Неділя, 05 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Платники єдиного податку першої групи декларацію за І квартал не подають

Державна податкова інспекція у м. Чернівці звертає увагу платників єдиного податку другої - четвертої групи, що декларації за І квартал поточного року подаються за новою формою до 10 травня.


Платники єдиного податку першої групи декларацію за І квартал не подають. Довідки за телефоном 15-07.Строк оскарження рішень контролюючих органів в судовому порядку - 1095 днів

З моменту набрання чинності Податкового кодексу України від 02.12.2010 року № 2755-VI статтею 102 врегульовано питання застосування строків давності для визначення податкових зобов'язань, які становлять 1095 днів.
Відповідно до пункту 56.18 статті 56 Податкового кодексу України встановлено, що з урахуванням строків давності платник податків має право оскаржити в суді податкове повідомлення-рішення або інше рішення контролюючого органу про нарахування грошового зобов'язання у будь-який момент після отримання такого рішення.
Із змісту зазначеної законодавчої норми, з урахуванням вимог статті 102 Податкового кодексу України, випливає, що платник податків може звертатися до суду з вимогою щодо протиправності податкового повідомлення-рішення  протягом 1095 днів з моменту отримання такого  рішення. 
Таким чином, із 1 січня 2011 року строк звернення платників податків до адміністративного суду  з позовом про оскарження податкових повідомлень-рішень становить 1095 днів.
 Ді - джеї та відеооператори зобов’язані декларувати доходи
Громадяни, які отримували протягом 2011 року доходи не від податкових агентів та не мають статусу суб’єкта підприємницької діяльності і при цьому надають послуги з  обслуговування фізичних осіб, зобов’язані подати не пізніше 3 травня 2012 року декларацію про майновий стан і доходи, а до 1 серпня сплатити податок.
Зокрема, це стосується осіб, які здійснювали разові, підручні та інші послуги: покоївки, няні по догляду за дитиною, людьми похилого віку, гувернантки, працівники по догляду за будинком (садівник, кухарка, прибиральниця, прачка), домашні вчителі, здійснювали весняно-осінні польові роботи, ведучі розважальних вечорів, а також ді- джеї, відеооператори, фотографи.
Декларацію можна подати щоденно до ДПІ у м. Чернівці, яка знаходиться за адресою: вул. Червоноармійська, 200А, а також можна надіслати поштою з повідомленням про вручення не пізніше ніж за 10 днів до закінчення граничного терміну її подання.

Телефон для довідок 15-07.
 
Продаж інвестиційного активу - об’єкт  декларування

Громадяни, які у 2011 році одержували доходи від продажу інвестиційних активів, зобов’язані  не пізніше 3 травня  2012 року подати до податкового органу за місцем проживання річну податкову декларацію про майновий стан і доходи та сплатити податок з суми одержаного інвестиційного прибутку.

Інвестиційний прибуток розраховується як позитивна різниця між доходом, отриманим платником податку від продажу окремого інвестиційного активу, та його вартістю, що розраховується виходячи з суми витрат, понесених у зв'язку з придбанням такого активу. До продажу інвестиційного активу прирівнюються також операції з обміну одного інвестиційного активу на інший інвестиційний актив; зворотного викупу інвестиційного активу його емітентом, який належав платнику податку; повернення платнику податку коштів або майна (майнових прав), попередньо внесених ним до статутного капіталу емітента корпоративних прав, у разі виходу такого платника податку з числа засновників такого емітента.

Позитивне значення загального фінансового результату операцій з інвестиційними активами за наслідками звітного року включається до складу загального річного оподатковуваного доходу платника податку, що підлягає декларуванню за наслідками звітного податкового року у встановленому порядку відповідно до Податкового кодексу. При цьому не підлягає оподаткуванню та не включається до складу загального річного оподатковуваного доходу дохід, отриманий платником податку протягом звітного податкового року від продажу інвестиційних активів, якщо сума такого доходу не перевищує 1320 грн.

З питань практичного  заповнення декларації про майновий стан і  доходи фізичних осіб громадяни можуть звернутися до Державної податкової інспекції  у  м. Чернівці за адресою,  вул.  Червоноармійська, 200”А”, кабінет №107-108.

Телефон для довідок 15-07, 54-56-53.
 
Заява про відсутність об’єкта обчислення екологічного податку

подається не пізніше 10 травня 2012 року

Відповідно до п. 240.2 розділу VIII Податкового кодексу України платниками екологічного податку є суб’єкти господарювання, що не провадять господарську (підприємницьку) діяльність, бюджетні установи, громадські та інші підприємства, установи та організації, постійні представництва нерезидентів, включаючи тих, які виконують агентські (представницькі) функції стосовно таких нерезидентів або їх засновників, а також громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферу пересувними джерелами забруднення у разі використання ними палива.

Податок, що справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин пересувними джерелами забруднення у разі використання палива, утримується і сплачується до бюджету податковими агентами під час реалізації такого палива. До податкових агентів належать суб'єкти господарювання, які здійснюють оптову торгівлю паливом; здійснюють роздрібну торгівлю паливом (крім тих, які реалізують паливо, придбане у суб'єктів господарювання, зазначених у підпункті 241.2.1).

Звертаємо увагу на те, що у разі, якщо платник податку з початку звітного року не планує здійснення викидів, скидів забруднюючих речовин, розміщення відходів, утворення радіоактивних відходів протягом звітного року, то такий платник податку повинен повідомити про це орган ДПС за місцем розташування джерел забруднення та скласти заяву про відсутність у нього у звітному році об’єкта обчислення екологічного податку.
Оцінити матеріал:
(0 голосів)
...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Схожі матеріали (за тегом)

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення