Четвер, 08 грудня 2022p.
Помилка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 99

Кінотеатри

Бюджет міста зростає, а підприємців меншає

 Про це у своїх виступах повідомили депутат від фракції «Наша Україна», в.о. генерального директора МТК «Калинівський ринок» Василь Максимюк та начальник фінансового управління міста Лівія Бамбуляк на черговій сесії міської ради. Начальник управління розповіла, що станом на 01.08.2011 зменшилася кількість зареєстрованих підприємців у порівнянні з минулим роком.

 

 Бюджет міста зростає за рахунок «Калинівського ринку». Василь Максимюк каже: «МТК «Калинівський ринок» збільшив надходження в міський бюджет у порівнянні з минулим роком. Зокрема, станом на серпень місяць прибуток ринку збільшився на 21%». Віталій Михайлішин похвалив Василя Максимюка: «Нарешті ринок працює для міста». До нього приєдналися й однопартійці – Валерій Чинуш, Володимир Бешлей і депутат від фракції Партії регіонів Василь Дутчак.

 

 Із зароблених грошей на «Калинівському ринку» депутати вирішили надати благодійну допомогу обласній філармонії в сумі 14 тисяч гривень, 20 тисяч гривень –ветеранським організаціям. Проте не відомо, яким саме організаціям. Можна здогадатися, адже майже на кожну сесію приходить головний радянський ветеран міста Павло Бажерін. До речі, на цих ветеранів щось досить часто звертають увагу. Перед Днем перемоги депутати їм надали солідну допомогу. А інших ветеранів – борців за незалежну Україну – чомусь забувають!

 

 Також депутати проголосували за виділення 500 тисяч на зарплати працівникам міської ради, 6 млн. гривень – на вирішення проблем комунального господарства міста, понад 1 млн. гривень – на ремонт світлосигнального обладнання аеропорту «Чернівці».

 

 На початку сесії секретар міської ради Віталій Михайлішин повідомив, що депутат від фракції «Батьківщина» Михайло Гросу став позафракційним. Тепер у міській раді позафракційних четверо.

 

 Депутатів і запрошених гостей зустрічала на місцях книга про Івана Ринжука – екс-директора «Калинівського ринку». Книга про критику колишнього керівництва МТК «Калинівський ринок» та міста Чернівці, а також про роботу сьогоднішніх управлінців.

 

 Не змогли депутати оминути політики. Депутат від «Нашої України» Володимир Бешлей зачитав заяву фракції щодо розкрадання коштів попереднім виконкомом міської ради та нанесенням мільйонних збитків бюджету міста. «Зокрема, попереднє керівництво міста дозволило ТОВ «Інвест-Альянс» (або ринку «Добробут»), що знаходиться за адресою вул. Калинівська, не платити 10% вартості від об’єкта в міський бюджет. Ми просимо відмінити незаконне рішення міського виконкому та повернути в казну міста кошти за будівництво власних об’єктів». За словами Володимира Бешлея, директором цього підприємства є депутат від «Фронту Змін» Михайло Прозоровський. Реакції депутатів опозиції не було.

 

 Також депутати ухвалили рішення призупинити скандальне будівництво по вул.Гонти, 20. Михайло Гайничеру, заступник голови обласної державної адміністрації, отримав п’ять соток землі на вул. Ковельській. Звичайно ж, без аукціону. Мовляв, для обслуговування житлового будинку. Це питання порядку денного жваво обговорювалося депутатами від опозиції. Ще чотири сотки депутати проголосували за надання «бідному» підприємцю Дмитру Фортуні на вул. Дзержика. Цікаво, що для сінокосу. Впевнений, що простим людям у центрі землю б так просто не дали. Тим більше, для сінокосу. До речі, я хотів написати заяву на отримання земельної ділянки під будівництво житла. В дозвільному центрі мені повідомили, що спочатку потрібно стати на квартирний облік. Залишається запитання: чи ті, хто отримав земельні ділянки під будівництво, перебували на квартирному обліку? А якщо перебували, то, напевно, на «липовому» обліку. Бо для того, щоб стати на квартирній облік, потрібно проживати в тісному житловому приміщенні. Такі рішення непоодинокі. Але перед сесією мені не надали папку з проектами рішень, щоб я зміг детально ознайомитися. Повідомили, що папки закінчилися. Відповідальна за реєстрацію гостей порадила зайти на сайт міської ради. «Там все є», – сказала чиновниця. Я відкрив офіційну сторінку і знайшов там лише інформацію про одне ухвалене на сесії рішення.

Проте потрібно віддати належне депутатам більшості, які при наданні землі чи дозволу фізичним або юридичним особам зобов’язують їх зробити щось для міста. Зокрема, на цій сесії зобов’язали бізнесменів впорядкувати сходи на підході до лікарні, що на вул. Руській, організувати громадські вбиральні на Турецькій площі.

Оцінити матеріал:
(0 голосів)

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Схожі матеріали (за тегом)

Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення