Четвер, 24 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Налагодженість взаємодії та реагування на ЗМІ

Сьогодні, 2 квітня, під час апаратної наради голова Чернівецької облдержадміністрації Михайло Папієв звернув увагу керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації і територіальних відомств центральних органів виконавчої влади на необхідність налагодження взаємодії з засобами масової інформації.
«Звертаю на це увагу не випадково, - сказав Михайло Папієв. - Мені відомо про окремі прикрі випадки, скажемо так, - нецивілізованих стосунків деяких керівників управлінь з журналістами. Застерігаю: це неприпустимо. Кожен з суб’єктів цих взаємин – чиновник і журналіст – виконують свої професійні обов’язки, і ці обов’язки – різні».

Ще один важливий аспект, на який звернув увагу глава крайової виконавчої влади – реагування на критику засобів масової інформації. «В засобах масової інформації час від часу оприлюднюються матеріали з критикою органів влади і посадовців. Але здебільшого з боку останніх немає належної реакції на такі публікації. Це неправильно. Засоби масової інформації і громадськість повинні отримати від органів влади відповіді на критичні матеріали про усунення недоліків в роботі. Водночас, якщо інформація в ЗМІ неправдива, її необхідно належним чином, передбаченим законодавством, спростовувати», - відзначив Михайло Папієв.
Він доручив першому заступнику голови облдержадміністрації Георгію Галицю забезпечити постійний і жорсткий контроль за реагуванням на критичні матеріали в пресі всіма структурними підрозділами регіональної виконавчої влади і районними державними адміністраціями, а управлінню з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю - здійснювати постійний моніторинг критичних публікацій в пресі і на офіційному сайті облдержадміністрації оприлюднювати відповіді на критичні зауваження на адресу органів державної влади Буковини.
«Ставимо за мету забезпечити реалізацію принципової позиції – всі критичні матеріали, оприлюднені у засобах масової інформації, мають стати підставою для проведення перевірок, - зазначив Михайло Папієв. - Впродовж кількох днів має бути відповідь на критику. Буковинська громадськість знатиме про реакцію органів влади регіону на критичні зауваження ЗМІ і громадянського суспільства».
Оцінити матеріал:
(0 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення