Субота, 29 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Департамент економіки в Чернівецькій міській раді очолив Ярослав Кушнірик

Департамент економіки в Чернівецькій міській раді очолив Ярослав Кушнірик  Департамент економіки в Чернівецькій міській раді очолив Ярослав Кушнірик
www.bukpravda.cv.ua
Ярослав Кушнірик очолив департамент економіки.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу міської ради.

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст. 10, 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 07.06.2001 р. № 2493, постановою Кабінету Міністрів України «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» від 09.03.2006 № 268 міський голова Олексій Каспрук своїм розпорядженням у порядку переведення з 10 травня ц.р. призначив Ярослава Кушнірика директором департаменту економіки міської ради за строковим трудовим договором.

Ярослав Кушнірик має 6-й ранг посадової особи місцевого самоврядування та стаж роботи в органах місцевого самоврядування 22 роки та 11 місяців. 10 травня Ярослава Кушнірика представлено трудовому колективу департаменту економіки.

Виконання обов’язків директора департаменту житлово-комунального господарства міської ради покладено на першого заступника директора цього департаменту Олександра Бурака.

Розпорядженням міського голови звільнено з посади начальника відділу підприємництва управління соціально-економічного розвитку департаменту економіки міської ради Аллу Плужнікову та припинено її службу в Чернівецькій міській раді з 2 травня цього року в зв’язку з виходом на пенсію.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення