янець-Подільський (Хмельницька область), Горлівка (Донецька область) та в Києві.

 

Після закінчення офіційної частини Віталій Кличко охоче фотографувався з охочими, роздавав автографи. Після цього він запросив всіх вболівати за брата Володимира, бій якого відбудеться 10 грудня. Володимир Кличко буде відстоювати звання чемпіона світу в Дюссельдорфі (Німеччина).

Оцінити матеріал:
(0 голосів)

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення