Середа, 05 серпня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Націоналісти з Буковини взяли участь у З'їзді ВО "Свобода"

8 грудня 2012 року в Києві відбувся XXVI звітно-виборчий з'їзд Всеукраїнського об'єднання "Свобода", участь у якому взяла й буковинська делегація націоналістів.

З‘їзд розглянув звіт Голови ВО "Свобода" Олега Тягнибока та керівних органів партії за 2011–2012 роки. Окрім того, делегати переобрали Олега Тягнибока Головою ВО "Свобода" на два наступні роки. Також за підсумками виборчої кампанії було відзначено найактивніших свободівців. Окрім делегатів-свободівців, до роботи З'їзду долучилися голова Ради Об'єднаної опозиції ВО "Батьківщина" Арсеній Яценюк, голова Організації Українських Націоналістів Богдан Червак, історик, президент Історичного клубу "Холодний Яр" Роман Коваль, доктор юридичних наук, професор Києво-Могилянської академії Володимир Василенко, заступник голови Української Всесвітньої координаційної ради Євген Гірник, адмірал Ігор Тенюх, очільник ОУН (революційної) Стефан Романів, які привітали свободівців з перемогою на виборах до Верховної Ради. Речники-свободівці у своїх виступах неодноразово наголошували, що перемога "Свободи" є доленосною не лише для партії, але й для України.

Вперше в українському парламенті представлено фракцію націоналістів, а завдяки перемозі на виборах подолано стереотипи щодо непрохідності "Свободи" чи неможливості об'єднання національно-демократичних сил. Як зазначив у своєму виступі Олег Тягнибок, від "Свободи" очікують не просто результату, а конкретних дій. Ця відповідальність лягла на плечі кожного свободівця.

"Ніхто тепер не скаже, що "Свобода" – галицька партія. Результат, який здобула "Свобода" на Донбасі, – не відповідає дійсності. Але навіть той результат є таким, як 2007 року в Галичині. 4-5 років знадобилося "Свободі", аби результат в осерді "Свободи" перенести в найтяжчий регіон. За нашими підрахунками, ми мали сформувати третю за чисельністю фракцію – з 44 депутатів.

Але вибори – це і здатність зберегти результати виборів. Нагадаю вам, що "Свобода" – це єдина сила, яка мала результат ЦВК значно менший від даних екзит-полів. Але, попри все, фракція українських націоналістів є не просто в парламенті, а є більшою за фракцію комуністів", – наголосив лідер ВО "Свобода". Олег Тягнибок відзначив найдієвіші організації за результатами виборів.

Окрім того, делегати З'їзду внесли низку певні змін до Статуту ВО "Свобода", зокрема ввели положення про призначення уповноважених зі складу народних депутатів, які призначаються для всіх областей України. Відповідні народні депутати від ВО "Свобода" надаватимуть підтримку в роботі обласних організацій "Свободи".

Для Чернівецької обласної організації ВО "Свобода" уповноваженим визначено народного депутата України Руслана Зелика. Громадська приймальня депутата та офіс Буковинської "Свободи" буде розташовано в місті Чернівці за адресою: вул. Худякова, 3. Окрім того, діє громадська приймальня Чернівецької міської організації ВО "Свобода" на вул. Шевченка, 7.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення