Неділя, 29 січня 2023p.
Помилка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 99

Кінотеатри

Льодовий майданчик: хто чинить неправильно?

 Тисячі буковинців бували у Льодовому палаці і, певно, захоплювалися можливістю навіть у теплі дні зашнурувати ковзани і помчатись крижаною доріжкою. До того ж з’явилася можливість створення буковинського хокею, школи фігурного катання. Раніше в місті такого не було. Одне слово, велике благо для здорового відпочинку та фізичного розвитку чернівчан різного віку.


 Однак на Льодовий майданчик насуваються хмари, що можуть затулити сонце любителям зимових видів спорту. Чого лише варта письмова погроза з Чернівецької міської ради, яка категорично вимагає «звільнити приміщення до 25.11.2011 року». Депутат міської ради, керівник фракції «Фронт Змін» Олексій Каспрук щодо цього висловився досить категорично: «Нічого святого немає. Міська рада стає рейдером». Правда, позафракційна депутатка Марина Гаєвська, яка ініціювала обговорення цього питання, переконана: «Сьогоднішня влада до цього не має відношення. Це попередня…». Ситуацію, що створилася довкола Льодового майданчика, прокоментував один із представників екс-влади в місті (з етичних міркувань особу не називаємо): «Мені дивно, що так відбувається. Міська рада виділила цю земельну ділянку для будівництва даного приміщення. Ми виділили безконкурсно землю, потім надали безоплатно це приміщення приватному підприємцю орендою на 49 років. Після 49 років об’єкт передається у власність міської ради».


 Начальник юридичного управління міської ради Олександр Шиба: «У рамках тих угод, що існують між приватним підприємцем і міською радою, дії міської ради є абсолютно адекватними. Ми направили лист-претензію приватному підприємцю Польовому П.Д. тому, що з його боку порушені умови угоди про співпрацю. Він зобо-в’язаний був укласти угоду з міською радою про оренду приміщення. Відповідно до угоди його вкладені кошти враховуються в орендну плату. А він не уклав відповідної угоди з певних причин. Пізніше виконавчий комітет вніс зміни в договір і запропонував укласти угоду в позичку, тобто безоплатне користування. І цього не було зроблено. Позичка та оренда його не влаштовували. Тому наступним кроком виконавчого комітету стало направлення такої претензії з пропозицією звільнити приміщення…».


 Власник Льодового майданчика Павло Польовий: «Льодовий майданчик – це об’єкт, який я побудував на власний кошт. Тоді в місті такого не було. В принципі, такий об’єкт був одним із перших в Україні. Маю надію, що цей конфлікт вирішиться. Я був на прийомі у секретаря міської ради Віталія Михайлішина, і він мені особисто пообіцяв розібратися, дивуючись, як це так вчиняють з таким об’єктом, який має соціально-стратегічне значення для міста».


 В.о. міського голови Віталій Михайлішин: «Так, він був у мене на прийомі. Ми йому пояснили, що міська рада приводить такі питання у відповідність до юридичного поля. Там проблема в договорі про спільну діяльність. Тому я не бачу в цьому ніяких проблем. Ніхто нічого не буде закривати. Навпаки, нехай працює. Місту таке потрібно. І Льодовий майданчик, і аеропорт, і футбольні майданчики. Це тільки плюс нашому місту».


 Для розв’язання конфлікту депутати міської ради вирішили створити спеціальну комісію, аби ретельно вивчити це питання. Оскільки є рішення міської ради, то виконавчий комітет до суду не подаватиме, повідомив головний юрист міської ради.

Тож, хто переможе у двобої за Льодовий майданчик – власник чи міськрада, стане відомо, коли працюватиме спеціальна комісія. Дочекаємося рішень комісії.

Оцінити матеріал:
(0 голосів)

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення