Четвер, 12 грудня 2019p.
Оксфорд Медікал проктолог

"Буковина" програла в Києві "Динамо" і продовжує пасти задніх

Чернівецька "Буковина" програла всьоме поспіль цього сезону, на цей раз в Києві "Динамо-2" з рахунком 0:2.

Обидві команди до звітної зустрічі підходили в не найкращому настрої. І кияни, і буковинці мали за плечима по четирехматевой безвиграшну серії. Але тільки якщо у «динамівців» за цей період часу трапилася одна нічия, то підопічні Юрія Гія - мали нулі в колонках «перемоги» і «нічиї».

В останні дні дозаявок обидві команди вирішили часу даремно не втрачати, тому поповнили свої лави новими виконавцями. Втім, слово «нові» для деяких було досить умовно. Так, столичний колектив дозаявив Дієго Суареса, свого часу захищав честь другий «динамівської» команди впродовж шести років, а також Дмитром Рижуком, який повинен був під час нинішнього літа покинути структуру «біло-блакитного» клубу чи то на правах оренди, то чи в більш довгостроковій перспективі. В результаті ж обидва опинилися поза протокольних 18-ти. І якщо Рижук знаходиться в розташуванні молодіжної збірної, яка проводить відбіркові матчі на Євро-2015, то ось Суарес, ймовірно, просто ще не готовий.

«Буковину» в свою чергу посилили дещо більше виконавців, а в звітній зустрічі троє з них (Сергій Ателькін, Артем Терехов і Валерій Скидан) вийшли зі стартових хвилин.

На початку зустрічі обидві команди взяли не найвищий темп, немов придивляючись один до одного. Трохи симпатичніше в ці хвилини виглядали «динамівці», однак сказати, що Одольський в рамці творив чудеса, також не можна: голкіпер гостьової команди просто чітко виконував свою роботу, не особливо грішачи. І ось також плавно стався перший момент і, власне, перший у матчі гол. Це Полярус зробив передачу низом у воротарський чернівчан, повз м'яч пробігли все крім Ісраїлова, який замкнув дальню штангу.

Взяття воріт жодним чином не вплинуло на розвиток подій. Господарі все також більше володіли ініціативою, а «буковинці» по можливості намагалися знайти контраргументи. Думається, якби голу на початку матчу так і не судилося статися, команди все одно продовжували б рухатися в заданому напрямку. Можна лише згадати епізод в кінцівці зустрічі, коли Полярус промчав півполя, залишивши при цьому не при справах опонента, і віддав діагональну передачу на Гемега, який прийняв і пробив під поперечину, але Одольський був надійний. А у відповідь Гущин вивалювався на ворота Бущана, але мало того, що програв у швидкості захисникам киян, так ще й почав зміщуватися вправо, що скоротило кут обстрілу.

Ще в першій половині зустрічі Юрій Гій зважився внести зміни в свою опорну зону, а зі стартом другого тайму випустив ще одного свіжого гравця, щоб хоч якось зацементувати власну оборону і замислюватися про можливості вирівнювання рахунку на табло. Вихід Рябого додав діям чернівчан креативності в передній лінії, а також дозволив частіше чіплятися за м'яч, та тільки один на «динамівському» поле далеко не воїн.

З відновленням матчу після перерви на поле зовсім нічого не помінялося. Кияни значно більше володіли м'ячем, а гості намагалися якомога швидше доставити снаряд до чужого штрафного, але форвардам в жовтих з чорною діагональною смугою футболках ніяк не вдавалося зачепитися за м'яч на чужій половині поля. Гущин, один з найдосвідченіших гравців у нинішній «Буковині», так і зовсім назбирав неабияку кількість офсайдів, так по суті жодного разу серйозно і не потурбувавши Бущана.

Команди так і грали без моментів. Складалося враження, що «динамівці» перегравали свого опонента попросту на класі, повністю контролюючи гру. Не вистачало лише ще одного гола, щоб остаточно вбити інтригу, та й себе вберегти від невимушених помилки, яка могла обійтися ціною в три очка.

І він стався. Маїк, що вийшов на заміну, отримав передачу з центру поля, красиво перекинув захисника і, не зближуючись з голкіпером, пробив у кут.

У підсумку кияни зуміли перервати неприємну ланцюг результатів досить впевненою перемогою, а ось «Буковина» з урахуванням минулого чемпіонату терпить сьомої поразки поспіль.

"Динамо-2" (Київ) - "Буковина" (Чернівці) 2: 0

Голи: Ісраїлов 19, Маїк 87

"Динамо-2": Бущан, Чорноморець, Яремчук (Болденков 90), Лухтанов, Гемега, Хобленко (Маїк 69), Полярус (Морозенко 75), Савченко, Трубочкін, Ісраїлов, Азацький

"Буковина": Одольський, Булезюк, Ателькін (Добровольський 59), Косован (Немтінов 36), Гущин (Шостак 83), Загідулін, Темерівський, Сайко (Рябий 46), Скидан, Терехов, Жовтюк

Попередження: Ісраїлов 77 - Терехов 15