Четвер, 16 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях фракція "Свободи" закликає економити на уряді, а не на студентах

13 жовтня 2016 року депутати Чернівецької міськради більшістю голосів підтримали звернення авторства фракції ВО "Свобода" до керівництва Кабміну щодо необхідности відмови від наміру скоротити видатки на стипендії для студентів у держб'юджеті на 2017 рік.

У зверненні депутати закликали Кабінет Міністрів України економити на уряді, а не на студентах.

"Наші вимоги не скорочувати видатки на стипендії студентам вишів, не змінювати порядок їх нарахування і врахувати у б'юджеті видатки на виконання закону "Про вищу освіту" в частині зрівняння мінімальної стипендії та прожиткового мінімуму", - наголосив голова фракції ВО "Свобода" у Чернівецькій міській раді Андрій Ілюк.

"Пріоритетами економії б'юджетних коштів мають стати не студенти й инші малозахищені верстви населення, а уряд та державні структури. Про жодні зміни порядку виплати студентських стипендій в Україні не може йти мова аж до виходу з економічної кризи. Найоптимальніший шлях до покращення економіки - деолігархизація й демонополізація, перемога над корупцією, досягнення високих соціяльних стандартів й рівня життя громадян, забезпечення реальних робочих місць для молоді", - зазначив голова постійної комісії з питань гуманітарної політики свободівець Андрій Кандиба.

У зверненні також йдеться, що жодна провідна країна не економить на двох царинах - науково-освітній та оборонній. Розвиток України, яка перебуває у стані неоголошеної війни з Росією, прямо залежить від прогресу освіти й науки та від зміцнення обороноздатности країни. Скорочення видатків на освіту, зокрема на студентські стипендії, є кроком до унеможливлення проживання та навчання в Україні великої кількости молодих українців, поштовхом до чергової хвилі інтелектуальної міграції, а також стихійних соціяльних протестів, студентських бунтів та страйків. Українське студентство вже довело свою державотворчу й суспільно-прогресивну роль, адже саме студенти стали двигуном позитивних зрушень під час Революції на граніті, Помаранчевої революції та Революції гідности. Тисячі студентів спільно з народом несуть на собі тягар війни, займаючись волонтерством й добровільно захищаючи Україну на фронті.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення