Субота, 26 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

«Свобода» проти Каспрука: не провів необхідних системних змін, відновив старі схеми та кадри, тотальна зневага до думки та точки зору партнерів

Олексій Каспрук Олексій Каспрук
www.bukpravda.cv.ua
Позиція обласного комітету ЧОО ВО «Свобода» щодо припинення повноважень Чернівецького міського голови Олексія Каспрука.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на голову обласного комітету Чернівецької обласної організації ВО «Свобода» Віталія Мельничука.

25 липня, напередодні проведення сесії Чернівецької міської ради, обласний комітет Чернівецької обласної організації ВО «Свобода» прийняв рішення: депутатам фракції ВО «Свобода» проголосувати за відсторонення від керівництва Чернівецькою міською радою представника «Народного фронту» Олексія Каспрука. Підстав заявити про свою принципову позицію стосовно керівництва містом Олексія Каспрука, у свободівців було більш, ніж достатньо.

Впродовж 2.5 років роботи Чернівецької міської ради та Чернівецького міського голови О. Каспрука жителі міста, місцеве громадсько-політичне середовище чи не кожного дня були свідками протистоянь олігархічної групи «Народного фронту», інтереси якого у міській раді уособлював міський голова Олексій Каспрук, зі всіма політичними силами та депутатськими фракціями міської ради.

На рівні міста Чернівці камінь протистояння в Чернівецькій міській раді у свій час було закладено ще в процесі першого обрання на посаду Чернівецького міського голови Олексія Каспрука у травні 2014 року, коли новообраний голова не провів вкрай необхідних системних змін у підході до управління містом Чернівці. Натомість Каспрук відновив ті схеми та кадрові призначення, які свого часу функціонували під час керівництва містом його однопартійця з «Народного фронту» Миколи Федорука, продовжуючи використовувати стару систему з різними «темними» схемами.

У керуванні містом за подачею міського голови на ключових посадах і далі продовжують працювати старі кадри, які займали посади при режимі Януковича в системі охорони здоров’я, житлово-комунальній сфері, департаменті економіки, містобудування та в інших структурних підрозділах. Разом з тим частина кадрів, яких призначив пан Каспрук, зокрема в освітній, житлово-комунальній сферах, управлінні культури та інших галузях, вже встигли втягнутися у різні корупційні схеми і стосовно їхніх дій міський голова або не робив відповідних оперативних кадрових рішень, або озвучував свою позицію із значним запізненням.

На жаль, отримане свого часу виховання в дусі монополії комсомольсько-комуністичного гарту, тотальна зневага до думки та точки зору партнерів, колег, політичних конкурентів та опонентів, бажання все підім»яти під себе, непримиримість, небажання проводити політику суспільного діалогу домінували у стилі керівництва теперішніх фронтовиків.

Олексій Каспрук, з часу обрання на посаду керівника міста і до сьогодні, не обрав чітку позицію захисту інтересів мешканців міста, з самого початку відстоював інтереси представників олігархічного клану «Народного фронту» і ця згубна стратегія призвела на рівні міста до нескінченних протистоянь з практично всіма депутатськими фракціями, які представлені у Чернівецькій міській раді. Як наслідок, був втрачений контроль за виконавчими структурами міста, що зробило чернівчан заручниками недопустимої однобокої політики.

Тривале керування містом Чернівці представника «Народного фронту» Олексія Каспрука, сьогодні, 26 липня 2018 року, на 58 сесії Чернівецької міської ради, завершилося відстороненням його від посади. За це рішення проголосували 29 депутатів.

На наш погляд, зараз в найоперативніший час депутатам всіх фракцій міської ради, активним громадянам, конструктивним громадським структурам необхідно спільними зусиллями взятися за відновлення ефективної роботи всіх структур міста Чернівці та запровадження якісного і відповідального управління.
Оцінити матеріал:
(3 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення