Субота, 03 червня 2023p.

Кінотеатри

Місто впевнено дивиться у майбутнє

Секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин переконаний, що місто впевнено дивиться у майбутнє.

Рік, що минає, для Чернівців був багатим на події. Найперше, що спадає на думку, – протистояння у Чернівецькій міській раді та відставка міського голови.

Якщо не звертати увагу на політичну складову, можна сказати, що за цей рік у місті було зроблено чимало справ, які тягнулися і не вирішувалися роками. Заслуга у цьому безпосередньо належить секретарю Чернівецької міської ради Віталію Михайлішину та його команді, яка прийшла до Ратуші після 31 березня.

Звісно, можна багато говорити про певні недоліки, але все ж таки позитивні зміни у місті відбулись.

Розпочнемо з того, що Чернівці із впевненістю увійшли в опалювальний період. Передумовою цього було завершення будівництва другої гілки газогону до Чернівців. А донедавна Чернівці були єдиним обласним центром в Україні, який не мав альтернативного джерела газопостачання. Під час надзвичайних ситуацій це призводило до того, що місто на певний час залишалося без газу. Саме так сталося під час стихійного лиха у липні 2008 року, коли після аварії на дюкері мешканці Чернівців майже два дні користувалися електроплитками.

«Про будівництво другої гілки газогону почали вести мову ще з 2003 року, – розповідає Віталій Михайлішин, секретар Чернівецької міської ради. – Однак через постійний брак фінансування новий газогін мав усі шанси перетворитися на довгобуд. Та цього року ми підписали угоду з ДК «Укргазвидобування», через яку виділили необхідні кошти, і монтажно-будівельні роботи на другій гілці були завершені у двомісячний термін. Протяжність нового газогону становить майже 16 кілометрів. Загальна вартість будівництва – 21 мільйон гривень. Нова гілка газогону повністю убезпечить чернівецьких споживачів від аварійних відключень, дасть можливість стабілізувати тиск газу в мережах у віддалених районах міста».

Наступним беззаперечним здобутком нової команди Ратуші є те, що нарешті завершена реконструкція злітно-посадкової смуги у Чернівецькому аеропорту. Міська влада віднайшла кошти і відремонтували 316 метрів смуги, і аеропорт підтвердив статус міжнародного. Можливо, хтось і зловтішається, що смуга є, а літаки не літають, та не варто забувати, що нічого не робиться за один день. І у Ратуші переконані, що вже наступного року до нас літатимуть літаки з Києва, Болгарії, Ізраїлю, Італії та інших країн.

Ще один об’єкт, який «за сприяння» колишнього мера Миколи Федорука мав шанс перетворитися на довгобуд, – це сміттєсортувальний завод. Але в квітні справа зрушила з місця, і вже в жовтні завод відкрили. Чернівці стали другим містом нашої держави, де побудували сміттєсортувальний завод. Це стало свідченням того, що наше місто є лідером з впровадження сучасних світових екологічних технологій. Звісно, проблем у місті залишилось чимало, але нова команда взялася за наведення ладу у місті, що вселяє оптимізм. Тому Чернівці можуть із впевненістю дивитися у майбутнє. 

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення