Неділя, 29 січня 2023p.
Помилка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 91

Кінотеатри

З Новим роком!

З Новим роком!

Протягом 2011 року в рубриці «Інтерв’ю з особистістю» щиро й відверто відповідали на запитання журналістів «Буковинської правди» цікаві люди з різними долями, різними посадами й різними бажаннями. В останній тиждень року, підбиваючи своєрідний підсумок, вони відповідають ще на три запитання:

1. Де зустрічатимете Новий рік? 

2. Яка подія 2011 року найбільше запам’яталася?

3. Побажання читачам «Буковинської правди» в новому році.

                                                                                                

 

                                                                                                      ЛЮТИЙ  

                                                                 Сергій Батюк, відомий спортивний коментатор:

                                                       – Новий рік – це сімейне свято, і вже за сталою традицією ми зустрічаємо його вдома. До нас приходять сини з невістками та трьома онуками, друзі. – Прожитим роком задоволений. Дотримуюся думки, що якщо тобі даний шанс жити, треба радіти життю. Взагалі я оптиміст. Щодо визначних подій, то їх було чимало. Особисто для мене найкращою подією 2011 р. буде те, якщо до Нового року нарешті закінчать ремонт і будівництво вулиці Воробкевича, на якій я мешкаю. – Буковинцям хотів би побажати, щоб 2012 р. був вдалішим, аніж попередній, побільше переможних емоцій, спортивного довголіття і добрих подій. І, головне, щоб наступного року футбольний клуб «Буковина» заклав фундамент для виходу до прем’єр-ліги.

                                 


                             

                               Ігор Буркут, кандидат історичних наук, відомий політолог:

– Новий рік зазвичай святкую вдома. Для мене це головне сімейне свято. – З подій минулого року мені найбільше запам’яталося «судилище» над Тимошенко. – А читачам «Буковинської правди» бажаю визначеності, якої не вистачає у нашому суспільстві останніми роками. Найголовніше – виходу з тієї кризи, яка триває вже останніх кілька років, і досягнення того добробуту, про який мріє більшість українців.

                                                                     


                                                                            БЕРЕЗЕНЬ 

                                               Сільвія Віщук, депутат обласної ради:

                                                     – Новий рік планую зустріти у колі сім’ї. – Для мене найбільша і найприємніша подія 2011 року – народження онучки Валерії. У цілому рік, що минає, був плідним, насиченим різноманітними подіями як в особистому житті, так і в депутатській діяльності. Тому рік промайнув швидко. – Користуючись можливістю, хочу щиро привітати всіх буковинців з Новим 2012 роком! Побажати міцного здоров’я, зустріти Новий рік з вірою у краще майбутнє своєї родини, нашого квітучого Буковинського краю та України! Колективу редакції найкращі побажання у новому році! Здоров’я, творчої наснаги, обєктивності, примноження прихильників Вашого видання!

                               


                               

                             Сергій Гомонович, головний архітектор міста, заступник директора                                            департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради:


 – Цього року плануємо з дружиною порушити традицію і зустріти Новий рік з вірними друзями. – Особливих подій у 2011 році в мене не було. – Читачам газети «Буковинська правда» бажаю, щоб наступного року в кожному домі була правда, справедливість і довіра. Доброго здоров’я та щастя всім чернівчанам!

           
                 Олексій Каспрук, депутат Чернівецької міськради, керівник фракції «Фронт Змін»:


– Ще не розмірковував, але, напевно, вдома з сім’єю. Це традиція. – З позитивних чи негативних? Дуже насичений рік. Найбільш негативна подія, що мені запам’яталась, – це переворот у міській раді і захоплення влади Партією регіонів. Однак, незважаючи на це, прожитим роком задоволений. – Можу побажати душевної гармонії та терпіння пережити буремні часи, що настали.

             
                 

                                          Назар Горук, депутат облради, голова міської організації ВО «Свобода»:

– Новий рік планую зустріти вдома в сімейному колі. – Найбільше запам’яталося перше слово моєї донечки «тата». – Божого благословення, міцного здоров’я, добробуту, а також мудрої та людяної влади.

                                                                 


                                                                                 КВІТЕНЬ  

     Василь Дутчак, депутат Чернівецької міськради, начальник                                          Державної  екологічної   інспекції в Чернівецькй області: 

– Зазвичай Новорічну ніч святкую в родинному колі, тому що саме сімейний затишок і тепло допомагають відчути загадковість, чарівність і особливість свята. Щороку ми всі разом вдома встановлюємо і прикрашаємо ялинку, розкладаємо подарунки, адже саме в такі хвилини ти розумієш, що поряд з тобою найрідніші люди. – Кожен прожитий день залишає слід у моїй пам’яті і душі, тому можна навести багато цікавих випадків, які мене вразили. Наприклад, під час рейдової перевірки на річці Дністер щодо недопущення незаконного вилову риби в нерестовий період ми з інспекторами екологічної інспекції затримали групу браконьєрів, вилучили в них близько 1 км сіток та 50 кг риби. Цікаво те, що в розмові зі мною порушники прикривалися начальником інспекції, погрожували від його імені, а коли я показав посвідчення начальника, їхнім емоціям не було меж. – Хочеться, щоб здійснилися мрії, побільшало радості довкола, щоб зростали щасливими Ваші діти, здоровими були батьки, рідні і друзі. Нехай 2012 рік буде для Вас, рідних і близьких Вам людей щасливим, багатим на здоров’я і щедрим на добро, стане роком чистих помислів і мудрих рішень, сміливих дій і добрих справ, принесе у Вашу родину мир, злагоду, достаток і удачу, дарує натхнення на творчу працю, впевненість і задоволення від роботи, радість від кожного прожитого дня!

                                     

                                                   


       Євген Прокопець, колишній заступник мера Чернівців,                                                                                             регіональний представник ПАТ КБ «Фінансова ініціатива»:

– Новий рік планую зустріти в колі родини, адже це найбільше для мене щастя. – Здійснилася моя найзаповітніша мрія: в мене народився внук, якого назвали на мою честь – Євгеном. – Всім бажаю великого оптимізму, щоб у житті не було розчарувань.

                                            Митрополит Чернівецький і Буковинський Данило, УПЦ КП:  

               – Для мене Новий рік – це не є якесь свято, а звичайний день, увечері в храмі буде традиційна служба. А от ближче до 13-14 січня наш хор святкує двадцяту річницю початку праці, і ця дата співпадає зі Старим Новим роком. Тому 9 січня ми організовуємо фестиваль: приїдуть хорові колективи з України, вертепи і дітки, які колядують. По можливості вручимо всім призи. – Протягом року, слава Богу, не було якихось трагічних подій. Але й не можу назвати цей рік найщасливішим. – Бажаю редакції газети «Буковинська правда» висвітлювати святу правду. Бажаю журналістам, аби вони вміли висвітлювати події, що могли б зацікавити читачів, а читачам – знаходити для себе корисний матеріал. Бо преса для того і створена, щоб поширювати знання і вносити бачення, адже людина може охопити весь світ сьогодні у новинах. Позитиви нехай людей виховують, а негативи застерігають від помилок. Нехай Господь Бог дасть Вам і Вашим читачам мудрість і благословить всіх Вас!

                                 

                       Протоієрей Володимир Боровий, священик УГКЦ:

– Ми Новий рік не дуже святкуємо, зазвичай у родинному колі проводимо цей вечір. Іноді, можливо, хтось приходить у гості – родичі та друзі сім’ї. – Мені запам’ятався наш великий з’їзд священиків, який нещодавно відбувся. На нього з’їхалися близько 400 моїх колег, було дуже цікаво. Також щорічний похід на прощу до Зарваниці. Цього року він був особливий, і була ця подія дуже знаковою для мене, радісно, що ми там знову побували. – Вашим читачам та усім мирянам бажаю миру та любові у Новому році! Щастя і добра! Божого благословення у всіх справах та починаннях!

                               


                                                     Василь Максимюк, депутат Чернівецької міської ради,                                                                                                              директор МТК «Калинівський ринок»:

                                                   – Зустрічаю Новий рік традиційно вдома із дружиною та трьома дітками. Вважаю, що це свято, коли час потрібно присвятити родині, бо через роботу це вдається нечасто. – Для мене особисто найбільша подія року – це народження моєї третьої донечки. А якщо взяти громадську діяльність, то я виконую вже півроку обов’язки генерального директора МТК «Калинівський ринок». Мені приємні досягнення в роботі. Тож, звичайно, що прожитим роком я задоволений. – Бажаю читачам газети здоров’я, стабільності і впевненості в завтрашньому дні, щоб кожен мав можливість саморозвиватися.

                                                                                                                                                                 ТРАВЕНЬ  

               Борис Баглей, начальник управління охорони навколишнього                                                                                               природного середовища в Чернівецькій області: 

– Для мене Новий рік – завжди родинне свято. А от 1 січня ми вирушаємо з родиною і близькими друзями в гори і будемо там ходити на лижах. – Звичайно, всім роком важко бути задоволеним – щось вдалося, а щось – ні. Але для мене головне, що в моїй сім’ї всі здорові і все добре. А якщо говорити про професійні успіхи, то досягненням нашого управління вважаю те, що у 2011 нам вдалося відкрити два національні природоохоронні парки. – А буковинцям усім бажаю того, що й собі. Найголовніше – здоров’я, політичної стабільності, достатку.

                                   


                                       


                                                           Віталій Михайлішин, в.о. Чернівецького міського голови,                                                                                                            секретар Чернівецької міськради:

                                                – Новий рік святкуватиму в Чернівцях у колі родини та друзів. – Подій було багато, але найбільш значимою для мене стало включенння резиденції митрополитів Буковини та Далмації до списку Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. – Вітаю всіх читачів «Буковинської правди» та чернівчан з Новим роком та Різдвом Христовим. Бажаю здоров’я, щастя, успіхів у роботі, родинного благополуччя, миру й злагоди у нашому спільному домі – Чернівцях!

                                   Василь Мороз, генеральний директор ТОВ «Будівельна фірма                                                               «Чернівціжитлобуд», заслужений будівельник України:

– Я обов’язково зустрічатиму Новий рік два рази. Перший – з колективом нашої фірми, з керівництвом і працівниками наших заводів і другий – з родиною. Підемо до молодшого сина у гості, відзначатимемо з усією сім’єю, у нас завжди весело! – Щодо року, який ми залишаємо, то я вважаю, що для нашого підприємства це вдалий рік, бо ми завершили будувати і здали в експлуатацію 220 квартир, а це три багатоповерхові будинки. – Читачам газети «Буковинська правда» бажаю, щоб у новому році знали правду про все і щоб ця правда відповідала їхнім очікуванням. А всім буковинцям бажаю, щоб наступний рік був успішним.

                     


                               

  Георгій Фаникович Козьма, депутат обласної ради, відомий бізнесмен:


– Зустрічатиму Новий рік, як завжди, в колі родини. – Важливих подій було досить багато. Виокремити найголовніші важко, тому скажу, що рік видався теплим і родючим. – Читачам бажаю щастя, здоров’я, щоб у всьому прочитаному знаходили позитив і менше негативу.

                                                                                                                       ЧЕРВЕНЬ  

                       Любов Годнюк, генеральний директор Чернівецької обласної                                                                                          державної телерадіокомпанії, заслужений журналіст України: 

– Новий рік, величне Різдво Христове – це свято сім’ї. Тож новорічно-різдвяні свята, за доброю і гарною традицією, зустрічатиму, як завжди, у колі своєї родини, з найдорожчими і найріднішими людьми – чоловіком, сином, друзями. – Рік, що минає, був вікопомним і знаковим у моїй долі і долі мого колективу. Чернівецькому державному телебаченню у 2011 році виповнилося 50. Саме у дні нашого золотого ювілею ми вперше в Україні започаткували цифровий формат мовлення і впевнено, з новими високоякісними телерадіопрограмами йдемо до глядачів, творимо і працюємо для людей. – А всім бажаю, щоби у магічному безконечнику новорічної казки, традицій і обрядів, з народження року Нового, народжувалась нова радість, нова надія і любов, які би множились щастям і добром, благополуччям і достатком, оптимізмом і вірою! Усіх щедрот Вам, земних і небесних!

                                     

                                                   

     В’ячеслав Мигалюк, заслужений журналіст України:

– Святкуватиму Новий рік за 4-метровим столом, де зберуться усі члени нашої родини. Щороку за столом у батьківському домі нам зібратися стає все складніше. – Рік пройдешній мені запам’ятався «інквізиторським» арештом Юлії Тимошенко. А якщо відійти від політичного життя до приватного, то у 2010 у нас народилося аж троє внуків, а от 2011 рік не такий багатий на внуків, на жаль. – Всім буковинцям бажаю визначитися зі своїм обранцем від політики і проголосувати за демократичну більшість до парламенту. А також у Рік Дракона бажаю високо літати і низько не падати!

                                                                     Дмитро Філіпчук (Дімага), геній комп’ютерних ігор, чемпіон Європи:


– Новий рік святкуватиму весело із друзями та дівчиною. – Задоволений роком, адже 2011 приніс багато цікавих змагань, у яких я був успішним. Тому для мене це вдалий рік із яскравими подіями, поїздками та новими враженнями. – Хочу побажати читачам Вашої газети натхнення, успіхів і гарного року!

                       


    Руслан Гунчак, півзахисник «Буковини», кращий гравець 2011 року:

– Новий рік планую зустріти у Чернівцях разом з дружиною та сином. Хочеться душевного та сімейно­го святкування й відпочинку. Особливо нічого не плануємо, бо у сина першого січня день народження, і тоді ми запросимо дітей. – Мені приємно, що за спільним рішенням мене обрали кращим футболістом і бомбардиром першої ліги 2011 року. Ще для мене важливо, що у нас в сім’ї все стабільно та нормально і що усі здорові. Оце найголовніше. Чи задоволений прожитим роком? Відсотків на 70-80 задоволений. Усім не можу бути задоволений, адже часом не все вдається. – Головне, щоб у кожній родині усі були здорові та щасливі! А у 2012 році хотів би побажати стабільності, щоб менше хвилювалися через кризу, а натомість більше посміхалися, допомагали та підтримували своїх близьких і рідних людей, сусідів і навіть незнайомих.

           


                              

                      Степан Мельничук, ректор ЧНУ, доктор фізико-математичних наук, професор:

   – Традиційно, в родинному колі. – Беззаперечно, видатною подією 2011 року є  включення ЧНУ до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. – Правди і надії!

                                                                     


   

                                                                                               ЛИПЕНЬ 

              Ігор Черевко, декан факультету прикладної математики ЧНУ,                                                       доктор фізико-математичних наук, професор:

– Вдома в колі сім’ї. Наступного дня йдемо у гості. Син, напевно, зустрічатиме з друзями, а донька приєднається style=до нас. – Для мене найбільш визначним був відпочинок у горах. Піднявся на Говерлу, спустився на рафтингу по Тисі і побував на найбільшому високогірному озері Синевірі. Враження залишилися позитивні. Роком задоволений. – Як завжди бажають на Буковині, побажаю здоров’я та щастя. І вірити в те, що все в нас налагодиться і країна процвітатиме.

                   


          Іван Семенюк, депутат облради, генеральний директор ТОВ «Родничок»:

– Святкуватиму із сім’єю десь на Буковині. За кордон виїжджати точно не будемо. – Поїздка на гору Афон із владикою Онуфрієм. – Бажаю, щоб 2012 рік був набагато кращим, ніж рік, що минає.

                                                   Михайло Романів, екс-губернатор області, начальник Головного                                                  управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області:

                                               – Новий рік – свято родинне, тому зустрічати його буду традиційно в родинному колі. Тим більше, що нагода зібратися всією сім’єю випадає не так часто. Не менш традиційним буде й святковий стіл, за яким, як і завжди, проведемо Старий рік, слухатимемо привітання Глави Держави, піднімемо келихи за Новий рік, щастя, благополуччя в родині та в Україні. – Особисто для мене минулий рік був насиченим на події у професійному житті, серед яких на першому плані – пенсійна реформа. Ця подія, погодьтеся, є знаковою для всього суспільства, оскільки реформою закладено підвалини в подальшу розбудову пенсійної системи європейського зразка, пристосованої до умов сьогодення. – Здоров’я. І, головне, щоб люди відчували турботу влади, щоб засинали спокійно, а прокидалися щасливими. Хочеться, аби усі негаразди залишилися в минулому і Новий рік буковинці зустрічали з хорошим настроєм. Бажаю, щоб здійснилася найзаповітніша мрія кожного.

                           

                                                Олександр Добржанський, декан факультету історії,                                                                                            політології та міжнародних відносин ЧНУ, доктор історичних наук, професор:

– Новий рік традиційно відзначаємо або в родинному колі або з близькими друзями. Щороку ми або запрошуємо компанію до себе, або йдемо у гості. Цього року випало піти погостювати нам. Ніколи не ходимо в ресторани чи в надто людні місця. Хоча святкуємо весело! – Рік, на мою думку, спокійний для України та стабільний, хоча у світі чимало всіляких протестів і революцій. А найбільш вдалим вважаю рік для села і сільського господарства, адже зібрано рекордний врожай зерна – 55 мільйонів тонн, також щедро вродила картопля та яблуні. – Нам треба бути оптимістами, а не песимістами, якими є, на жаль, більшість українців. Тому наступного року бажаю усім українцям бути дивитися в майбутнє з хорошим настроєм і вірити, що будемо дуже скоро жити краще.

                                                                       

                                                                                                       СЕРПЕНЬ  

                                                                             Василь Козак, голова Сокирянської РДА:

                                                – Новий рік завжди зустрічаю із своєю сім’єю. Зазвичай слухаємо вітання Президента України, піднімаємо келихи з традиційним новорічним напоєм – шампанським і промовляємо тости за щастя, здоров’я та благополуччя. – Найбільше мені запам’яталася зустріч з предстоятелем Руської православної церкви патріархом Кирилом, який під час свого візиту на Буковину відвідав дитячий будинок при Банченському чоловічому монастирі. Ще однією приємною подією стало відкриття корпусу Романковецького геріатричного стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування. – Бажаю віднайти дорогу до своїх мрій і мати багато позитивної енергії. Всім зичу міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, незламного духовного гарту, життєвих гараздів і статків, прихильності людської долі.

                                     


                                  Борис Руснак, радник Чернівецького міського голови,                                                                                                                     заслужений юрист України, відомий політолог:

– Новий рік планую зустріти, як завжди, у сімейному колі: з дружиною, дітьми і любимим онуком. – Прожитим роком задоволений, він для мене виявився загалом вдалим і плідним. До Дня місцевого самоврядування вийшла нова моя книжка – посібник для депутатів місцевих рад та сільських, селищних і міських голів «Місцеве самоврядування в Україні: теорія і практика». Особливих яскравих подій, на жаль, не було. Як фахівцю у сфері місцевого самоврядування запам’яталося, звичайно, як застосовувалась у Чернівцях норма закону про дострокове припинення повноважень міського голови. – Своїм краянам хотів би побажати у новому році бути не байдужими до того, що відбувається в Україні. Чи буде Україна у співдружності європейських держав, дотримуючись загальнолюдських цінностей і взятих на себе зобов’язань, а чи буде і надалі пасти задніх і стагнувати, залежить не лише від влади, але й від громадянської позиції кожного із нас. 2012 рік – рік парламентських виборів. Оберемо знову кнопконатискувачів, олігархів з їх оточенням, які йдуть у владу вирішувати свої питання і нарощувати капітали, щоб потім вивезти їх в офшори, чи оберемо, нарешті, порядних, чесних і принципових професіоналів, які перетворюватимуть Україну на справді демократичну, правову, соціальну державу, як це записано у першій статті Конституції? У значній мірі це залежить від нас з Вами. Бажаю усім добра і щастя у новому році. Нехай здійснюються усі Ваші мрії і сподівання! А журналістам і колективу газети «Буковинська правда» – творчих здобутків, збільшення прихильників.

                                       

                                   Михайло Гайничеру, заступник голови ОДА:

– Новий рік святкую вдома, для мене це родинне свято. – Найбільш вагомою подією для області вважаю приїзд Президента України Віктора Януковича на Буковину. Думаю, це найцікавіша подія 2011 року. – Бажаю щастя і здоров’я усім читачам та колективу газети «Буковинська правда», а також усього того, що Ви собі самі побажаєте!

                                           

                                                     Олег Панчук, доктор хімічних наук, професор ЧНУ:

– Так склалося, що на початку листопада мав побутову травму, пошкодив руку і ногу, досі на лікарняному... – У цій ситуації, розумієте, які події року мені запам’ятались і чи я задоволений. Тож думаю, що мої відповіді не будуть для людей цікавими, тому не варто про це писати… – Бажаю Вам всього доброго в новому році, веселих свят!

                                                            Василь Бобик, директор Чернівецького державного училища                                     мистецтв ім. С.Воробкевича:

– На Буковині, це, напевно, буде найбільш об’єктивна відповідь. А де саме – ще не вирішив остаточно, можливо, в село до матері поїдемо з родиною. Втім, ми ще не визначилися. – Цьогорічна вступна кампанія. Роком дуже задоволений, особливо тими студентами, яких набрали цього року. Багато встигли зробити в гуртожитку. – Якщо читачі Вашої газети будуть стикатися з об’єктивністю реального стану справ на Буковині, вони вже будуть щасливіші. Українці вже дуже скучили не за театралізованим дійством, а за відображенням справжньої ситуації навколо нас.

                                                                         


                                              ВЕРЕСЕНЬ  

                Георгій Манчуленко, екс-депутат Верховної Ради України,                                                                                              голова Чернівецької обласної організації політичної партії «За Україну!»:

– Буковина – мій рідний край! Чарівний край Дністра,Черемоша, Прута й Карпатських гір. Найчарівніший куточок моєї рідної України – нашої неповторної Батьківщини. Навіщо кудись їхати? Вдома й дихається легше! – Судилище над опозиційним лідером Ю.Тимошенко, знущання над іншими опозиціонерами, зокрема Ю.Луценком, так звані «пенсійна і податкова реформи». З іншого боку, це те, що люди все рішучіше заявляють про свої права, незважаючи на спротив режиму. Значить, життя продовжується. І воно має найвищу цінність. Разом ми здолаємо наших воріженьків! Я ціную кожен прожитий день, навіть якщо він був і не зовсім вдалим. Жити і бути здоровим – неймовірне задоволення! – Буковинці заслуговують на порядну владу і чесних депутатів! Особливо гостро постане це питання наступного 2012 р. на парламентських виборах, враховуючи сумний досвід місцевих виборів 2010 р. Адже патріотизм, чесність, порядність і професійність є зараз у великому дефіциті серед політикуму. Треба позбуватися тих, хто дбає тільки про свою кишеню і заради цього готовий на будь-яку підлість, отримуючи блага і нагороди від нинішніх можновладців. Крикунів теж не треба, бо від них немає жодного толку. Виборчий бюлетень – страшна зброя, яку треба спрямувати проти тих, яким байдужа доля українського народу і нашої Батьківщини, проти пристосуванців і пройдисвітів, хапуг і всіх тих, хто нечесно нажив свої багатства. Бажаю, щоб мої земляки були здорові, щасливі, заможні і щоб ми всі разом позбулися тих, хто заважає нам такими бути!

                                                               Максим Юрійович Бурбак, депутат облради,                                                                                                                             голова обласної організації партії «Фронт Змін»:

                                                    – Зустрічати будемо вдома з родиною. Можливо, діти підготують невеличкий виступ для нас і своїх бабусів і дідусів. – Навіть не знаю, дуже насичений був рік, тому виділити щось окремо важко. Як і щороку, були й світлі моменти, були й важкі, але скаржитися – гріх. – Можу побажати, щоб у читачів нарешті сформувалося ставлення до Вашої газети. Щоб читачів ставало більше і вони з радістю читали Вашу газету.

                                         Георгій Ходоровський, екс-депутат Верховної Ради України,                                                                                     доктор медичних наук, професор:

– У домашній обстановці, хоча дружини не маю, але маю сина, онуків, зустрічатимемо разом. – У селі Товтри 28 серпня відзначали 460-річчя цього села. Це село, в якому я народився. Вони спеціально організували це ювілейне свято, тому що я народився 28 серпня. Мені вручили найдорожчу нагороду за все життя – грамоту Почесного громадянина села Товтри. Це перегукнулося з тим, що мене запросили 1 грудня бути у Верховній Раді, де мені вручили почесну грамоту за служіння народу України. – Чи задоволений я цим роком? Це філософія, адже було і погане, і хороше. – Я хотів би щиро сказати, що мені подобається «Буковинська правда», і не тому, що я був присутній один чи два рази на її сторінках, а тому що вона суттєво відрізняється за своїм форматом, за подачею матеріалу – дуже добре відрізняється від інших газет. Тому хочу привернути увагу читачів і сказати, що тут справді інформація правдива, справедлива і така, що задає тонус у подальшому житті.

                               

                                       Василь Каглянчук, генеральний директор ТДВ «Чернівецька ПМК-76»,                                                                                                       заслужений будівельник України :

                                                   – Зустріти Новий рік планую в Україні в родинному колі. – Оскільки я будівельник, то найбільше запам’яталися ті об’єкти, які я здав в експлуатацію. Особливо, як наша компанія укріплювала береги річки Прута, Черемоша та Дністра. Роком прожитим задоволений. В нас дуже добрий колектив. Я їм підняв заробітну плату. Цього року в мене працює вже 480 працівників, а раніше – 430. – Хочу побажати, щоб у новому році буковинці жили краще. Щоб всі мрії здійснювалися. Бажаю, щоб новий рік приніс всім здоров’я, достаток і благополуччя. Щоб люди менше їхали на заробітки, а гідно працювали і жили в Україні.

                                                                                                                                                                         ЖОВТЕНЬ  

                                 Віталій Мельничук, депутат облради, керівник обласного осередку ВО «Свобода»:

– Новий рік планую зустріти у тісному сімейному колі, більше того, Новий рік будемо зустрічати з 30 грудня, адже так сталося, що 30 грудня рочок нашій донечці Богданці! – Звичайно, в 2011 році було багато цікавих подій, але мені найбільше в політичному плані запам’яталося, як парламентська опозиція перехитрила саму себе, проголосувавши за закон про вибори до парламенту. Щодо 2011 року, то загалом цей рік для мене вдалий, незважаючи на різні обставини. Упевнений, що 2012 принесе позитив для мене, для моєї сім’ї, а також буде позитивний для посиленя впливцу ВО «Свобода». – Буковинцям, як і всім громадянам України, бажаю не лише споглядання за життям, а й активної участі у всіх життєвих процесах. Тоді життя зміниться на краще.

                     

                                              Василь Пішак, колишній ректор БДМА, доктор медичних наук:

                                                    – Зустрічатиму Новий рік у вузькому родинному колі вдома. Зараз багато релігійних людей постяться та готуються до Різдва, тому я не вважаю, що потрібно гучно святкувати Новий рік через піст. – Звичайно, я задоволений минулим роком, адже в нас у родині сталася радісна подія, що мені запам’ятається надовго, – весілля моєї внучки. – Хочу побажати читачам «Буковинської правди» та усім буковинцям насамперед як лікар – здоров’я, а також щоб Дракончик приніс Вам щастя та радість і був поблажливим.

                                      Борис Желік, голова Господарського суду Чернівецької області,                                                                                                                           заслужений юрист України:

– Новий рік планую зустрічати в родинному колі з дітьми й онуками (маю їх четверо). – З усіх подій на Буковині мені найбільше запав у пам’ять перший за історію Української православної церкви візит православного патріарха Кирила на Буковину. – Хочу побажати нашим краянам не згадувати лихим словом рік, що добігає кінця, і щоб все, що не сповнилося цього року, здійснилося в наступному.

                               


         Віталій Ткачук, депутат обласної ради, відомий співак:

– Новий рік планую зустріти, як завжди, вдома, в сімейному колі. – У творчості для мене найбільшою подією цього року став вихід на велику сцену. – Бажаю кохання, добра та душевної гармонії.

                                                                                                                       ЛИСТОПАД  

                                   

                  Тарас Кияк, екс-депутат Верховної Ради України,                                                                                                                               доктор філологічних наук, професор КНУ:

Даю відповідь на запитання одним новорічним «залпом». Останнім часом люблю зустрічати Новий рік, наводячи лад у своїх паперах, документах, архіві, що суттєво поповнився за рік. Це водночас ретроспективний погляд на пережите, аналізуєш, зважуєш, радієш зробленому, що не дає права бути невдоволеним 2011роком. Дійсно, мої роки – моє багатство. Телевізор не люблю дивитися, набридла банальність і попса. Зірковим днем вважаю 24 серпня. Ще в 1991році я собі загадав: якщо добуде Україна до свого 20-ліття, то їй у майбутньому ніщо не загрожуватиме. Навіть за нинішньої політичної та економічної скрути я сповнений оптимізму. Двічі в одну і ту ж ріку вступити не можна. А ще неймовірне враження на початку року справила на мене арабська революція, яку я застав на Синаї (Єгипет) в її розпалі. Замість страху було захоплення. Зрозумів: ця хвиля докотиться з часом і до нас. Під умовним гаслом: «Поверніть награбоване!» Майдану з танцями-піснями більше не буде. Буде спекотно. Це робитиме нове покоління – значно краще, талановитіше і самостійніше, ніж моє. Якщо влада не карає мультизлодіїв, то це зробить народ, навіть такий інертний, як український. Дарунки близьким роблю на святого Миколая в ніч з 18 на 19 грудня, як ведеться у нашій родині з діда-прадіда. Перед Новим роком дарую рідним, колегам і друзям календарі релігійного змісту та колядники, аби вже готувалися до Різдва. Читачам зичу, як колись козаки бажали, мудрості. Лише вона є запорукою здоров’я, успіху і всякого гаразду. Даруйте близьким тепло, бережімо один одного, бо ми в одному човні! Живімо без маски і не пристосовуймося! Шануймося! З Новим роком!

                                                Віктор Павлюк, мер Чернівців (1991-1994), заслужений економіст України:

– Плануємо святкувати в колі родини у Чернівцях. – Напевно, успіхи в підготовці до підписання Угоди з ЄС. Україна справді близько підійшла до ЄС. Дуже хочеться, щоб наш народ повернувся в Європу, де Україна була чільним учасником громадського і політичного життя з ІХ по ХVІІ ст. Вступ України в ЄС – це повернення додому. У нас народився онук – це радість, а проблем всіх завжди не вирішити. Що не встиг, робитиму в наступному році. – Всіляких гараздів і найперше – багато людської радості та родинного щастя. Рідна земля і Батьківщина починаються з родини: кровної (рідня) і духовної (народ). Хто розуміє це, той може створити гарне майбутнє. А щодо громадського життя, можливо, повторюсь, але свобода – це не те, що завойовано раз і назавжди. Борітеся – поборете!

         


                                       

                  Іван Мунтян, депутат обласної ради, голова обласної організації «Батьківщина»:

– Традиційно – в колі родини. Зазвичай вдається весело відсвяткувати і вдома, щоразу свято має щось неповторне. – Для нас найбільша подія – арешт Юлії Володимирівни. Інші події якось не закарбувалися в пам’яті. Звісно, треба бути вдячними Богу за те, що маємо, проте хотілося б краще, але й так терпимо. – Всім читачам бажаю бути реалізованими. Щастя, молоді більше одружуватися і створювати сім’ї. Та й взагалі всіх земних благ.

                                                                                                 Василь  Орлецький, президент ФК «Буковина»:

                                                – Вдома з родиною. – Найважливішою подією для мене є народження онука. Іншою головною подією не лише для мене, але й для більшості чернівчан є те, що футбольний клуб «Буковина» дійшов до 1/8 розіграшу Кубка України та обіграв команду прем’єр-ліги. – У першу чергу хотів би побажати усім чернівчанам здоров’я, бо це найголовніше на сьогодні. І щоб у новому році усі жили краще.

                                                                                                                             ГРУДЕНЬ 

                                                              Петро Коваль, прокурор Чернівецької області: 


– Традиційно – у колі сім’ї. – Визначною подією у цьому році стало те, що мій син отримав звання магістра права. – Здоров’я, натхнення та гарного настрою!

       
    Анатолій Гриценко, народний депутат України, голова партії «Громадянська позиція»:

                                                – Сім’я збереться у нас на дачі, за містом. – Молодша донька Анна пішла цього року до першого класу. Молодший син Гліб, якому минуло тринадцять, уперше пішов на побачення з дівчиною-однокласницею. – Хочу, аби парламентські вибори 2012 року стали політичним Х-фактором і винесли на поверхню нову плеяду політиків – державних діячів, з новими ідеями і цінностями, людей моральних, відповідальнихі професійних.

                 
       Траян Семенюк, головний тренер боксерського клубу «Боян-Колос»:

– Збереться вся наша родина, а вона велика. Так і будемо зустрічати Новий рік. – Добре, що 2011 рік наша сім’я прожила здорово. – Бажаю одного – віри в Бога.

                         
             Наталія Гопко, головний санітарний лікар Чернівецької обласної СЕС:

                                                     – Звичайно, з родиною, адже Новий рік – це одне із тих свят, яке ми святкуємо традиційно. – Не можу сказати, що моє призначення на нову посаду. Тому що воно було неочікуваним і зовсім не вистражданим. – Достатку, здійснення бажань та успіхів у всіх починаннях.  

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення