Четвер, 09 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Іван Мунтян: « Двері відкриті для всіх, але час іде, потрібно приймати рішення»

Делегат Форуму об’єднаної опозиції, голова Чернівецької обласної організації партії ВО «Батьківщина» Іван Мунтян упевнений у тому, що перемога опозиції на майбутніх парламентських виборах в Україні дозволить здобути перемогу для майбутнього України.

  Учасники Форуму, який відбувся в столиці в суботу, поділилися з журналістами своїми враженнями від історичної події. Як наголосили учасники прес-конференції – лідери обласних організацій ВО «Батьківщина» Іван Мунтян, «Фронт змін» Максим Бурбак і «Народної самооборони» Іван Кравчук, на Форумі опозиційні політики запропонували Україні програму спільних дій виходу країни з соціально-економічної кризи, програму розвитку держави і повернення її до європейського шляху. У Форумі взяли участь лідери опозиційних політичних сил, народні депутати, представники духовенства і делегати з усіх областей України, в тому числі і з Чернівецької.
 
   Об’єднана опозиція презентувала вироблену спільну Програму дій «Справедлива держава, чесна влада, гідне життя», мета якої – вивести країну з кризи, забезпечити справедливий розподіл національного багатства, повернути Україну на шлях європейського розвитку, забезпечити людям гідні умови життя, підпорядкувати владу громадянам.
Іван Мунтян повідомив, що наразі планується провести широке обговорення програми, а також що на місцевому рівні планується проведення подібних об’єднавчих форумів – від районів і до області.
 
 «Батьківщини» на Форумі в столиці було 53 особи. Щодо співпраці з такими політичними силами, як, наприклад, «Удар», лідер обласної «Батьківщини» зазначив: «Ми об’єднуємося з політичними силами, які мають довіру і підтримку людей. Двері відкриті для всіх, але час іде, потрібно приймати рішення».
Щодо організації роботи на виборах у Чернівецькій області буде відомо пізніше. Важливо не хто керівник виборчого штабу, а важлива перемога. Уже в червні місцеві політичні сили представлять для обговорення кандидатів на мажоритарні округи. До того часу їх треба вберегти від адміністративного впливу і тиску. Для прийняття важливих законодавчих актів у майбутній Верховній раді достатньо простої більшості в 226 голосів.
«Буде більшість – буде перемога!» - резюмував Іван Мунтян.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення