Субота, 10 червня 2023p.

Кінотеатри

На Буковині якість води дотягує до другого класу

 Якісний аналіз водних ресурсів краю вдалося здійснити Дністровсько-Прутському басейновому обласному управлінню за участі міжнародних експертів. Тож нещодавно було обстежено водойми Буковини, серед яких і найбільша річка – Дністер.

Про це розповів на прес-конференції в облдержадміністрації начальник Дністровсько-Прутського басейнового управління водних ресурсів Ян Дзюба. – Ця робота тривала кілька тижнів, але остаточних результатів поки що немає.

Проте приємно було побачити перший результат: у нас вода другого класу, – розповів журналістам Ян Дзюба. – Це в середині водосховища на Дністрі.

Перший клас, де найчистіша вода, – це верхівка Дністра, бо там немає великих підприємств, що забруднюють воду. А далі йде велика кількість підприємств житлово-комунального господарства і виробництва, які є основними забруднювачами Дністра.

Вода, якою ми користуємося, в основному постачається з Дністра. Тому керівництво області вважає хорошою новиною те, що хоча б частина Дністра знаходиться у сприятливій екологічній зоні.

Найбільш забрудненим виявилося низов’я Дністра, ближче до Одеси, де було зафіксовано вміст нафтопродуктів і підвищення хімічних показників.  

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення