Середа, 05 серпня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

В одному з буковинських сіл жаліються на працівника "Чернівцігаз", який розпускає руки...

15 лютого 2013 року виїзна приймальня депутатів Чернівецької облради та Новоселицької райради від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Віталія Мельничука та Івана Попадюка працювала в селі Жилівка Новоселицького району.

Цей населений пункт один з найвіддаленіших на Новоселиччині. Як і багато інших віддалених сіл Чернівецької області, в Жилівці мінімальна зайнятість населення. Через неможливість працевлаштування, село масово покидає молодь.

«Одним з небагатьох джерел доходів місцевого населення є закупівля молока молокопереробними підприємствами Хмельницької області. Однак взимку, коли і без того погані дороги замело, здача молока припинилась і мешканці втратили можливість заробляти ті мінімальні кошти, які мали без виїзду з села», - зазначив після прийому громадян Віталій Мельничук.

За словами місцевих мешканців, найважливіше для них відновлення 3 кілометрів ділянки дороги до Круглика Хотинського району. Територіальні громади Жилівки та Круглика самотужки утримують цю дорогу. Для відновлення ефективного міжрайонного сполучення необхідно через державну програму підтримки територіальних громад виділити мінімальні кошти для доставки 200 м3 щебеню та оплати двох днів роботи грейдера.

«Дорога від Жилівки до районного центру, особливо в зимовий період, перетворена стихією на тотальні перешкоди, проїхати через які, як мінімум, проблематично. Але її ремонт має здійснюватися коштом державного бюджету через автодори. Останнім часом ця робота здійснюється за залишковим принципом і нормального сполучення у віддалені села Новоселицького району, нажаль, немає», - зазначив депутат Новоселицької районної ради Іван Попадюк.

За інформацією Іллі Антонюка, голови Жилівської сільської ради, в межах населеного пункту є перспективне родовище якісної будівельної глини для керамічної цегли, кахелю, будівельної цегли та керамічної плитки. Для місцевих мешканців відкриття цегельного заводу – це поява нових робочих місць і відродження села та його інфраструктури. Тому є потреба знаходження інвестора для цього проекту.

«Жаліються місцеві мешканці на свавільну поведінку працівника «Чернівцігаз», який брутально поводиться, неправдиво реєструючи показники лічильників, та розпускає руки до користувачів. За відповідною заявою для з’ясування обставин буде подане депутатське звернення в «Чернівцігаз» та до правоохоронців. Місцева мешканка написала заяву, щодо неналежної на її думку роботи сільського голови в частині нецільового використання коштів на ремонт сільської ради та виділених коштів на матеріальну допомогу соціально незахищених. Ця інформація також буде перевірятися», - підсумував Віталій Мельничук.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО «Свобода»

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення