Четвер, 24 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Віталій Мельничук: "Істратій повинен вибачитися за безпідставні звинувачення свободівця Попадюка у змові з ворогами України"

13 серпня 2014 року на сайті чернівецького інтернет-видання "Буковинська правда" з'явилася стаття із звинуваченням на адресу свободівця Івана Попадюка.

Зміст написаного є образливим і безпідставним, тож чернівецькі свободівці вимагають негайного спростування.

Як повідомив голова Чернівецької обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Віталій Мельничук, свободівець Іван Попадюк та правозахисник Олег Істратій ще донедавна співпрацювали на користь новоселицької громади. "Вони захищали від корупційних схем майно жителів, разом допомагали розкрити проблемну справу з колгоспними землями Новоселиці. Але на тлі цієї успішної співпраці, яка й дала позитивний результат для добробуту новосельчан, важко зрозуміти голослівні звинувачення, які пан Істратій подав у відкритому зверненні до очільників прокуратури, СБУ та Міністерства внутрішніх справ про те, що Іван Попадюк бере участь у змові та підкупі", – зазначив Віталій Мельничук.

Олег Істратій, не розібравшись в чутках і плітках, якими обросло протистояння Попадюка із мешканцями, під час пікетування військкомату відкрито звинуватив свободівця у підкупі. Через безпідставність звинувачень вимагаємо негайно спростувати подану інформацію та привселюдно й відкрито попросити вибачення перед Попадюком. "Недопустимо піддаватися емоціям та вірити чуткам, керуючись непідтвердженими фактами, адже це тільки на руку сірим кардиналам, які лише й очікують пересварити активних борців з ще існуючими залишками режиму Януковича", – зауважив Віталій Мельничук.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"

Нагадаємо раніше голова Новоселицької народної ради Олег Істратій звинуватив депутата Новоселицької міськради від ВО "Свободи"Івана Попадюка у відкритому зверненні до правоохоронців, розміщеному  під назвою "Сенсаційне викриття сепаратизму на Буковині і хто за цим стоїть" на порталі "Буковинська правда".

Оцінити матеріал:
(4 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! +4 читач
Ви праві, вже другий день спостерігаю коментаріями та уважно прочитав цей лист та роблю висновки що Истратій не сповна розуму і тому він не тільки повинен вибачитись а і відповісти перед судом за наклепи на таку кількість людей та рахую що його стаття може підпадати під статтю "розпалювання міжетничної ворожнечі" .
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -4 Мельничуку
Шановний, як і ви, так і пан Попадюк взагалі, для Новоселицького району зробили повний ноль. Зараз ви заявляєте щоб Істратій вибачився перед наркоманом( факт: 2 кримінальні справи ст309 ), продажним депутатом( свідки,) якій зрадив всіх і вся. Cпочатку не хай пройде розслідування правоохоронних органів. А потім не переживайте , має що Істратій і про вашу роботу написати. Тільки балачки та домовленності з регіоналами. Ви думаїте всі дурні? Може хочете разом з вашим Попадюком вибачатись перед всією Буковиною ? Ми вам це влаштуємо. Ви не є авторитет, а просто трепло , де реальної роботи просто не має. В прикладі кришками АРГО займались три роки. Є ще якісь справи крім зазначеної ? Подайте на приймальню народного депутата Соболева, офіційне звернення, потім побачити як Вас іформаційно і правдиво морально розмаже по стінах. Також до відома, Істратій не пиши по чутках, він бореться дуже давно, та оперує тільки фактами, тим більше вибачення не в кого він не просив та просити не буде.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -4 Віталію Мельничуку
Ваш депутат Іван Попадюк добре відомий нам,Новоселицьк ій громаді.З усією відповідальніст ю ми можемо заявити: все чим займався Попадюк протягом трьох місяців,це були спроби нас,людей,що жили ідеями правди та справедливості, ідеями відстояти законні права підприємців на ринку, пересварити між собою.До простих хлопців,які приїхали підтримати нас,він відносився,як до сміття. Основним його лозунгом було: "Або ти підкоряєшся мені, або пішов геть."Це саме він,Іван Попадюк,постійн о плів інтриги, постійно ображав людей і обманював їх.Скажу вам чесно:"Люди,осо бливо підприємці, дуже розчаровані в ньому."Він сам розповідав про те,що Дутка,під час переговорів з ним, обіцяв йому крісло мера нашого міста. Не стидаючись підприємців ,він у кабінеті Кригана випрошував собі на День народження посаду заступника Райдержадмініст рації. Ще багато чого ми можемо розповісти про нашого депутата. Ось чому по собі він залишив тільки неприємні спогади і розчарування.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -3 Новоселица.
Ни перед кем Истратий не должен извениться .Попадюк позорит вашу партию ,пока не поздно разбирайтесь с ним .Он врет ВАМ.А материал против Попадюка достаточно.Вита лий Мельничук просто вы не знайте все про Попадюка.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +5 Новоселицькому
Якщо якись справи не доведені до логічного завершення, це не означає що іми не займались а хтось постійно чинить спротив та й без всебічної допомоги структур тяжко покласти крапку. Надрукуй те ухвалу Вищого адмін. суду по Динівецькому ставку - ви ж це лобіювали. Розкажіть чому ви від імені громадської ради пишете листи звернення до всіх і вся. Так потрібно на всі листи реагувати, нехай створюють комісії та надають результати. Ви самий настоящий інтриган і шахрай, який створює іллюзію боротьби вводячи в оману людей яким тобі вірять. Коли люди побачять хто ти є ( а це відбудеться дуже скоро) до речі більшість знають який ти шахрай і зі скількох людей брав гроші, коли піднімав шухер аби це зам"яти, ти іх просто лишеш на призволяще
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -4 Барану
Мы давно выйграли суд против Бончен. Следи за прессой баран.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 барану №1
я покладу в нет ухвалу всіх рішень суду ШЕРШЕНЬ.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -5 Новоселица
Виталий Мельничук.Прежд е чем писать кто перед кем должен извинится.Прихо дите в Новоселицу слушайте людей .Попадюк вам все врет,он позорит вашу партию.Он перед выборами получал с новой почты разные газеты ,рекламы разные ПРО Партию Свобода ,что я хочу ВАм сказать он их сжигал .Есть видео,если этот материал попадет до Тягнибок ох какой патриот будет Паподюк........ .
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Новоселицькому
Ти нешановний, щаровий Истратий, даже не розуміеш що таке партійна робота і як вона ввиконуеться особливо в такому районі як Новоселицький, а ще на виборах президента Тягнибок був обклеений не гірше за Порошенка, а ти із задоволенням примазався до любої партії якщо б дали бабло. І не пхайся зі своїми доказами чмо, якби воно було б , то твоя неадекватна морда давно вже б виставила. А коли вони повернуться з АТО ти будеш клеіти разом з ними, але замість клею буде твій язик. Зрозумів аферист неадекватний?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -2 Придуркам
На выборах президента , в Новоселице за Тягнибока проголосовало 17 человек. Молдоване за свободу голосовать не будут, клейте хоть себе листовки на лоб. А если Ридковские другие приближенные к Мельничуку имеют вопросы агресивные к Шару, то пусть едут в Новоселицу, он вам покажет аргументы , и будет прав. Не имею не чего против свободы, но Новоселицкая свобода это бред сумашедших.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +4 Новоселицкий
Полностью согласен этот истратий уже надоел своими грязными интригами обвеняет людей без каких либо на то причин
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -4 Новоселица
Это не писал Истратий ,зря в этот раз на него напали.Писали люди что это видели.Мы не имеем ничего против Свободы.Но действительно Новоселицкая свобода это бред, не ведут правильную политику.Мы в Новоселице живем и лучше видели что было наклеено.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Cвобода
не відмазуйся засранець , уже не він.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +4 Cвобода
як завжди пише про одне, а має на увазі друге. Истратий! дурню, в коментарі кажуть про роботу, а не скільки проголосували, ми що не знаемо який район. Таких брехунів як ти пошукати треба, а на лоб тобі приліплять рішення різних судів, а спочатку наклейку Истратий-Х-ло. Жаль що я тобі тоді в новоселиці не запхав того гучномовця в одне місце.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -4 Новоселица
Мне очень жаль что вы так агресивнно отвечайте .я еще раз вам говорю что это не писал Истратий,люди это видели своими глазами.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -2 Cвобода
А те в чому він звинувачує, це що ласка по истратиевски, де факти чмо. ви подивіться що він пише, кого ти там хотів побрити, прив"язати за форкоп і по Новоселиці покатати. Ми тобі організуемо екскурсію в печеру Довбуша засранець
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -3 Свободе
Смотри что б экскурсию в вечность вам твари не организовали. Побрить , привязать за фаркоп это попадюка, и так оно и будет. Есть еще желающие ? Не трынди в интернете, а реально отвечай за слова, Одни шмарки с вас . Звоните и предьявляйте, Все за компом герои.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +4 Свобода
Ти що гімно псяче відкрито погрожуеш людині, а який за компом ти герой, чого втік коли скат на голову запхали. Добре хлопче твої зашмаркані , слюняві вихлопи з тухлого рота прийнято, подивимся на твое геройство.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -2 Черновцы
Живу я в Черновцах а сама родом с Новоселицы.Чита ю я все коментарии.ЛЮДИ С НОВОСЕЛИЦКОГО МАЙДАНА, вы стоите за правду,правда на вашей сотроне,Не обращайте внимание на ПР. Свобода кроме хамство вы там ничего не увидите.В Черновцах один свободець натворил дел ,в Новоселице тоже чтобы заметать их следы их отправляют в АТО (добровольцы) там война давно идет могли раньше идти.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Свобода
Слухай Истратий! ну що ти за людина, у тебе немає взагалі нічого в душі? ти для своїх грязних інтриг готовий людей, яки десь стоять рядом на шляху, на війну відправляти і по твоему бажано щоб вони не повернулись, Ти думаеш твою писанину ніхто не знає, лише одна твоя фраза "натворил дел" зразу тебе видає бо ти не можеш без звинувачень; яких дел? що замітати? що спалили пару виборчих газет? Ти що не розуміеш що тебе ніхто, ніколи не підтримає. Не відать тобі мера, як мені президента Европарламенту. От [цензура]а випустили, де ті правоохоронці дивляться.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Черновцы
Вы кроме Истратия ничего не видете вокруг . Вам говорят правду а вы опять свои пять копеек ставте.Вы умный человек ,для это есть милиция.....при чем тут мэр .Я не знаю кто это Истратий но по вашим словам видно что вы его боитесь.Писать такое в коментарий это.....Пишите статью в газетах, письмо на буковиньску правду, он же писал открытый текст Истратий отвечает со свои слова,в конце концов подавайте иск в суд изащищайте своего однопартийцев.П ишите весь вред в коментарий.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 xxl
Суд будет обязательно и не один, возможно и за разжигание межнациональной розни. у тебя все будет чего ты добивался
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -1 киев
В Маршенцы процес начился одного в нарушниках забрали, ххх еще чуть- чуть, наслаждайся пиши ,пиши.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 xxl
давай смелее
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення