Неділя, 28 травня 2023p.

Кінотеатри

Журналістів не пустили на судове засідання

 Упершотравневому суді в Чернівцях 10 листопада відбулося слухання справи за позовом організації «Справа Кольпінга» до начальниці відділу охорони культурної спадщини міської ради Олени Пушкової.


 Пушкову звинувачують у перевищенні своїх повноважень під час прийняття рішення про призупинення будівництва на вулиці Гонти, 20. Підтримати чиновницю, яка захищала інтереси громадян, прийшли мешканці вулиці Гонти, які борються із забудовниками за припинення будівництва. Мешканців Гонти впустили на суд не одразу, а от журналістів взагалі не допустили у зал судового засідання. За словами Олени Калмикової, депутата Чернівецької міської ради від ВО «Свобода», яка прийшла підтримати чернівчан, саме забудовники наполягли, щоб ЗМІ не допустили до судової зали. «Мабуть, у організації не все так чудово, якщо вони побоялися присутності журналістів», – прокоментувала пані Калмикова. Також депутат від «Фронту Змін» Максим Бурбак розповів після завершення суду про те, що на суді з невідомої причини не дали слово ані депутатам, ані активістам ініціативної групи вулиці Гонти. «Це старі бабусі, їм важко ходити по судах, а їхньої думки навіть не спитали», – обурився депутат. На жаль, рішення на суді так і не ухвалили з причини завершення робочого дня. Коли відбудеться чергове слухання, невідомо.

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення