Четвер, 09 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Каспрук з Бурбаком гідно відповіли Папієву

Сьогодні в в офісі партії Фронту Змін відбулася прес-конференція з питання життєдіяльності міста та області, а також підготовку до чергових сесій обласної та міської рад.

З журналістами зустрілися керівники фракцій обласної та міських рад Максим Бурбак і Олексій Каспрук.

 Ще поки у звичному складі опозиція  гостро критикувала дії міської і обласної ради, зокрема роботу Михайла Папієва, Віталія Михайлішина, Георгія Галиця та Михайла Гайнічеру.

Критику в опозиції викликала відмова у вирішення низки проблем ініційованих Фронтом Змін. Так, за словами Максима Бурбака, люди через штучні перепони не можуть отримати акти право власності на свої паї. А ті акти, які були видані раніше, визнають недійсними і люди змушені знову проходити процедуру проходження узаконення своїх паїв, що обходиться щонайменше у 300 грн і згаяний час.
 
Для прикладу, пан Бурбак розповів випадок з жінкою, що звернулася по допомогу в офіс фракції. Батьки жінки були при смерті і вона ніяк не могла отримати акт на їхній пай, тож ризикувала втратити спадщину лише через те, що робітники районного земельного управління,  просто хотіли хабара. Як виявилося згодом, після звернення лідера обласної організації Фронт Змін, акт на землю вже півроку як був готовий і його просто не видавали, навмисно посилаючи до міста Чернівці з ціллю затягування процедури видачі. Відповідно, лідери партії заявляють, що вони неодноразово зверталися з вимогою перевірки роботи Держкомземів області, але влада жодним чином не реагує. 

  Згадали і про  книгарні. 
 
 - Книгарні закривають, щоб перетворити на ганделики,- заявляє  Максим Бурбак. Крім того, було згадано, що не тільки книгарні під загрозою реорганізації, але й комунальні аптеки. Їх теж планують об'єднати, з метою перепризначити керівників.  
 
 Незадоволена роботою влади, партія Фронт Змін планує на днях пікетувати обласну державну адміністрацію. 
 - Міська влада хвора, а кошти витрачаються на "фігню", таку як футбольна квітка (на яку витратили близько 250 тис. грн), а за ці гроші можна було реконструювати ДЮСШ в парку, а не піарити себе,- заявив Олексій Каспрук.
- Віталій Михалович не приймає жодного рішення не отримавши згоди Будинку з левами, - доповнює Максим Бурбак.

  Також у Фронті Змін заявили, що планують пильно слідкувати за коштами, що виділялися на перинатальний центр, адже 79 млн гривень -  це велика сума і опозиціонери сумніваються, що всі кошти підуть за призначенням. 

Наприкінці, фронтовики розповіли про нові плани, адже, як відомо, вони об'єдналися зі своїми колишніми "ворогами" - партією "Батьківщина".
Наразі розробляється нова символіка і загальна ідея новоствореної опозиції.
Олексій Каспрук заявив у відповідь на заяву губернатора Михайла Папієва, що останній дарма недооцінює силу опозиційної партії, адже вони планують вибороти перемогу на виборах.

Оцінити матеріал:
(6 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! +1 Тарас
Хлопці добре тримались....
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Варя
Всі вони "добрі"...звича йно ж в переносному значені..
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Іван
підтримую Каспрука....та ця їхня футбольна квітка і гроша ломаного не коштує
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Сторонник
Буде добре, якщо хоч до Євро достоїть.....а під час Євро, щось сумніви пробирають...а лишні грошики то утю-тю.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення