Середа, 18 травня 2022p.

Потопити владний міноносець

Учасникам прес-конференції Анатолія Гриценка представив голова буковинського підрозділу партії «Громадянська позиція» Микола Малярчук.

Вчорашній активіст «Нашої України», за списком якої став депутатом обласної ради минулого скликання. Як і, до речі, сам Гриценко представляв саме «Нашу Україну» в першій п’ятірці до Верховної Ради. А тепер нещадно б’є під саме дихало і Ющенка, і Яценюка, і багатьох інших своїх вчорашніх однопартійців.

Можливо б, і не варто цього згадувати. Але нардеп Анатолій Гриценко в бесіді з журналістами так часто використовував слово «зрада», що аж набридло слухати. Виходить, всі зрадники, крім нього, ангела.

Різануло вухо те, як представив Микола Малярчук свого партійного шефа: «На Буковині з робочим візитом перебуває народний депутат…». Скоріше це розкольницький візит. Чи на часі сьогодні в кожній аудиторії, перед кожним мікрофоном трубити про якусь зраду? Про кровообіг брехні? Про те, що Комітет опору диктатурі став опорою диктатури. Про якийсь творчий оргазм, з яким опозиціонери проголосували за новий виборчий Закон. Про те, що він, кришталево-прозорий, не бачить можливості співпрацювати зі зрадниками.

Анатолій Гриценко говорив начебто і мудрі речі про донецький владний бульдозер, про сімейні бізнес-імперії, про нафто-бензинову «Лівелу», яка завдала бюджету 3-мільярдний збиток. І про озброєних до зубів беркутівців. І про дві найбільші загрози для українців – ринок землі та путінське євроазійське «сообщество». Однак не хотілось його слухати. Весь час не давала спокою думка: а чого ж все-таки подорожує Україною цей нардеп з посадою голови Комітету з національної безпеки?

Чомусь думається, що національна безпека в даній ситуації його менше хвилює. Певно, передвиборна сверблячка заставляє мандрувати обласними центрами. Тобто заробляти рейтинг. Переконуючи розгублених співвітчизників, що опозиція слабка, зрадлива, не монолітна. Але яким би чесним не виглядав лідер нечисленної «Громадянської позиції», на розбраті шліфувати свій авторитет не годиться.

Нардеп Гриценко часто згадував харківські угоди. Навіть висловився, що зріє черговий пакт подібних угод. Україна пам’ятає те ганебне засідання Верховної Ради з яйцями, парасолями, димовими шашками. Воно показало силу більшості та безсилля опозиції.

Подібна ситуація нас могла чекати і при голосуванні нового Закону «Про вибори народних депутатів України». Ніхто й не сумнівається, що пройшов би президентський варіант. І як би не лютувала опозиція, а правила парламентських виборів були би прийняті. Як і горезвісні харківські угоди.

На це Гриценко вперто відповів, що хай би був президентський варіант. Хай би побачили його виборці та увесь світ. Ну і що з того? Побачили і замовчали, як після харківської зради. Меншість підкорюється більшості.

Чомусь Анатолій Гриценко не хоче зрозуміти, що іншого вибору в опозиційних депутатів не було, окрім проголосованої узгодженої, як вони кажуть, «переможної» редакції. Зійшлись на цьому – і за роботу. Треба будь-якою ціною не допустити, щоб здійснився злий намір влади: призначити 300 депутатів, які зможуть вдруге обрати президентом Януковича у стінах парламенту. Мусимо запхати цвях у цей рятівний круг регіоналів, які втрачають довіру від Донбасу до Карпат. Навіть при такому Законі виборці мають усі шанси потопити оцей войовничий до усього українського владний міноносець. Звичайно ж, мирними голосами.

Заради цього лідерам карликових партій можна поступитись верховними амбіціями. І не варто відсутність свого прізвища у списку кандидатів скрізь і всюди кваліфікувати зрадою демократії. Бо це – самоїдство. Вихід тут єдиний – домовлятись, єднатись. І одним опозиційним кулаком перемагати. Так врятуємо народовладдя.

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення