Середа, 01 квітня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Зелик вважає, що голови ОДА не дбають про добробут громадян і хоче створити виконкоми

Без дієвих виконавчих комітетів існування органів місцевого самоврядування втрачає сенс.

На цьому 14 березня 2013 року наголосив народний депутат України від Всеукраїнського об’єднання «Свобода», уповноважений парламентської фракції націоналістів у Чернівецькій області Руслан Зелик під час роботи третього пленарного засідання 14-ї сесії Чернівецької обласної ради.

Народний депутат підкреслив, що нині в країні робота обласних державних адміністрацій надмір заполітизована.

«Кожен голова облдержадміністрації підзвітний лише президентові, а не громаді області. Відтак голови державних адміністрацій дбають здебільшого про потрібний результат під час виборів, а не про добробут громадян. Я переконаний, що для забезпечення нормального розвитку України та мінімізації загрози авторитаризму, органи місцевого самоврядування повинні мати виконкоми», - сказав Руслан Зелик.

Це, за словами націоналіста, збільшить відповідальність осіб, обраних громадою на представницькі, а відтак і виконавчі посади: «Коли будь-який посадовець знатиме, що йому відповідати лише перед громадою, яка делегувала йому повноваження, він двічі подумає чи порушувати законодавство на догоду власним, сімейним, клановим чи ще якимось інтересам».

Крім того, Руслан Зелик торкнувся проблеми неособистого голосування, яка є актуальною і для Буковинського парламенту.

Він повідомив про рішення Верховної Ради щодо «кнопкодавів», а також проінформував про законодавчу ініціативу народного депутата від ВО «Свобода» Олега Махніцького, згідно якої пропонується внести зміни до Закону «Про статус депутатів місцевих рад». Проект Закону передбачає персональну відповідальність депутатів за ухвалені рішення в частині голосування на пленарних засіданнях, засіданнях постійної комісії та інших органів ради.

Зазначимо, що депутати Чернівецької обласної ради під час роботи 15 сесії, яка розпочалася одразу ж по завершенні 3-го пленарного засідання 14-ї, першим питанням ухвалили зміни до регламенту ради. Згідно нової редакції регламенту, кожного депутата зобов’язали голосувати особисто. У разі, якщо буде зафіксовано факт неособистого голосування за будь-яке з питань, що виносяться на розгляд сесії, воно буде переголосовуватись.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО «Свобода»

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення