Четвер, 09 лютого 2023p.
Помилка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 99

Кінотеатри

Хтось працює, а хтось сачкує

Поїдачі державного та місцевого бюджетів мали б працювати прозоро і постійно інформувати мешканців краю про свою турботу. Ми промоніторили прозорість діяльності обласної влади через новини-інформації, що розміщуються на офіційній сторінці обласної державної адміністрації, у відкритих джерелах інформації, що надсилаються ЗМІ через електронну пошту. Висновок такий: хтось працює, а хтось сачкує або працює «по-тихому». Хтось – це районні державні адміністрації, структурні підрозділи та обласні управління. Ми здійснювали моніторинг впродовж тижня з 3 по 9 серпня.


 Це не вина прес-служби, що немає інформації, адже прес-служба виставляє на сайт і відправляє у ЗМІ ту інформацію, яка їй надходить, а також власну інформацію про результати роботи керівництва облдержадміністрації.


 З досвіду скажу, що прес-служба сама просить про надання різної інформації від райдержадміністрації та управлінь. Хоча структурні одиниці облдержадміністрації повинні самостійно та оперативно подавати інформацію. На мій погляд, це відображення їхньої роботи. Якщо є інформація, то працюють добре, якщо немає, то навпаки. Однак прес-служба облдержадміністрації працює відмінно. Я так кажу тому, що мав нагоду працювати там. Співробітники в прес-службі працюють оперативно, якісно та відповідально. Хоча там працює лише троє людей, а обсяг роботи на п’ятьох працівників. Якщо б всі в обласній адміністрації працювали так, то коефіцієнт корисності був би значно вищим. І тоді наша область була б зразковою в цьому плані.


 А що з тими районами, управліннями та іншими структурними одиницями, які за тиждень не подали жодної інформації станом на 10 годину 9 серпня? Зокрема: Головне фінансове управління, Головне управління економіки, Головне управління охорони здоров’я, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту, Головне управління агропромислового розвитку, Головне управління праці та соціального захисту населення, Управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації і т.д. Невже їм нічого повідомити? Чи, можливо, не відповідне ставлення до роботи? Напевно, вони користуються тим, що немає відповідного контролю, оскільки керівництво облдержадміністрації і райдержадміністрацій зараз у відпустках. Тому багато хто думає, що можна і не працювати. Маючи певний стаж на державній службі, скажу, що це, НА ЖАЛЬ, ТАК. На жаль, у нас працюють тоді, коли є контроль. А де ж виконання посадових інструкцій незалежно від ситуації, обставин чи навіть бажання? Це стосується більше керівного складу органів (голів, їх заступників, начальників управлінь, їх заступників), які несуть персональну відповідальність. На мій погляд, вони повинні цим перейматися, адже отримують добрі зарплати порівняно з провідними чи головними спеціалістами.


 За тиждень найбільше інформації подала Сторожинецька райдержадміністрація – аж 4. Всього на сайті за тиждень було виставлено 43. Багато це чи мало?

Обласна рада взагалі не інформувала за тиждень своїх виборців про те, чим займається. На мою думку, кожний структурний підрозділ обласної влади, як мінімум, щотижня повинен подавати якусь інформацію. А можна навіть і щодня.


 Виникає закономірне запитання: чи взагалі потрібні такі підрозділи? А якщо потрібні, то чим вони займаються? Таким «цілком таємним» чи, може, ще чимось, про що неможливо інформувати платників податків, за рахунок яких держслужбовці утримуються та успішно їх «проїдають».

Оцінити матеріал:
(0 голосів)

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення