Четвер, 02 квітня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Горук виступив за введення відповідальності за неособисте голосування..

На засіданні колегії Чернівецької обласної ради 4 березня 2013 р. виступив проти набуття повноважень новообраними депутатами Чернівецької обласної ради Василем Залявським та Андрієм Білогоркою до моменту офіційного закриття третього пленарного засідання 14-ої сесії Чернівецької обласної ради VI скликання.

Свою позицію я аргументував сумнівами в легітимності процедури прийняття ряду рішень під час другого пленарного засідання 14-ої сесії – зокрема, по питанню відчуження земель берегової зони м. Новодністровськ – і висловився за необхідність переголосування в попередньому складі депутатів Чернівецької обласної ради.

Водночас підкреслив необхідність введення відповідальності за неперсональне голосування депутатами, висловившись за обмеження їхньої участі у прийнятті рішень обласної ради протягом п’яти сесій з моменту порушення законної процедури голосування. На зауваження голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайла Папієва про обов’язковість участі депутатів місцевих рад у сесійних засіданнях я наголосив на обов’язковості одноосібного голосування. Голова обласної державної адміністрації мою репліку не прокоментував.

Оцінити матеріал:
(3 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення