Неділя, 27 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Буковинські свободівці застерігають активістів від просування на посаду головного лісівника Буковини регіонала

Буковинські свободівці застерігають активістів від просування на посаду головного лісівника Буковини регіонала
www.bukpravda.cv.ua
Буковинські свободівці застерігають громадських активістів від просування на посаду головного лісівника Чернівецької області регіонала Віктора Яковця.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу Чернівецької обласної організації ВО «Свобода».

ЗАЯВА Чернівецької обласної організації ВО «Свобода» У Чернівецькій області, як і по всій країні, тривають нездорові процеси повернення до влади тих одіозних постатей «Партії регіонів», які свого часу в Києві та на місцях формували фундамент режиму Януковича у різних сферах народно-господарського комплексу. У зв’язку з загальною тенденцією збереження старої системи уже не є дивним, коли це робиться з подачі представників теперішньої виконавчої влади. Однак насторожує те, що колишніх активних регіоналів почали пропонувати на посади громадські активісти. Ще нещодавно ці ж активісти загалом відкрито висловлювалися проти присутності у владі представників «Партії регіонів» та зокрема й проти призначення на посаду начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Віктора Яковця. організації ВО «Свобода».

У ЗМІ за 22 жовтня (http://bukinfo.com.ua/show/news?lid=96994#photos) було опубліковано інформаційний матеріал щодо вимоги Громадської ради при Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства зобов'язати голову Чернівецької обласної державної адміністрації Олександра Георгійовича Фищука погодити кандидатуру В, О. Яковця на посаду начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства, а Державне агентство лісових ресурсів України видати наказ про його призначення. Свободівці області застерігають громадських активістів, які входять у Громадську раду при Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства, від подібного відстоювання посади головного лісівника області за Віктором Яковцем та вимагають відповідальнішого ставлення до будь-яких призначень на посади тих, хто скомпрометував себе ганебною співпрацею з режимом Януковича.організації ВО «Свобода».

Призначення таких осіб на посади головних лісівників по областях України може призвести до процесів переведення у концесію державних лісогосподарських підприємств, стосовно недопущення якої відповідний проект рішення та звернення подали на розгляд сесії депутати фракції ВО «Свобода» у Чернівецькій обласній раді. організації ВО «Свобода».

Більше того, не так давно (21.03.2016 року) було оприлюднено звернення громадських активістів до Міністра аграрної політики та продовольства України та Голови Державного агентства лісових ресурсів України (http://promin.cv.ua/2016/03/21/burbak-nainiav-okhorontsiv-dlia-rozhonu-mitynhuproty-pryznachennia-yakovtsia-aktyvist.html ), з якого випливає, що Віктор Яковець був одним із найактивніших регіоналів-лісівників області, підтримував антимайдан та організовував блокування проїзду буковинських патріотів на Майдан.організації ВО «Свобода».

У цьому зверненні громадські активісти вимагають не призначати В.Яковця на посаду начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства. Шановні активні представники громадськості! Не давайте втягувати себе у сумнівні посадові афери, за яких не лише втрачається повага до важливої місії громадського діяча, але й повертаються на важливі відповідальні посади в Центрі та на місцях одіозні постаті режиму Януковича. 
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення