Вівторок, 06 грудня 2022p.

Кінотеатри

Оксфорд Медікал варикоз

Депутат Валерій Чинуш став керівником «УДАРу» на Буковині

Депутат Валерій Чинуш став керівником «УДАРу» на Буковині
www.bukpravda.cv.ua
Депутат Валерій Чинуш став керівником «УДАРу» на Буковині.

Низка чернівецьких ЗМІ та телеграм-каналів повідомили про обрання депутата міськради Валерія Чинуша головою Чернівецького обласного осередку політичної партії "УДАР".

Водночас у обласній організації політсили заявили про те, що зміна керівника осередку відбулась без відома безпосередніх членів "УДАРу".

Відповідне звернення колишні члени та керівництво партії надіслали буковинським ЗМІ. Нижче публікуємо повний текст звернення:

"Ми, активні члени Партії з 2011-2012 рр., бажаємо висловити свою позицію щодо обрання нового керівництва Чернівецької обласної організації.
По-перше, ми завжди послідовно відстоювали інтереси Партії та її Лідера, і не лише під час виборів різних рівнів, а й у складні часи. Зокрема, насамперед, через участь у Євромайдані чи Революції Гідності (наш намет на Майдані Незалежності завжди був переповнений активістами з області – не відступили навіть, коли почалися розстріли; єдиний автомобіль від Чернівецької області у складі "Автомайдану", що зумів доїхати до маєтків Пшонки, попри чисельні перепони, теж був ударівським). Ще одним прикладом є багаторічна волонтерська праця для АТО (ООС).
По-друге, керівництво і Лідер Партії у столиці позитивно відгукувалися про роботу Чернівецької обласної організації. Востаннє, це відбулося не так давно: за пророблену працю на місцевих виборах восени 2020 р. та за участь у розбудові Партії, більше десяти чернівецьких ударівців отримали Подяки від Віталія Кличка.
По-третє, Чернівецька обласна організація завжди була відкрита до діалогу з керівництвом Партії, але спроби його налагодження з нашої ініціативи в останній час, у Києві не знайшли підтримки. Враховуючи ці обставини, ми обурені тим, що нас не залучили і, навіть, не поставили до відома про те, що відбудеться зміна керівництва Чернівецької обласної організації Партії. З’явилися нові "партійці", котрі "обрали" собі нового керівника. Ставимося з великою повагою і вдячністю до наших прихильників, які незмінно вірили у чернівецьку ударівську команду й неодноразово допомагали їй, тому, зважаючи на останні події, заявляємо про вихід з Політичної Партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка".

Також зазначається, що це звернення підписали: Богдан Денис Вікторович, Гавреш Володимир Мар’янович, Гавреш Роман Маріянович, Гуцул Танасій Петрович, Ломовацький Андрій Ігорович, Ломовацька Олена Вікторівна, Марараш Галина Григорівна, Юрійчук Микола Васильович, Дячук Марія Іванівна, Григорук Олексій Миколайович, Душкевич Сергій Васильович, Марараш Віктор Мірчович, Ташевська Лариса Василівна, Ташевський Костянтин Октавіанович.

Відзначимо, що станом на цей час у відкритих реєстрах вказано, що керівником обласного осередку політичної партії "УДАР" залишається Руснак Олександр Валерійович.

У коментарі кореспонденту molbuk.ua 30 липня Олександр Руснак повідомив, що не володіє офіційною інформацією про зміну керівництва осередку.

"Чув тільки чутки. А конкретики жодної, тому що мені офіційно ніхто нічого не говорив на цю тему", – сказав пан Руснак.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення