Середа, 18 травня 2022p.

Завжди виконувати дані обіцянки – життєве кредо Івана Семенюка

Іван Семенюк Іван Семенюк

В 1992 році Іван Васильович Семенюк  заснував компанію «Роднічок», яка за останні роки стала однією з провідних компаній на будівельному ринку у Західній Україні. Сьогодні це один із найбільших виробників будівельних матеріалів, а саме: алюмінієві вікна, двері, металевий сайдинг, пінополістерольні плити, гіпсокартонні профілі, тротуарна плитка,  готовий бетон та інші матеріали.


Компанією побудовано автозаправний комплекс, готелі, торгові центри та інше. Гордістю компанії є туристично-розважальний комплекс «Сонячна долина», який відповідає всім європейським стандартам щодо умов відпочинку, оздоровлення та дозвілля.  Про нього знають не тільки на теренах України, а й за кордоном. Тут облаштовано спортивну залу за міжнародними стандартами, де проводяться тренування та змагання  команд з різних куточків України з багатьох видів спорту. Також є велика конференцзала, де проводяться конференції різних рівнів, в тому числі за участю закордонних представників. Для зимового відпочинку облаштовано чотири лижні траси. І ніхто не буде заперечувати той факт, що Іван Васильович результатами своєї праці створює та підвищує імідж Буковини та України в цілому.  


На сьогодні «Роднічок» - це компанія яка постійно створює додаткові робочі місця. 


Компанія «Роднічок» в своїй діяльності втілює новітні технології в будівництві. В 2010 році Іван Семенюк один із перших в рамках європейського проекту ПРОООН почав втілювати на території краю енергозберігаючі технології.  Так, в Мамалигівській ЗОШ, Драницькому НВК, Ванчиківецькому ДНЗ, Рокитненській ЗОШ  в рамках проекту здійснено заміну звичайних вікон та дверей на   металопластикові, що дало змогу заощаджувати кошти на збереженні тепла.  Слід зазначити, що технічні ціни є найнижчими в нашому регіоні.


За державні кошти побудовано  з нуля Магальську ЗОШ. Аналізуючи динаміку кількісного показника дітей шкільного віку, на прохання сільського голови Олени Нандриш, він спромігся зміни проект і побудував велику, ошатну, простору школу. Це не так просто змінити проект, а саме з триповерхової будівлі побудувати чотириповерхову школу з великою просторою їдальнею, спортивною залою та класними кімнатами, потужністю на 250 дітей.
Іван Семенюк з богатирем Костянтином Ільїним

Іван Васильович з власної ініціативи створив спортивну площадку, встановив огорожу та облаштував шкільне подвір’я тротуарною плиткою.  


Гордістю є те, що Магальська школа здана в експлуатацію - єдина з всіх шкіл району.


До цього Іван Семенюк побудував дошкільну установу в Боян-Глиниці. Безумовно це замовлення державного бюджету, проте і тут він зумів реалізувати європейський стиль. З естетичним смаком оформлено територію садочку, встановлено тротуарну плитку, ззовні будівля оздоблена металевим сайдінгом, на території встановлені альтанки. В якості власної допомоги він придбав для садочка сучасні меблі, декоративні рослини для живого куточка.


Одним з досягнень сучасних технологій в роботі Івана Семенюка є те, що він першим в районі запропонував будувати дороги з тротуарної плитки. І пріоритети тут є, а саме на 30% дешевше собівартість дороги з бруківки ніж з асфальту, і це без врахування щорічних ямкових ремонтів асфальтового покриття.


І сьогодні з вуст топорівчан лунають слова подяки за дорогу прокладену з тротуарної плитки до кладовища села.


До речі, в с. Несвоя, дорогу, яку ніхто не брався ремонтувати, також було  облаштувано тротуарною плиткою саме підприємством Івана Васильовича,   і ця ідея була підтримана тодішнім сільським головою, а сьогодні голова РДА, В.Балтою. І сьогоднішній день підкреслює, що вибір дорожнього покриття зроблений правильний.


А подивіться на вулицю Панську в центрі с. Бояни, яка за своїм естетичним оздобленням не поступається вулиці Кобилянській в місті Чернівці.


Схвальні відгуки про роботу підприємства «Роднічок» лунають і з смт. Глибока, де також облаштовано дорогу з тротуарної плитки та естетично оздоблено тротуари.


З метою розвитку туристичного бізнесу в нашому краї,  приваблення туристів для відпочинку в «Сонячній долині»  Іван Семенюк за власні кошти збудував на ґрунтовій дорозі сучасну дорогу з асфальтовим покриттям, а в зоні зсувів було збудовано укріплюючи основу та прокладено дорогу з тротуарної плитки.


Слід згадати дорогу Маршинці – Форосна - Довжок, де багато років не проводилось ніяких робіт щодо її облаштування. За справу взявся Іван Васильович. Перед початком робіт він звернув увагу на те, що слід розробити проект та виявити причину зсувів грунту на дорогу. Після досліджень грунту було прийнято рішення про проведення робіт з укріплення місць зсуву та подальшого облаштування дороги. Будівництво даної дороги є державним замовленням, проте оплата робіт здійснюється по їх завершенню, однак не враховується рівень інфляції та собівартість робіт, особливо в сучасних нестабільних умовах. На сьогоднішній день роботи проводяться і мешканці району мають знати, що дорога буде побудована до кінця не дивлячись ні на які бюрократичні перепони.

Іван Семенюк з родиною та естрадною зіркою Фуєго
Хочеться відмітити, що Іван Васильович, завжди доводить до логічного завершення всі розпочаті справи, незважаючи на всі бюрократичні перепони, що трапляються на його шляху.


Сьогодні в районі на території 10 населених пунктів успішно реалізовується європейський проект «Підвищення безпеки життєдіяльності населення в долині р. Прут»,   який в період його приконтрактації мав значну спонсорську підтримку Івана Васильовича.


Не менш важливим в його житті є піклування про дітей-сиріт, які проживаються дитячому будинку в с. Молниця. Герцаївського району, де він є частим гостем та несе батьківську відповідальність за майбутнє його 9 хрещених дітей-сиріт, а як інакше, адже він сам є батьком 4 дітей.  Не забуває він і про дітей, що проживають в інтернаті с. Магала.


Покликом серця і душі він також допомагає ветеранам Великої Вітчизняної війни, які своїм життям і здоров’ям принесли мир нашій землі.


Всім, хто до нього звертається з добром, він знайде час допомогти. Допомога надається не тільки  жителям Новоселиччини, а Герцаївського та  Глибоцького районів, а також госпіталю для лікування інвалідів  розташованому  в м. Чернівці.


Іван Васильович людина з великою вірою в Бога. Він завжди надає спонсорську допомогу на потреби і розвиток церковних храмів та  монастирів.


Завжди виконувати дані обіцянки – життєве кредо Івана Семенюка. Хотілося б, щоб саме такі представники народу, як Іван Васильович, який щоденною кропіткою працею створює європейський рівень життя в Буковинському краї, відстоювали інтереси народу в Верховній Раді України.
 

Іван Семенюк в родинному колі

Оцінити матеріал:
(9 голосів)

Коментарі


Оцінити коментар! +3 Бояны
Самый лучший и добрый, Иван Василич мы за тебя!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення