Вівторок, 07 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Наталія Якимчук планує скласти повноваження голови Чернівецького осередку «Солідарності»

Наталія Якимчук планує скласти повноваження голови Чернівецького осередку «Солідарності»
www.bukpravda.cv.ua
Наталія Якимчук не буде висувати свою кандидатуру для переобрання на посаду голови осередку.

Пр це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу «БПП «Солідарність».

Відбулися засідання політіради та збори активу Чернівецької міської організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», на якому Наталія Якимчук повідомила, що згідно Статуту Партії, спливає строк повноважень голови місцевого осередку Партії та інших керівних органів.

Вона повідомила, що не буде висувати свою кандидатуру для переобрання на посаду голови осередку через велику зайнятість за основним місцем роботи та активним залученням до процесу законотворчості у комісіях та комітетах парламенту та Уряду держави у столиці. Наталія Якимчук підкреслила, що і надалі має намір залишатися депутатом міської ради та активним членом Партії, працюватиме на благо чернівецької громади.

«Під час перебування на посаді голови Чернівецької міської організації Партії вдалося сформувати згуртовану професійну команду однодумців, яким я надзвичайно вдячна за розуміння і підтримку, ефективну роботу над реалізацією різноманітних проектів», – зазначила Наталія Якимчук.
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення