Середа, 20 січня 2021p.

Міська влада обіцяє надати двірникам житло

Сніг і мороз додали роботи комунальникам та мешканцям міста. З настанням морозів і снігопадів пересуватися по місту стало набагато важче, ніж це було раніше. Зрозуміло, що на порятунок чернівчан мають поспішати комунальні служби.
Але мешканці міста і далі нарікають на незадовільну роботу КЖРЕПів, районних рад та усіх комунальників міста.
«Стан доріг задовільний, сіль закуповуємо під час всього періоду, піщана суміш в нас є в наявності, тобто сьогодні загрози того, що ми не забезпечимо прибирання доріг, немає, ситуація контролюється, техніка справна і підготовлена, тому ми нормально пройдемо всі можливі снігопади», – розповів днями на прес-конференції заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Василь Тимофєєв. Він зауважив, що прибирання доріг є роботою КЖРЕПів, але повноваження з цих питань передані і районним радам. Незважаючи на сказане, Василь Тимофєєв погодився, що проблеми у комунальній сфері є, але вони не стосуються техніки чи грошей, а не вистачає місту елементарно людської робочої сили. «Я розумію, що є нарікання мешканців, що робота з прибирання тротуарів і прибудинкової території, можливо, не на найкращому рівні, але хочу сказати, що у нас від нормативу на 30% не вистачає двірників, тобто третина – це вакантні посади», – сказав Василь Тимофєєв.
«Нещодавно на засіданні робочої наради, яку проводив Віталій Михайлішин, – продовжив він, – ми розглядали це питання, були деякі важелі впливу на цю ситуацію, адже раніше було службове житло, яке надавалося певним категоріям працівників комунальних підприємств. На сьогодні можливості такої, на жаль, немає. Тому розглядається питання створення соціального житла, а це допоможе тим категоріям працівників, які потребують житла, через комунальну систему отримати тимчасове житло на час своєї роботи в цій системі». Заступник міського голови додав, що у же є перший такий крок, який зробили чиновники: на вулиці Чехова, 23 наразі закінчують реконструкцію гуртожитку, де кожне з житлових і комунальних підприємств отримає одну службову квартиру для заселення працівників.
Оцінити матеріал:
(2 голосів)

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Борис
Наші комунальні служби не працюють на повну силу...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення