Вівторок, 21 січня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

США надали Україні статус країни-союзника поза НАТО

Американський сенат ухвалив у цілому законопроект, що надає Україні, Грузії та Молдові статус країн-союзників США поза НАТО.

Виходячи з цього, у разі прямої військової агресії проти перерахованих країн, Штати можуть ввести свої війська в ці держави для захисту їх від зовнішньої агресії.

Крім цього, документ строго забороняє всім федеральним відомствам і установам робити будь-що для визнання суверенітету Росії у Криму або надавати підтримку незаконній анексії Криму РФ.

Держсекретареві США наказано сприяти розвитку демократичних інститутів, незалежних ЗМІ, політичних і неурядових організацій держав колишнього СРСР і посилити освітній і культурний обмін.

Таким чином, завдяки своїм останнім рішенням влада США сформувала в Європі власну геополітичну вісь від Балкан до Кавказу.
Оцінити матеріал:
(6 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення