Понеділок, 12 квітня 2021p.

Льодовий майданчик: власник не змінюється

Льодовий майданчик: власник не змінюється

 Конфлікт, що виник між міською радою та приватним підприємцем, який є власником Льодового майданчика, завершився мирно. Сторони домовилися стати співвласниками та створити товариство з обмеженою відповідальністю. Назву організації ще не придумали.

Згідно з попередніми домовленостями приватний підприємець Павло Польовий є власником майна, оскільки він забудовник, інвестор. А міська рада є власником нерухомості. Про це стало відомо 10 січня на заключному засіданні комісії з розгляду питання виконання умов договору про спільну діяльність, укладеного між виконавчим комітетом Чернівецької міської ради та спортивно-оздоровчою установою «Буковина», приватним підприємцем П.Ю.Польовим.

Сторони також погодилися не змінювати його цільове призначення. Взимку – льодовий майданчик, влітку – тенісні корти. Але це попередні домовленості, оскільки, за словами учасників засідання, потрібно, щоб сесія міської ради ухвалила відповідне рішення. Сторони переконані, що таке рішення ухвалять.

Раніше приватний підприємець Польовий не погоджувався на створення ТОВ. «Поки що не погоджуюсь на варіант зі створення ТОВ, – каже Павло Польовий. – Мені зрозуміла форма, але зміст – ні. Мене у ТОВ задовольнить той відсоток, який давав би мені гарантії, що відчуження моєї частки буде неможливим. Поки що мої юристи розглядали лише один варіант – суд, де за мною цілком визнавалося б право власності».

Варто зазначити, що за молодого підприємця заступився депутат багатьох скликань міської ради Василь Забродський. Подейкують, що завдяки йому конфлікт вичерпався. Проте Василь Забродський спростовує, що застосовував свої джерела, і дякує новій владі за оперативне вирішення цієї проблеми. До речі, Польовий балотувався у міську раду на місцевих виборах за списком «Команди Забродського».

Отже, плітки про те, що нова влада хоче відібрати майно у приватного власника, можна спростувати, оскільки всі учасники конфлікту залишилися задоволеними. Підтвердилися також слова секретаря міської ради Віталія Михайлішина, що міська рада «як ніхто зацікавлена в розвитку спортивних об’єктів у місті».

Нагадаємо, раніше виконавчий комітет міської ради направив приватному підприємцю лист з проханням звільнити приміщення до 25.11.2011 року у зв’язку із невиконанням умов договору.  

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення