Субота, 19 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Забродський вимагає позбавити мандатів Пишного, Москаля та Дирія...

Звернення до Голови Верховної Ради Рибака Володимира Васильовича та голови Комітету з питань регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради Макеєнка Володимира Володимировича.

Шановні Володимире Васильовичу та Володимире Володимировичу.

Вчора з цікавістю прочитав в Інтернеті гнівне послання народного депутата України Пишного Андрія Григоровича з приводу нібито порушення чинного законодавства при розгляді регламентним комітетом питання щодо депутата Сергія Власенка. Був здивований принциповістю опозиціонера в царині захисту законів та Конституції України.

І це здивування невипадкове. Весь політикум та громадська спільнота Чернівців вже майже півроку спостерігають за корпоративною війною між власниками телеканалу ТВА А.Пишним та мною . І хоча бізнес записаний на дружину нардепа, сам Пишний неодноразово заявляв, що він хазяїн . Так само неодноразово у цьому корпоративному конфлікті брали участь народні депутати України.

У листопаді 2012 року нардеп Москаль Г.Г., а в лютому цього року, крім Москаля, до участі у корпоративних війнах долучились ще й народні депутати Дирій А.Б. та Бурбак М.Ю. При цьому, під час цих розбірок, народний обранець Дирій А.Б., який перебував у моєму приватному приміщенні ледь не був розстріляний мною. Епізод відео цієї події на ютубі став лідером за кількістю переглядів в Чернівцях.

І верхом антиконституційного цинізму А.Пишного стало розміщення його громадської приймальні у наших виробничих приміщеннях з метою блокування роботи телекомпанії. Уявіть собі, прийшовши до власної бухгалтерії, Ви дізнаєтесь, що там розміщена громадська приймальня нардепів. А взявши до уваги судові позови А.Пишного до власної дружини, що також свідчать про безпосередню участь у корпоративній війні, виникає запитання: чи не є дії самого Пишного поєднанням бізнесу та депутатської діяльності?

Чому народний обранець, який так палко вболіває за неухильним виконанням Конституції та діючого законодавства САМ ПОРУШУЄ і Конституцію, і закони України?

Прошу розглянути на засіданні Комітету з питань регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради корупційні дії народних депутатів Г.Москаля, А.Дирія та М.Бурбака і антиконституційну діяльність народного депутата А.Пишного, та звернутись до суду щодо позбавлення Пишного А.Г. депутатського мандата. Порушникам Конституції не місце у Верховній Раді. На засідання комітету прошу запросити мене - генерального директора ТОВ ТРК «ТВА» В.Забродського, і я надам усі підтверджуючі документи. При цьому, витребувати в МВС витяги з трьох кримінальних справ, де прослідковується корупційна складова участі народних депутатів.

Генеральний директор ТОВ ТРК «ТВА» Василь Забродський.

Оцінити матеріал:
(0 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення