Четвер, 09 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Заступник керівника апарату Чернівецької ОДА Олександр Шкурідін звільнився з роботи

Олександр Шкурідін Олександр Шкурідін
Заступник керівника апарату Чернівецької ОДА Олександр Шкурідін звільнився з роботи.

Заступник керівника апарату Чернівецької ОДА Олександр Шкурідін зрозумів, що перестав розвиватись, тому що вже мав менше тієї енергійної, «живої» роботи, яку любив (її замінила «паперова» та рутинна), так як з об’єктивних причин звузились його повноваження.

Рішення про звільнення Олександр Шкурідін прийняв дуже давно, але, в силу певних обставин, постійно відтягував його.

- 2 січня був мій останній робочий день в Чернівецькій ОДА, - повідомив Олександр Шкурідін. - Дякую Богу за те, що Він допомагав мені увесь цей час. Дякую Майдану за зміни та можливість працювати у владі. Дякую всім колегам за роботу, за досвід, за нові знання, і за те, що спільними зусиллями зробили багато хороших речей. Що я відчуваю? Відчуваю сум за окремими напрямками роботи, які мені подобалась, за спілкуванням з людьми в селах, за роботою по впровадженню реформ, за людьми з якими працював і для яких працював... Але, з іншого боку, я відчуваю і велику радість, бо розумію, що після певного застою, повернусь знову до жвавої, енергійної роботи! Скажу чесно: я щасливий, що цей період був у моєму житті. Особливо цікавим, успішним та продуктивним для мене був перший рік роботи (навіть більше). Про цей відрізок часу можна починати писати книжку)) Але з часом я зрозумів, що перестав розвиватись, тому що вже мав менше тієї енергійної, «живої» роботи, яку любив (її замінила «паперова» та рутинна), так як з об’єктивних причин звузились мої повноваження. А якщо не має розвитку, то потрібно робити зміни, особливо, якщо тобі тільки 30. Рішення я прийняв дуже давно, але, в силу певних обставин, постійно відтягував його. Вірю, що все найкраще попереду! Вірю, що в майбутньому мій досвід неодмінно знадобиться для подальшої праці на благо рідного краю, який я дуже люблю!

Нагадаємо, заступником голови ЧОДА, керівником апарату Чернівецької ОДА є Олег Стецевич.

Олександр Шкурідін прийшов працювати в ОДА одразу після Революції Гідності з посади заступника голови обласної організації партії "УДАР".
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Зобнин
Невозмутимое выражение лица, как будто ничего не случилось!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення