Субота, 10 червня 2023p.
Помилка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 91

Кінотеатри

« Ми не раби..., ми просто безправні раби…»

Громадська організація «Ніхто Крім Нас» має намір започаткувати для ознайомлення інтернет-споживачам ряд статей на визначені теми.

Сьогодні розмову почнемо з наступного: один із членів нашої організації з 1996 року проживає в гуртожитку по вул. Полєтаєва 12, м. Чернівці. На даний час він згідно рішення Шевченківського районного суду м. Чернівці виселений з свого помешкання без надання іншого житла (фактично новостворений бомж,рішення суду першої інстанції та апеляційного суду додається).

 Якщо пояснювати суть того, що відбувалося, то все розвивалось у такій хронології подій:
- в 1993 році Чернівецька обласна рада своїм рішенням передала в оренду ОКВП «Чернівцірембуд» цілісний майновий комплекс (офісні приміщення, автопарк с інфраструктурою, складські приміщення);
- в 1994 році Чернівецька обласна рада продає ТОВ «Чернівцірембуд» відповідно договору купівлі-продажу цілісний майновий комплекс приблизно за 932000000 купоно-карбованців (на даний час це приблизно більше дев’яти тисяч гривень. Дуже хороша корупційна схема, отримати все за мізерну ціну).

Однак гуртожиток по вул. Полєтаєва 12, м. Чернівці, відповідно переліку нерухомого майна, що приватизоване у складі цілісного майнового комплексу ВІДСУТНІЙ.

 А далі новий власник за всіма шахрайськими правилами бере паузу (мовчання) на декілька років, при цьому не забуваючи вправно отримувати плату за комунальні послуги з усіх мешканців гуртожитку…

25 вересня 2001 року Чернівецька обласна рада на своїй сесії приймає рішення :”… з метою вивчення питання щодо подальшого використання і утримання будинку №12 по вул. Полєтаєва в м. Чернівці створити тимчасову робочу комісію ”, і тим же рішенням сесії вирішила:”…розглянути звернення мешканців гуртожитку по вул. Полєтаєва 12 в м. Чернівці, дозволити , згідно Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», приватизацію квартир, яким надано статус житлових”.

На цьому для мешканців гуртожитку їх законне конституційне право на житло (його приватизація) завершується…, бо 16-18 жовтня 2001 року своїм рішенням Господарський суд Чернівецької області вирішив:”…визнати право власності ТОВ «Чернівцірембуд» на 56/100 ідеальних частин будівлі гуртожитку площею 2786,70 кв.м., що складається з приміщень1-го поверху: з №3-1 по №1-35 включно, №1-39,з №1-50 по №1-57 включно та приміщень з №1-71 по №1-74 включно; приміщень другого поверху з №2-1 по №2-14 включно, з приміщень №2-56 по №2-69 включно; приміщень третього поверху з №3-1 по №3-14 включно, з приміщень №3-56 по №3-69 включно; приміщень четвертого поверху з №4-1 по №4-14 включно, з приміщень №4-56 по №4-69 включно; приміщень п’ ятого поверху з №5-1 по №5-14 включно, з приміщень №5-56 по №5-59 включно,що розташований за адресою: м. Чернівці, вул. Полєтаєва 12”.

Із своєї сторони відмітимо, що рішення по гуртожитку, вул. Полєтаєва 12 в м. Чернівці, Господарський суд Чернівецької області прийняв дуже швидко і оперативно (тобто 25 вересня 2001 року рішення сесії а 16-18 жовтня уже рішення суду). Крім того, звернемо Вашу увагу, що згідно рішення Господарського суду ТОВ «Чернівцірембуд» надано право власності тільки на вибіркові кімнати в даному гуртожитку, зокрема третього поверху з кімнат №3-1 по №3-14 включно, з №3-56 по №3-69 включно ( член нашої організації проживав у приміщеннях №№3-27,3-28,3-29,3-30 третього поверху) які в даному рішенні на право власності за ТОВ «Чернівцірембуд» не рахуються.

А далі за сценарієм детективного жанру потрібно замітати сліди. ТОВ «Чернівцірембуд» проводить нібито реконструкцію гуртожитку, перенуме-рацію кімнат  притому, що Чернівецька міська рада дозволу на реконструкцію не давала, технічної документації не має ніякої). Одна і та ж кімната по різних відомостях обліку має декілька номерів (так кімната до рішення Господарського суду від 16-18 жовтня 2001 року мала №98 після цього рішення кімната мала номера 66, 3-27 та поштовий номер 103).

Створивши хаос з 2008 року ТОВ «Чернівцірембуд» односторонньо визнає себе власником всіх кімнат у гуртожитку по вул. Полєтаєва 12, м. Чернівці і починає їх розпродувати. Тим хто пробує добитись правди згідно закону – оцінка вартості приміщень по максимуму.

Якщо Ви думаєте, що є можливість оскаржити та вирішити все в законному порядку, то помиляєтесь. По всіх інстанціях відповідь одна і стандартна, надані матеріали ніхто до відома не приймає, заявлені клопотання по суду відхиляються. Суддя Шевченківського районного суду м. Чернівці своїм рішенням по цивільній справі №2-1184 дійшов до абсурду і вирішив:”… виселити з житлового приміщення №3-27;3-28, які розміщені в будинку по вул. Полєтаєва 12, м. Чернівці” (для всіх повторимо, що наш товариш проживав в приміщеннях №3-27 (житлова кімната), №3-28 (кухня),№3-29(коридор),№3-30 (туалет,ванна), тобто згідно рішення суддя його виселив тільки з житлової кімнати(№3-27) та кухні(№3-28) а приміщен-ня коридору (№3-29) та туалету (№3-30) залишив за нашим товаришем).

І останнє: в процесі судового розгляду та апеляційного розгляду ніхто не витребував у ТОВ «Чернівцірембуд» документів, які підтверджують його право власності на приміщення гуртожитку по вул. Полєтаєва 12, м.Чернівці (а може ТОВ «Чернівцірембуд» не являється власником даного будинку?). Досить банальна ситуація існує і з іншими гуртожитками в м.Чернівці та Чернівецької області . Наша організація проводила прес-конференцію на цю болючу тему 19 жовтня 2012року. Інформація зберігається в архіві на сайті ТРК-Чернівці та на сайті ВГО «Ніхто Крім Нас».

На сьогодні вже прийнято рішення вищим спеціалізованим судом України ,яке не підлягає оскарженню по сім’ї Лисенка Віктора Васильовича,який поки ще проживає за адресою: м.Чернівці,вул. Хотинська 47А,109 разом з дітьми та внуками (всього шість осіб,найменшій дитині всього сім місяців на площі 30кв.м). Як таке може бути в цивілізованій «правовій державі» - де цілу сім’ю разом з грудною дитиною суди роблять бомжами.

 З огляду на вищевикладене, виникає питання. А чи дійсно справедливо приймають рішення наші суди? Чи об’єктивно беруться до уваги доводи обох сторін? Чи лише за власним переконанням суддів приймаються рішення (а переконання можуть бути різними……….)?

Наразі стоїть питання ,як далі людям жити,якщо після багаторічного законного проживання в гуртожитках – де народилися, виросли покоління громадян України, в них намагаються забрати основне - дах над головою. Ми й надалі будемо слідкувати за розвитком подій та більш детальніше інформувати суспільство. Адже хто гарантує, що аналогічна ситуація не торкнеться Вас, шановні краяни. Не будьте осторонь до чужої біди. Адже лише спільно ми можемо протистояти беззаконню. Разом ми сила. Ніхто крім нас.

Прес-служба ВГО «Ніхто Крім Нас» в Чернівецькій області.

Фото

Оцінити матеріал:
(2 голосів)

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення