Неділя, 12 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Вихованець першого заступника голови РДА став призером міжнародних змагань

Дві нагороди здобули вихованці буковинської школи вільної боротьби на Міжнародному турнірі «Чорне море 2014» в Одесі.

Титулований чернівчанин Сергій Одинак, який тренується під керівництвом батька і тренера обласної ДЮСШ Сергія Теофіловича Одинака та львів’янина Ігоря Духа, став срібним призером у ваговій категорії до 74 кг. А Павло Сидоренко, який також нині тренується у Львові (вчиться у місцевому медуніверситеті), у категорії до 125 кг поступився у півфіналі Михайлові Доценку (Львів) і опинився на бронзовій позиції. Цікаво, що першим тренером Сидоренка є теперішній перший заступник голови Заставнівської райдержадміністрації Василь Миколайович Молдован, а у Львові його тренує Ігор Михайлович Балей.

До слова, у категорії 125 кг Доценко у фіналі програв олімпійцю-2012 Олександру Хоцяновському з Донецької області.

У звітних міжнародних змаганнях, крім українців, взяли участь спортсмени з Росії, Грузії, Ізраїлю та інших країн.