П'ятниця, 22 січня 2021p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях департамент економіки міськради має двох керівників

Департамент економіки Чернівецької міськради Департамент економіки Чернівецької міськради
www.bukpravda.cv.ua
У Чернівцях департамент економіки міськради має двох керівників.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на molbuk.ua.

У Чернівцях відтепер департамент економіки міськради має двох керівників – раніше призначеного на цю посаду Степана Руденка, який з 2017 року служив у Збройних силах України, та депутата Віталія Гавриша, котрий був призначений керівником тимчасово.

Як повідомив Степан Руденко, він вийшов на роботу 13 лютого. Щоправда, розпорядження щодо його поновлення на посаді досі не готове.

"Після завершення служби у Збройних силах України, я прийшов на роботу, і як це передбачає законодавство, написав заяву про поновлення на посаді. Однак уже два дні не можу дочекатися розпорядження про поновлення мене на роботі. Я досі не можу зрозуміти, в якому зараз перебуваю статусі", - повідомив Степан Руденко.

Він каже, що через відсутність розпорядження про його поновлення на посаді, Степан не може займатися прямою діяльністю директора департаменту.

"Не можу підписувати документи, платіжки і все інше. Хоча при цьому всьому я мушу бути на роботі. Бо я чітко розумію, що, якщо я не з’явлюся на роботі протягом, то буде складено акт, і буде відповідне розпорядження не на мою користь", - повідомив С. Руденко.

Посадовець каже, що наразі не має власного кабінету в департаменті, тож йому доводиться працювати в кімнаті з Віталієм Гавришем.

"Сьогодні на засіданні виконкому я запитав про цю ситуацію, але мені ніхто не зміг дати чіткої відповіді на моє запитання", - сказав Степан Руденко.

Водночас Віталій Гавриш у коментарі телеканалу ТВА повідомив, що він готовий до того, що Руденко буде виконувати обов’язки директора департаменту економіки.

"У мене немає вибору. Я не можу бути директором департаменту, оскільки я знаходився на цій посаді тимчасово - допоки не повернеться директор департаменту".

Як відомо, раніше Чернівецька міськрада вирішила ліквідувати департамент економіки міськради, утворивши замість нього департамент розвитку.

За словами начальника юридичного управління міськради Олександра Шиби, на період роботи ліквідаційної комісії департаменту економіки, всі функції щодо підготовки проектів рішень, розпорядження фінансами і майном у межах повноважень департаменту, перебувають у ліквідаційної комісії. Головою цієї комісії є заступник міського голови Чернівців Володимир Середюк.

Згідно з відповідним розпорядженням, яке сьогодні підписав секретар міськради Василь Продан, першим заступником директора департаменту в ліквідаційній комісії займає Віталій Гавриш.

Тобто, Гавриша призначили на посаду, якої ще декілька днів тому не існувало, каже Степан Руденко. Тож, і виходить, що місцева влада зробила усе можливе, аби першопризначений директор департаменту економіки до своїх обов’язків так і не приступив.

"Всі умови для Степана Валерійовича створені, щоби він міг після служби відпочити", - сказав О. Шиба.

Нагадаємо, раніше Степан Руденко працював на посаді радника міського голови Чернівців Олексія Каспрука.

У 2017 році його було призначено на посаду директора департаменту економіки міськради, після чого він пішов служити в Збройні сили України.

У вересні 2018 року депутата Гавриша за підсумками кадрового конкурсу було призначено на посаду директора департаменту житлово-комунального господарства.

Пізніше Продан перевів Гавриша на посаду керівника департаменту економіки, натомість головним комунальником Чернівців став депутат міськради Володимир Бешлей.

Пізніше міськрада підтримала проект рішення про ліквідацію департаменту економіки та створення замість нього департаменту розвитку.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Спокійна
То хто ж кому й куди? Без півлітри не розібратися!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення