Середа, 20 січня 2021p.

Новому індустріальному майбутньому бути! (фото)

Новому індустріальному майбутньому бути Новому індустріальному майбутньому бути
Цю інформацію, під час відкриття першого конвеєра ТОВ “Аутомотів Електрік Україна”, що працює на виробничих потужностях колишнього заводу “Гравітон” підтвердив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Держава і уряд України підтримує ідею створення індустріальних парків, - заявив урядовець, та додав, - що одним із завдань, яке стоїть наразі перед Верховною Радою - ухвалити відповідний закон, який передбачатиме створення умов для індустріальних парків». Також він наголошував, що саме розвиток та підтримка таких проектів, як створення виробничих потужностей на базі яких працюватиме декілька підприємств з всією необхідною інфраструктурою – є ключом до успіху майбутнього України. Це дасть змогу людям мати робочі місця та отримувати пристойну зарплатню.

У виробництві, що продукуватиме електронне і електричне устаткування для автомобілів вкладено інвестицій ПАТ «Гравітон» та ПРЕТТЛЬ груп у розмірі 86 мільйонів гривень. Інвестори з Німеччини наголошували, що вони вже давно зацікавлені в роботі з Україною, та перешкоди, що пов’язані з нестабільною політичною ситуацією в нашій країні довгий час не давали зрушити з мертвої точки. Після запуску виробництва на базі колишнього заводу «Гравітон», вони бачать перспективу у подальшій роботі. А це означає нові інвестиції для нашого міста і покращення економічного клімату у краї.

Та не всі хочуть, щоб місто кудись рухалось. У владних колах й на далі немає єдності і у відповідь на відкриття підприємства лунає чимало критики. Є люди, які вважають, що все, що робиться то завжди погано. Звісно, немає нічого гіршого ніж забезпечити 1000 чернівчан роботою. Натякають, ніби на заводі важкі умови праці (хоча нічим – це не підтверджують) та все ж здається, що на «Калинівському ринку» в спеку і в морози умови теж не казкові. Чого б не почесати свої злі язики на цю тему?

«Нас часто критикують, багато негативу йде зі сторони фракції «Рідне місто». На жаль, дана ініціатива підприємців та інвесторів по відновленню виробницва та створенню індустріального парку на території заводу Гравітон зустріла значний супротив з боку корумпованої частини «перефарбованого» депутатського корпусу. Та всупереч їм ми відкриваємо підприємства. І перш ніж нас критикувати, хай скажуть скільки робочих місць створили вони і скільки інвесторів залучили до Буковини», - говорить директор ПАТ «Гравітон» Віталій Чорноусенко.

«Аутомотів Електрік Україна» підприємство, яке входить до всесвітньої німецької корпорації ПРЕТТЛЬ груп та спеціалізується на виготовленні електрообладнання для автовиробників–гігантів. На сьогодні, під виробництво, на базі Гравітону обладнано нові приміщення площею близько 9500 м. кв., які відповідають всім вимогами та стандартами подібних виробництв у Європі та світі. Завозиться і налаштовується обладнання, випускаються перші зразки продукції та набирається персонал. Всього на підприємстві вже створено близько 200 робочих місць і в планах розширення їх кількості до 1000 станом на початок 2018 року. Кількість інвестиції в проект постійно змінюється в сторону зростання, так як підприємство розвивається і вдосконалюється. Планується створити перший у Буковині індустріальний парк на базі заводу «Гравітон». В планах роботи індустріального парку є розширення промислових потужностей та створення до 2020 року додатково 2000 робочих місць, відновлення близько 30000 м2 виробничих площ (у відповідності до всіх вимог ЄС). Ведуться перемовини, як з внутрішніми, так і з зовнішніми інвесторами про налагодження співпраці у межах індустріального парку по налагодженню спільного виробництва. На сьогодні від Чернівецької міської ради залежить надання даній території статусу індустріального парку. «Аутомотів Електрік Україна» – перший крок у відновленні промислового потенціалу міста та області, відродження «Гравітону», як флагману електронної промисловості України, у залученні інвестицій та створенні робочих місць в Чернівцях. Та чи втілиться ця ідея в життя поки невідомо. Адже схоже, що деякі люди так бояться змін, що готові боротися з будь-ким, хто бодай щось хоче змінити. А вірити у наміри нашої влади зробити чернівчанам краще підстав точно немає. Їх супротив скоріше має стати сигналом, для відстоювання права на розвиток нашого міста. Адже ні для кого не секрет, що сьогодні більшість урядовців дбають лише про свій інтерес, причому те, що добре їм,простим людям взагалі користі не приносить.

Звісно люди, які створюють індустріальні парки, хто б вони не були, мають на меті прибуток, та при цьому є очевидною користь і для звичайних громадян. І здається, якщо б кожен депутат в нашій країні, крім власної вигоди мав би на мені зробити щось добре, хоч невеликій кількості простих людей, ваги достатку колихнулися би і в наш бік. Натомість, вони відкривають свої підприємства де інде, даючи заробляти чужинцям, а інколи і ворогам. При цьому голосно борються в Україні проти тіньової економіки.

Тетяна РУДА.

Фото

Оцінити матеріал:
(2 голосів)

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення