Понеділок, 12 квітня 2021p.

Судді залишилися без пільг

Судді залишилися без пільг

 З нагоди професійного свята – Дня працівника суду – з журналістами зустрілися голова Апеляційного суду Чернівецької області Олексій Черновський, секретар судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Василь Яремко, в.о. секретаря судової палати у кримінальних справах Апеляційного суду Галина Станковська та заступник начальника територіального управління ДСА України у Чернівецькій області Іван Сарафенюк.

Останній розповів, що зарплатня у суддів сьогодні сягає 8000 грн., а новоприбулого працівника суду – 2500 грн. Розповів про труднощі фінансування, з якими стикнулися торік. Грошей не вистачало навіть на дріб’язок – такий, як марки і конверти. Та вже сьогодні фінансування покращилося: днями надійшов кошторис додаткових асигнувань, виділених на утримання районних судів нашої області, які, як відомо, знаходяться у вкрай незадовільному стані. Також із судів зняли більшість пільг, як-от: право на отримання безоплатного житла і знижки на комунальні послуги та відпочинок. Галина Станковська повідомила, що кількість розглянутих кримінальних справ на 1 грудня зросла на 95 справ. Найсуттєвішу вагу серед розглянутих в апеляційному порядку кримінальних справ займають справи, пов’язані із злочинами проти власності. Василь Яремко доповів про підсумки роботи у цивільних справах. За його словами, у порівнянні з першим півріччям, у другому півріччі справи в основному пов’язані із соціальними виплатами. Однак не зменшується кількість справ, що виникають з кредитних відносин банків і позичальників. За словами п. Яремка, рішення зазвичай однозначні: боржник має повернути кошти.  

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення