Неділя, 28 травня 2023p.

Кінотеатри

Перший «серпневий урок» відбувся для вчителів

 Серпнева конференція міських працівників освіти відбулася у Літньому театрі за два дні до початку навчального року за участі секретаря міської ради Віталія Михайлішина. На заході також були присутні перший заступник голови облдержадміністрації Георгій Галиць, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Олександр Паскар, начальник управління Міністерства внутрішніх справ в області Микола Харабара, начальник Управління освіти Чернівецької міської ради Валентина Малишевська та понад 1 тис. 700 освітян Чернівців.


 Під час свого виступу начальник Управління освіти Чернівецької міської ради Валентина Малишевська назвала зустріч першим серпневим уроком. Вона привітала молодих вчителів-дебютантів і нагадала їм, яке нелегке та відповідальне у них покликання. Серед головних досягнень галузі освіти у місті назвала високий середній бал результатів тестів випускників, входження 1, 2 та 4 гімназій у 50 кращих шкіл України. Серед навчальних закладів міста пані Малишевська відзначила високий рівень семи гімназій і п’яти ліцеїв. На заході урочисто вітали молодих учителів, ділилися думками про нові програми, методики викладання та підвищення кваліфікації. Секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин відзначив освітян нагородами і преміями.

Оцінити матеріал:
(0 голосів)

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення