Понеділок, 12 квітня 2021p.

Гонти, 20: серіал триває

Чергове засідання комісії міської ради, яка розглядає проблемне будівництво на вулиці Гонти, 20, відбулося 19 січня. Представник забудовника Ігор Манзюк, який уже не раз «прославився» неввічливим спілкуванняміз представниками ЗМІ та спробою застосувати фізичну силу до мешканців прилеглого будівництва, знову не з’явився на засідання комісії.

За словами лідера ініціативної групи вулиць Гонти, Ольжича, Козачука Ірини Севастьянової, будівництво триває швидкими темпами, а значить, забудовники не зважають на заборони та приписи державних органів. Самі ж представники прокуратури Першотравневого району прийшли на засідання комісії і розповіли, що зроблено, щоб допомогти мешканцям вулиці Гонти у боротьбі проти злощасних сусідів.
«Другого вересня ми винесли припис організації «Справа Кольпінга» з вимогою негайного припинення будь-яких будівельних робіт у зв’язку з виявленими грубими порушеннями вимог чинного земельного законодавства, – розповідає помічник прокурора прокуратури Першотравневого району м. Чернівці Василь Кадельник.
– Даний припис було оскаржено організацією у Чернівецькому окружному адміністративному суді, і рішенням від жовтня припис визнано судом законним. Потім це рішення було оскаржено у Вінницькому апеляційному суді. Ухвалою Вінницького апеляційного суду від грудня 2011 року визнано це рішення Чернівецького адміністративного окружного суду знову ж таки законним, а припис правомірним. На даний час прокуратура звернулася до Першотравневого районного суду з позовною заявою про визнання припису чинним. Тож триває судовий розгляд. Тобто припис є на сьогодні чинним, адже підтверджений двома судовими інстанціями. А в подальшому вирішуватиметься питання щодо законності їхніх дій та виконання приписів суду».
Але не лише прокуратура визнала незаконність дій забудовника. Начальник відділу охорони культурної спадщини Чернівецької міської ради Олена Пушкова розповіла раніше, що будівництво наразі заборонено прокуратурою Першотравневого району, інспекцією Держкомзему, Інспекцією архітектурно-будівельного нагляду та відділом охорони культурної спадщини. Але ніщо не допомагає вплинути на забудовника: і мешканці, і активісти вулиці Гонти лише розводять руками, оскільки не можуть зрозуміти, чому будівництво і досі триває. Як розповідає Ірина Севастьянова, коли керівництво УМВС у Чернівцях надало охорону, яка працювала і вдень, і вночі, то будівництво дійсно призупинили, але наразі у будинку уже вставили металопластикові вікна. Тож зрозуміло, що власники будинку планують завершити розпочату справу. Помічник прокурора Першотравневого району м. Чернівці Василь Кадельник пообіцяв мешканцям Гонти провести чергову виховну бесіду з представниками «Справи Кольпінга» та застосувати усі можливі заходи проти порушників.
Оцінити матеріал:
(2 голосів)

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення