Субота, 23 січня 2021p.

Місто отримало додаткові гроші з держбюджету

Місто отримало додаткові гроші з держбюджету

 У грудні цього року відбулася вже друга позачергова сесія міської ради. Цього разу сесію скликали для того, щоб освоїти дотацію, яку місту надали з державного бюджету. Потрібно було, щоб депутати ухвалили зміни до міського бюджету. Рішення прийнято.

Водночас опозиція в особі керівника фракції «Фронт Змін» Олексія Каспрука звинуватила керівництво міста в тому, що ця сесія скликана всупереч регламенту міської ради. За його словами, це питання не пройшло обговорення в постійних комісіях. У відповідь начальник фінансового управління Лівія Бамбуляк та начальник юридичного управління Олександр Шиба звинувачення відкинули. Мовляв, «по-перше, проект рішення пройшов через погоджувальну раду, а по-друге, раніше не було можливості підготувати це рішення, тому що розпорядження прийнято 16 грудня, а гроші ми отримали тільки вчора. І на наступну сесію не можемо винести, оскільки вже буде пізно», – пояснили посадовці.

Отже, депутати проголосували за те, щоб ця дотація була перерозподілена наступним чином: 1 млн. 400 тисяч гривень – на освіту, 200 тисяч гривень – на охорону здоров’я. Ці кошти, за словами головного фінансиста міста, потрібні для своєчасної виплати зарплати в цих галузях. Крім цього, депутати зменшили кошти на утримання Буковинського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Особлива дитина» на 83,4 тис. грн. Як не дивно, таке відбувається у дні святого Миколая. Дивно, що жоден з депутатів не поцікавився, яка причина такого зменшення! Напевно, не звернули на це уваги.

Натомість, депутати виділили 99,5 тисяч гривень на придбання святкової ілюмінації комунальному підприємству «Міськсвітло» з цільового фонду соціального розвитку.

Хоча було лише одне питання в порядку денному, проте найбільше дискусії викликало питання: чи надавати кошти з міського бюджету на часткове погашення заборгованості комунальному підприємству «Містобуд». Думки в депутатів розійшлися. Проте вирішили все-таки надати фінансову допомогу.

Також на сесії Віталій Михайлішин дав доручення підготувати рішення на розгляд виконавчого комітету щодо присвоєння звання Почесного громадянина міста Чернівців п’ятиразовому депутату Чернівецької міської ради Валерії Фірсановій, яка пішла з життя 12 грудня цього року. Депутати, як належить, вшанували пам’ять Валерії Герасимівни хвилиною мовчання. 

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення