Неділя, 28 травня 2023p.

Кінотеатри

Чернівецькі митники до державної казни перерахували понад 421 мільйон гривень

 Контрабанда представляє найбільшу суспільну небезпеку.

Під контрабандою в законодавстві України розуміється переміщення певних предметів через митний кордон України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю. Начальник обласної митниці
Олександр Анатолійович Вдовиченко зазначає, що за останні 5 місяців роботи митними органами виявлено 701 факт незаконного переміщення через митний кордон України наркотичних засобів, психотропних речовин. З незаконного обігу вилучено: 7,7 кг героїну, 2,4431 кг кокаїну, 6 335 пігулок, 82 ампули психотропних речовин. Чернівецькою обласною митницею протягом 5-ти місяців 2011 року порушено 12 кримінальних справ про контрабанду (що складає 6% від загальної кількості порушених кримінальних справ щодо митної системи України).


Наповнення державного бюджету

 Одним з головних завдань митної служби є наповнення державного бюджету. За 5 місяців митними органами до Державного бюджету України перераховано 39,7 млрд. гривень.

– Впродовж січня-травня 2011 року Чернівецькою обласною митницею забезпечено надходження до бюджету у сумі 421 007,0 тис. гривень, – розповідає Олександр Анатолійович Вдовиченко. – У порівнянні із відповідним періодом 2010 року надходження зросли у 2,8 рази (271 млн. 702 тисячі гривень). Показники сум очікуваних надходжень податків і зборів, доведені наказами Держмитслужби, за 5 місяців 2011 року виконано на 154,4%.


Електронне декларування товарів

 Електронне декларування передбачає здійснення декларування, митного контролю та оформлення з використанням електронної вантажної митної декларації та інших електронних документів. Начальник обласної митниці Олександр Анатолійович Вдовиченко каже: «Метою електронного декларування є створення простого і безпаперового середовища для митниці і суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності».

 Насправді Держмитслужба передбачає низку позитивних наслідків у зв’язку із впровадженням електронного декларування. Чернівецька обласна митниця включена до проведення другої фази пілотного проекту електронного декларування.

– Як митники готуються до Євро-2012?

– Проведення Євро-2012 – це досягнення для нас, – розповідає Олександр Анатолійович Вдовиченко. – Вся країна готується до проведення цього заходу, тому що це буде величезна кількість туристів. З митниками Польщі та Росії підписані договори, що будуть сприяти максимальному спрощенню митного контролю як транспортних засобів, так і громадян, які будуть відвідувати нашу країну.

 До відповіді на запитання приєднується заступник начальника обласної митниці Віктор Миколайович Андрійчук: «Багато працюємо над тим, щоб вивчити англійську мову, тому запрошуємо викладачів. Знання мови необхідне для того, щоб працівник митниці міг знати та пояснити елементарні речі громадянам, які будуть заїжджати на територію України».

 Чернівецькі митники щороку перераховують все більше коштів до державної казни. Про це свідчать цифри підсумків роботи Державної митної служби України та Чернівецької обласної митниці за 5 місяців 2011 року.

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення