Неділя, 27 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях секретар міськради пообіцяв сьогодні зареєструвати проект рішення про відставку Каспрука

Василь Продан Василь Продан
www.bukpravda.cv.ua
У Чернівцях секретар міськради пообіцяв сьогодні зареєструвати проект рішення про відставку Каспрука.

Секретар Чернівецької міської ради Василь Продан заявив, що сьогодні зареєструє проект рішення про дострокове припинення повноважень міського голови Олексія Каспрука.

"Я неодноразово казав, що у випадку, коли така безгосподарність у місті буде продовжуватись, я зареєструю проект рішення про дострокове припинення повноважень міського голови. Сьогодні 27 квітня. Мені здається, що завтра останній день публікації проектів рішень на травневу сесію. Тому я сьогодні зареєструю такий проект рішення про припинення повноважень міського голови", - сказав Василь Продан. Він додав, що для припинення повноважень мера необхідні дві третини голосів депутатів міськради. "Це 28 депутатів міської ради. Звичайно, такий проект рішення ще не означає, що повноваження міського голови будуть дійсно припинені", - додав Продан. "До травневої сесії є ще місяць. Я думаю, що всі депутати мають час визначити свою позицію до того часу. І ми чітко побачимо, кого з депутатів влаштовує така ситуація, яка відбувається у місті, а кого ні", - заявив він.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення