Оксфорд Медікал проктолог

Віцечемпіонкою Європи зі спортивної боротьби стала чернівчанка Соломія Винник

Віцечемпіонкою Європи зі спортивної боротьби стала чернівчанка Соломія Винник.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу Чернівецької ОДА.

Вихованка Чернівецької обласної ДЮСШ Соломія Винник здобула срібну нагороду на чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби, що відбувається у Римі.

Це перша медаль дорослого чемпіонату Європи за всю історію буковинської боротьби.

Соломія була наймолодшою учасницею змагань у своїй ваговій категорії (до 55 кілограмів) та стала третьою спортсменкою на Буковині, яка виконала норматив «Майстра спорту України міжнародного класу» з вільної боротьби.

Тренер-викладач спортсменки – Сергій Одинак.

У першій день змагань Соломія вийшла до фіналу, перемігши у чвертьфіналі Бедіху Гун з Туреччини (11:5), у півфіналі – Маріану Драгун з Молдови (10:9).

У фінальній сутичці чемпіонату ще зовсім молода буковинка поступилася бронзовій призерці чемпіонату світу Ользі Хорошевцевій з Росії і стала віцечемпіонкою Європи.