П'ятниця, 28 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Стали відомі результати виборів у чотирьох ОТГ Чернівецької області (результати)

Стали відомі результати виборів у чотирьох ОТГ Чернівецької області Стали відомі результати виборів у чотирьох ОТГ Чернівецької області
Стали відомі результати виборів у чотирьох ОТГ Чернівецької області.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на Громадянську мережу ОПОРА, яка посилається на отриману інформацію з територіальних виборчих комісій.

У Чернівецькій області на виборах голів та депутатів чотирьох об’єднаних територіальних громад найбільше мандатів отримала партія "Батьківщина" – 39, друге місце по представництву має "Народний фронт" – 15, третє – Радикальна партія Олега Ляшка, представники якої отримали 9 мандатів.

Зазначається, що троє з чотирьох голів ОТГ були обрані як самовисуванці. У виборчих комісіях не було складено жодного акту про порушення.

Хотинська ОТГ

Найбільше представництво отримала партія "Батьківщина" – 5 мандатів. По 4 мандати у "Самопомочі" і "Нашого краю", по 3 у Радикальної партії, УКРОПУ та "Народного фронту", по 2 у Партії зелених України та Аграрної партії України. Хотинська міська виборча комісія зареєструвала 8 кандидатів на посаду Хотинського міського голови. Перемогу здобув Микола Головльов, 1972 р. н. , освіта вища, безпартійний, Хотинський міський голова, самовисування, місце проживання – Хотин. За нього проголосувало 1835 виборців тоді як за найближчого конкурента – 723. Явка на виборах – 40,5%

Чагорська ОТГ

На першому місці "Батьківщина" – 11 мандатів, на другому "Народний фронт" – 10. 2 мандати у Радикальної партії Олега Ляшка та один у УКРОПУ. На посаду сільського голови було зареєстровано одного кандидата– самовисуванця Георгія Коблюка. Він і здобув перемогу на виборах, отримав 2731 голос, що складає 97% від всіх голосів. Явка на виборах – 33,4%.

Ставчанська ОТГ

"Батьківщина" отримала 9 мандатів, 2 Радикальна партії Олега Ляшка та по одному – УКРОП та Аграрна партія України. На посаду сільського голови було зареєстровано 5 кандидатів. Перемогу здобув представник ВО "Батьківщина" Іван Тодорович. Явка на виборах – 53,7%.

Неполоковецька ОТГ

14 мандатів отримала "Батьківщина", по 2 мандати у БПП "Солідарність", Радикальної партії та "Народного фронту". По одному мандату в Аграрної партії України та ВО "Свобода". Самовисуванці отримали три мандати в громаді. 2 кандидати набрали однакову кількість голосів (1 – "Народний фронт", а інший самовисуванець). На посаду селищного голови було зареєстровано 4 кандидата. Перемогу здобув Григорій Храпко, самовисуванець, голова села Берегомет. Явка на виборах – 48,4%.

"У зв’язку з тим, що у Неполоковецькій ОТГ на одному окрузі 2 кандидати набрали однакову кількість голосів (1 – "Народний фронт", а інший самовисуванець), тепер відповідно до частини 6 статті 85 ЗУ "Про місцеві вибори", "територіальна виборча комісія призначає повторне голосування по цих кандидатурах"" – зазначає координатор ОПОРИ у Чернівецькй області Тарас Прокоп.

Результат по партіях наступний: "Батьківщина" отримала у загальному по ОТГ – 39 мандатів. На другому місці "Народний фронт" – 15 мандатів. 9 мандатів у Радикальної партії Олега Ляшка. 6 мандатів у кандидатів самовисуванців. 5 мандатів у партії УКРОП. По 4 мандати у Аграрної партії України, партії "Самопоміч" та "Наш край". По 2 мандати у Партії зелених України та БПП "Солідарність". Та один мандат у ВО "Свободи".

Як відомо, у неділю, 23 грудня 2018 року, у 78 об’єднаних територіальних громадах (9 міських, 16 селищних, 53 сільських ОТГ) в 13 областях України відбулися перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів. До складу цих 78 ОТГ увійшли 345 місцевих рад (міських – 9, селищних – 19, сільських – 317). Загалом, за попередніми підрахунками, у цих виборах змогли взяти участь близько 453 тисяч виборців. Загальна сума, передбачена затвердженим ЦВК розподілом субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на підготовку і проведення цих виборів, становить 20 млн 77 тис. 500 гривень, - повідомляє ЦВК.

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення