Понеділок, 23 листопада 2020p.

Лідер бетонного ринку

 Людина, яка запланувала будівництво власного дому, звичайно, розпочинає із фундаменту. І тут постає чимало дилем, одна з яких полягає в тому, в якої фірми найкращий матеріал для початку будівництва. Бетон – ось що найважливіше під час процесу закладання фундаменту. На ринку нашої області існує компанія, що готова звести клієнту будинок його мрії, розпочинаючи із закладання бетону.

 

 Основою капітального будівництва завжди був і залишається бетон. До його складу входять пісок, цемент, гравій і вода. Це ті складові, що дозволяють добитися найменшої порожнистості. Вода, що необхідна для створення бетону, повинна бути чистою і не кислою. Інакше рідина, що містить різні домішки, може негативно вплинути на процес твердіння бетону. Тому фахівці впевнені, що найкраще використовувати питну воду. Що стосується цементу, то він повинен бути таким, щоб найкраще зчіплювався з поверхнею наповнювача. Чим краще він подрібнений, тим краща його якість.

 

Перевага у німецькій якості


 У ТОВ «Родничок» у виробництві бетону використовуються три заводи виключно німецького виробництва «Ельба», які не лише передбачають повну автоматизацію виробничих процесів, але й забезпечують дотримання всіх екологічних норм. А німецька якість говорить сама за себе. На території області ці заводи розташовані таким чином, що дають можливість максимального покриття виробнику. Від цього зручнішою стає і сама доставка для клієнта. До речі, «Родничок» практикує безкоштовну доставку бетону по місту та в межах 20-ти кілометрів. «Перевага німецьких заводів полягає у тому, що в них закладені високоточні датчики вологості, які дають можливість пристосовуватися до будь-яких кліматичних умов. Тобто ми виготовляємо бетон, на який діють і спека, і холод, і дощі, і мороз. Також в «Ельбі» знаходиться надточна вага, що дозволяє фіксувати вміст води, цементу і піску», – каже комерційний директор ТОВ «Родничок» Сергій Брешук.

 

 Важливо те, що якість бетону залежить від якості складових, які до нього входять. А це безпосередньо пісок. Для досягнення максимального ефекту пісок, що застосовується у домішках до бетону, повинен бути виключно річковим. Для збільшення міцності бетону до його складу поміщають сталеву арматуру, внаслідок чого отримують залізобетон. Використовується найбільш чистий річковий пісок, який перед додаванням у бетон обов’язково вимивається у піскомийках. ТОВ «Родничок» закуповує високоякісний цемент в Івано-Франківського заводу, що є лідером на території Західної України.

 

Постійний контроль якості


У ТОВ «Родничок» є власна сертифікована лабораторія, що дозволяє вести контроль за якістю продукції. Завод є повністю автоматизованим і комп’ютеризованим бетонним вузлом. Усі зразки продукції, яку готує ТОВ «Родничок», обов’язково перевіряються на радіаційний вміст. Після цього видається відповідний паспорт якості.

 

 З метою контролю якості виробництва бетонних сумішей і використовуваних матеріалів для їх приготування на підприємстві створена випробувальна лабораторія з контролю виробництва, яка оснащена найсучаснішим обладнанням і приладами. Наразі проводиться випробування цементу, заповнювачів і добавок для бетону, бетонних сумішей та бетону руйнівними та неруйнівними методами (границя міцності при стисканні, згині, морозостійкість, водонепроникність, здатність до стирання та ін.), цегли та каменів керамічних, кутових з’єднань металопластикових вікон і дверей, тротуарної плитки, черепиці та інших виробів.

 

Досвід найбільший


Однією з переваг ТОВ «Родничка» є те, що саме ця фірма була першою на теренах області, яка почала займатися подібним виробництвом. Її досвід найбільший серед інших компаній, що займаються виробництвом бетону.

 

 Спеціалісти кажуть, що склад бетону не може бути універсальним, тому його приготуванням фахівці займаються індивідуально. Якість бетону і його призначення залежать напряму від того, в якому спорудженні буде застосовуватись бетон. Так само індивідуально фахівці ТОВ «Родничок» підходять до цінової політики.

 

 Наразі на цьому заводі пропонують 15 видів бетону, що різняться за багатьма характеристиками (за марками, за класами, за міцністю тощо). На виробництві працюють машини різного калібру, які завдяки маневруванню зможуть завезти бетон у будь-яке місце області. Саме ці сучасні 15 міксерів дають можливість подачі бетону на відстань до 100 метрів та висоту до 45-ти метрів. На відміну від інших компаній, які володіють одним бетононасосом, у ТОВ «Родничок» їх чотири. І всі вони різного калібру. Коли один насос виходить з ладу, його легко заміняє інший. А в процесі виробництва таке нерідко буває.

Отже, людина, яка вирішила розпочати будівництво, має повне право на те, щоб її оселю будувала компанія-лідер з величезним досвідом і гарною репутацією.

Оцінити матеріал:
(0 голосів)

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Схожі матеріали (за тегом)

Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення